132 Los(e)/Seite
Napolitaanse school, 19e eeuwNapoli dai Carmine / Eruzione di Etna; tweemaal gouache; 40 x 65 cm.;
Napolitaanse school, 19e eeuwNapoli dai Carmine / Eruzione di Etna; tweemaal gouache; 40 x 65 cm.; 21800 ...[more]
Cornelis Westerbeek (1844-1903)Vrouw met kind op een pad in de duinen; doek; 17 x 23 cm.; gesign.
Cornelis Westerbeek (1844-1903)Vrouw met kind op een pad in de duinen; doek; 17 x 23 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Jan Groenenstein (1919-1979)De vlucht naar Egypte; doek; 40 x 30 cm.; gesign. r.o., '55; 1120
Jan Groenenstein (1919-1979)De vlucht naar Egypte; doek; 40 x 30 cm.; gesign. r.o., '55; 1120 ...[more]
Hugo Vilfred Pedersen (1870-1959)Neushoorn, India; doek, niet ingelijst; 29 x 47 cm.; gesign. l.
Hugo Vilfred Pedersen (1870-1959)Neushoorn, India; doek, niet ingelijst; 29 x 47 cm.; gesign. l.o.; 1200 ...[more]
Christiaan Hendrik Hammes (1872-1965)Boerderij achter de duinen; doek; 50 x 80 cm.; gesign. r.o.,
Christiaan Hendrik Hammes (1872-1965)Boerderij achter de duinen; doek; 50 x 80 cm.; gesign. r.o., 1911; 1200 ...[more]
Jan Ponstijn (1883-1970)Stilleven met bloemen in een kruik en een citroen; aquarel; 54 x 45 cm.;
Onduidelijk gesign. r.o.Boeren op het land bij hooischelven; doek; 30 x 38 cm.; 1120 ...[more]
Franse school, 20e eeuw, met signatuur r.b.Advocaat; board; 27 x 35 cm.; 180 ...[more]
Albert Regagnon (1874-1961)Gezicht op een park bij Saint- Lizier; board, niet ingelijst; 46 x 33
Gerard Huijsser (1892-1970)Druk plein in een Noord-Afrikaanse stad; board; 15 x 20 cm.; ongesigneerd
Gerard Huijsser (1892-1970)Druk plein in een Noord-Afrikaanse stad; board; 15 x 20 cm.; ongesigneerd ; 1100 ...[more]
Tilly Münninghof - van Vliet (1879-1960)Portret van Irma; doek; 80 x 49 cm.; gesign. r.o.; 1200
Tilly Münninghof - van Vliet (1879-1960)Portret van Irma; doek; 80 x 49 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Xeno Münninghof (1873-1944)Boer met schapen op een hei; paneel; 29 x 38 cm.; gesigneerd met
Onduidelijk gesigneerd l.b.Portret van een man, Philadelphia; maroufle, ; 43 x 37 cm.; ; [1]220
Onduidelijk gesigneerd l.b.Portret van een man, Philadelphia; maroufle, ; 43 x 37 cm.; ; [1]220 ...[more]
Indonesische school, 20e eeuwMan met strohoed; doek; 36 x 30 cm.; ; 1200 ...[more]
Alphons Vermeir (1905-1994)Zomers landschap met koren; doek; 60 x 80 cm.; gesign. l.o., litt:
Alphons Vermeir (1905-1994)Stadsgezicht; doek; 50 x 65 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwHavengezicht; doek; 40 x 50 cm.; 1200 ...[more]
Leo Eland (1884-1952)Indonesisch landschap; pastel; 40 x 47 cm.; gesign. l.o., 1918; 1200 ...[more]
Arie Smit (1916-2016)'Village in Bali'; doek; 30 x 40 cm.; gesign. l.o., '01, verso titel, signatuur
Han Snel (1925-1998)Indonesisch landschap; doek; 17 x 24 cm.; gesign. l.o.; 1500 ...[more]
Ernest Dezentje (1885-1972)Indonesisch rivierlandschap; maroufle; 40 x 30 cm.; gesign. l.o., '26;
Ernest Dezentje (1885-1972)Indonesisch rivierlandschap; maroufle; 40 x 30 cm.; gesign. l.o., '26; 1400 ...[more]
Hal Wichers (1893-1968)Indonesisch boslandschap; maroufle; 28 x 19 cm.; gesign. l.o.; 1300 ...[more]
Carel Lodewijk Dake Jr. (1886-1946)Gezicht op een meer, Indonesië; board, niet ingelijst; 18 x 30
Otto van Bylandt (1852-1929)Algerijns dorp; maroufle; 32 x 42 cm.; gesign. l.o., verso titel; 1200
Otto van Bylandt (1852-1929)Algerijns dorp; maroufle; 32 x 42 cm.; gesign. l.o., verso titel; 1200 ...[more]
Henri van Seben (1825-1913)Vrouw met koeien op een pad in de sneeuw; doek; 40 x 66 cm.; gesign. r.
Henri van Seben (1825-1913)Vrouw met koeien op een pad in de sneeuw; doek; 40 x 66 cm.; gesign. r.o.; [1]300 ...[more]
Naar ArntzeniusPubliek in een winkelstraat; board; 40 x 50 cm.; 1200 ...[more]
Joseph Caron (1866-1944)Beekje bij een huis; doek; 60 x 40 cm.; gesign. l.o.; 1250 ...[more]
Gesigneerd J. AltinkBerkenbomen langs een zandpad; doek, niet ingelijst; 40 x 50 cm.; 1200 ...[more]
Anton Smeerdijk (1885-1965)Stilleven; doek; 45 x 45 cm.; gesign.; 1300 ...[more]
Frans Hoos (1884-1966)Dorpsgezicht met kerktoren; doek; 60 x 50 cm.; gesign. l.o.; 180 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwKoeien in een weiland bij een sloot naast bomen; board; 28 x 20 cm.; 180
Hollandse school, 20e eeuwKoeien in een weiland bij een sloot naast bomen; board; 28 x 20 cm.; 180 ...[more]
Gesigneerd DelannoyTerras bij een huis; gouache; 47 x 65 cm.; 1100 ...[more]
Berend Adrianus Bongers (1866-1949)Havengezicht; doek; 40 x 51 cm.; gesign. l.o.; ; 1300 ...[more]
Wim Steyn (1914-1980)Uitgestrekt rivierlandschap; doek; 75 x 95 cm.; gesign. r.o., '42; 1200
Wim Steyn (1914-1980)Uitgestrekt rivierlandschap; doek; 75 x 95 cm.; gesign. r.o., '42; 1200 ...[more]
Kristian Mohl-Hansen (1876-1962)Stadsgezicht; doek; 35 x 63 cm.; gesign. r.o., '46; 1200 ...[more]
Gemonogrammeerd r.o., 1933Daniel in de leeuwenkuil; olieverf op papier op board; 60 x 50 cm.;
Pierre Scoupreman (1873-1960)Brug over de Seine, Parijs; paneel; 30 x 40 cm.; gesign. r.o., verso
Gesigneerd R.J. HaittezVolendammer visser en vrouw; maroufle; 31 x 45 cm.; 1100 ...[more]
André Beronneau (1886-1973)Boten bij Saint-Tropez; doek; 65 x 79 cm.; gesign. l.o.; [1]300 ...[more]
132 Los(e)/Seite