30 Los(e)/Seite
Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798)Herders met kudde aan een rivieroever. ; prent/ets; 15 x 22
Diverse gravures en tekeningen, voornamelijk 18e en 17e eeuwmap400 ...[more]
Vier ingelijste gravures,van oude gebouwen in Oosterhout. Hierbij een ets door Paulus Potter.;
Vier ingelijste gravures,van oude gebouwen in Oosterhout. Hierbij een ets door Paulus Potter.; ds100 ...[more]
Gravure, 18e eeuwJozef beschrijft zijn droom van de graanschoven. Hierbij Japan, houtsnede twee
Tjeerd Bottema (1884-1940)Molentje bij Leiden. Hierbij ets door Frans Everbag, Noordermarkt;
Willem Witsen (1860-1923)Regen, Thames Embankment, Londen; ets en aquatint; 22,7 x 30,3 cm.;
Willem Witsen (1860-1923)Twee staande breisters in een landschap in Ede; ets, 1e staat; 28 x 33 cm.;
Willem Witsen (1860-1923)Wachtende rijtuigen bij Waterloo Bridge, Londen; ets en aquatint; 27,8 x
Willem Witsen (1860-1923)Ruïne van de firma Thos. Emery Sons, San Francisco; ets, aquatint en vernis
Marius Bauer (1867-1932)De heilige kameel; ets; 57 x 68 cm.; gesign. r.o., No. 9800 ...[more]
Marius Bauer (1867-1932)Optocht met olifanten in een Oosterse stad; ets; 34 x 50 cm.; gesign. r.
Marius Bauer (1867-1932)Optocht met olifanten in een Oosterse stad; ets; 34 x 50 cm.; gesign. r.o., N. 4; 1500 ...[more]
Willem Gerard Hofker (1902-1981)Leidsegracht - hoek Herengracht; ets; 35 x 27 cm.; gesign. r.o.,
Willem Gerard Hofker (1902-1981)Leidsegracht - hoek Herengracht; ets; 35 x 27 cm.; gesign. r.o., 1930; 1100 ...[more]
Grote collectie etsen en litho's, vnl. door Willem de Zwart, Jan Veth en Philip ZilckenUit de
Sal Meijer (1877-1965)Oudemanhuispoort / Zuidertoren; tweemaal ets; 19 x 10 cm. en 12 x 9 cm.;
Sal Meijer (1877-1965)Oudemanhuispoort; ets; 19 x 10 cm.; gesign. r.o.; 180 ...[more]
Jan Wiegers (1893-1959)Duinlandschap / Vrouwelijk naakt; ets; 27 x 33 cm.; gesign. r.o., épreuve d'
Anatolij Lvovic Kaplan (1902-1980)Map 'Tevje de Melkman' bestaande uit 26 litho's, hierbij twee
Sal Meijer (1877-1965)Waterval bij Zurich; litho; 26 x 35 cm.; gesign. r.o.; 180 ...[more]
Nola Hatterman (1899-1984)Bomen; litho; 31 x 40 cm.; gesign. r.o., '30, 7/25; 1500 ...[more]
Diverse grafiek, tekeningen en glas-in-loodds100 ...[more]
Hollandse schoolPortret Constantijn Huygens, op de achterzijde aquarel met familiewapen Huyghens ;
Marius Bauer (1867-1932)Drie etsen, hierbij een ets door G.J. Staller; 4200 ...[more]
Louis Icart (1888-1950)'Vitesse'; kleurenets; 38 x 63 cm.; gesign. r.o., E. 167; 1600 ...[more]
Kees van Dongen (1877-1968)Vier diverse ingelijste litho's, afkomstig uit 'La revolte des anges',
30 Los(e)/Seite