Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
Kategorie
Sortieren nach:
- Nur Massenlose anzeigen,
- Auktionshaus-Kategorie
- Liste
- Galerie
-
215 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiekTom Lenders, Amsterdam; ds100 ...[more]
Kaart Blaeu, ca. 1660Groningen; gravure, handgekleurd; 45 x 55 cm.; 11000 ...[more]
Gravure, 18e eeuwAmerica Meridionalis; 35 x 48 cm.; 1500 ...[more]
Gravure, 18e eeuwCarte de Pais Bibliques; 1200 ...[more]
Diverse tekeningen en grafiek, 17e t/m 20e eeuwTom Lenders, Amsterdam; map200 ...[more]
Egnatius Ydema (1876-1937)Meisje in een straatje in Friesland; paneel; 26 x 17 cm.; gesign. l.o.;
Egnatius Ydema (1876-1937)Meisje in een straatje in Friesland; paneel; 26 x 17 cm.; gesign. l.o.; 1100 ...[more]
Ferdinand Bernhard Höppe (1841-1922)Langs de vaart; aquarel; 40 x 58 cm.; gesign. r.o.; 1280
Ferdinand Bernhard Höppe (1841-1922)Langs de vaart; aquarel; 40 x 58 cm.; gesign. r.o.; 1280 ...[more]
Barend Cornelis Koekkoek (1803-1862)Boom in een landschap; tekening; 30 x 24 cm.; gesign. BCK m.
Barend Cornelis Koekkoek (1803-1862)Boom in een landschap; tekening; 30 x 24 cm.; gesign. BCK m.o.; Uit de collectie van een heer van stand; 1300 ...
Diverse tekeningen en grafiek, 17e t/m 20e eeuwTom Lenders, Amsterdam; map200 ...[more]
Europese school, 19e eeuwVissers op het strand; doek; 23 x 30 cm.; 1600 ...[more]
Veertien gravures met afbeelding van vogels, hierbij twee gravuresde opbrengst van dit kavel zal ten
Veertien gravures met afbeelding van vogels, hierbij twee gravuresde opbrengst van dit kavel zal ten goede komen aan Het Nederlandse Rode Kruis, A...
Pieter Bouter (1887-1969)Herder met schapen op de heide; board; 27 x 43 cm.; gesign. l.o.; 1200
Pieter Bouter (1887-1969)Herder met schapen op de heide; board; 27 x 43 cm.; gesign. l.o.; 1200 ...[more]
Adrianus Kuijpers (1862-1945)Molen aan de rand van een stad; board; 24 x 34 cm.; gesign. r.o.; 1200
Adrianus Kuijpers (1862-1945)Molen aan de rand van een stad; board; 24 x 34 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Willem G.F. Jansen (1871-1949)Man op paardenkar tussen de berkenbomen; board, niet ingelijst; 30 x
Willem G.F. Jansen (1871-1949)Man op paardenkar tussen de berkenbomen; board, niet ingelijst; 30 x 40 cm.; gesign. r.o.; 1400 ...[more]
Charles Bernardus Dankmeijer (1861-1923)Landschap met boer bij een moestuin, huizen op de achtergrond; doek; 36 x 48 cm.; gesign. r.o.; Uit de col...
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiek; ds250 ...[more]
Arie Johannes Zwart (1903-1981)Houthakkers bij een boerderij; doek; 50 x 70 cm.; gesign. r.o.; 1200
Arie Johannes Zwart (1903-1981)Houthakkers bij een boerderij; doek; 50 x 70 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Hollandse school, ca. 1900Vissersschepen op het strand; paneel; 24 x 30 cm.; 1100 ...[more]
Johann Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)Gezicht op Amsterdam; houtskool; 14 x 20 cm.; initialen
Johann Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)Gezicht op Amsterdam; houtskool; 14 x 20 cm.; initialen r.o.; 1100 ...[more]
Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)Gezicht op een stad vanaf een dak; aquarel; 31 x 55 cm.;
Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)Gezicht op een stad vanaf een dak; aquarel; 31 x 55 cm.; gesign. J.H.W. r.o.; 12000 ...[more]
Toegeschreven aan Constantin Guys (1802-1892)Staande vrouw; gewassen inkt; 23 x 19 cm.; ongesigneerd, verso toeschrijving; Uit de collectie van ee...
Gravure, 18e eeuwJozef beschrijft zijn droom van de graanschoven. Hierbij Japan, houtsnede twee
Gravure, 18e eeuwJozef beschrijft zijn droom van de graanschoven. Hierbij Japan, houtsnede twee hanen; gravure, handgekleurd; 30 x 40 cm. ; en hou...
Pieter Josselin de Jong (1861-1906)Landschap; houtskool en pastel; 23 x 35 cm.; gesign. r.o.; 1100
Pieter Josselin de Jong (1861-1906)Landschap; houtskool en pastel; 23 x 35 cm.; gesign. r.o.; 1100 ...[more]
Vier diverse tekeningen, 19e/begin 20e eeuwds100 ...[more]
Diverse grafiek en tekeningen, 18e en 19e eeuwds200 ...[more]
Tjeerd Bottema (1884-1940)Molentje bij Leiden. Hierbij ets door Frans Everbag, Noordermarkt;
Tjeerd Bottema (1884-1940)Molentje bij Leiden. Hierbij ets door Frans Everbag, Noordermarkt; kleurenets; 17 x 25 cm. ; gesign., en ets, gesign. in...
Willem Witsen (1860-1923)Regen, Thames Embankment, Londen; ets en aquatint; 22,7 x 30,3 cm.;
Willem Witsen (1860-1923)Regen, Thames Embankment, Londen; ets en aquatint; 22,7 x 30,3 cm.; resten signatuur r.o., l.o. genummerd, litt: De Groot...
Willem Witsen (1860-1923)Twee staande breisters in een landschap in Ede; ets, 1e staat; 28 x 33 cm.;
Willem Witsen (1860-1923)Twee staande breisters in een landschap in Ede; ets, 1e staat; 28 x 33 cm.; resten signatuur r.o., De Groot 77, Boon 71, ...
Willem Witsen (1860-1923)Wachtende rijtuigen bij Waterloo Bridge, Londen; ets en aquatint; 27,8 x
Willem Witsen (1860-1923)Wachtende rijtuigen bij Waterloo Bridge, Londen; ets en aquatint; 27,8 x 36,7 cm.; gesign. r.o., De Groot 62, Boon 60; 18...
Jaap London (1872-1953)Gezicht op een meer. Hierbij aquarel door Ben Meddens; ets; 35 x 40 cm.;
Jaap London (1872-1953)Gezicht op een meer. Hierbij aquarel door Ben Meddens; ets; 35 x 40 cm.; gesign. r.o. en aquarel, 31 x 45 cm.; 280 ...[mor...
Willem Witsen (1860-1923)Ruïne van de firma Thos. Emery Sons, San Francisco; ets, aquatint en vernis
Willem Witsen (1860-1923)Ruïne van de firma Thos. Emery Sons, San Francisco; ets, aquatint en vernis mou; 35 x 48 cm.; ongesign., litt.: De Groot ...
Jacques Zon (1872-1932)Boerenpaar op het land; pastel; 36 x 27 cm.; gesign. l.o., '05; 1400
Jacques Zon (1872-1932)Boerenpaar op het land; pastel; 36 x 27 cm.; gesign. l.o., '05; 1400 ...[more]
Marius Bauer (1867-1932)De heilige kameel; ets; 57 x 68 cm.; gesign. r.o., No. 9800 ...[more]
Marius Bauer (1867-1932)Optocht met olifanten in een Oosterse stad; ets; 34 x 50 cm.; gesign. r.
Marius Bauer (1867-1932)Optocht met olifanten in een Oosterse stad; ets; 34 x 50 cm.; gesign. r.o., N. 4; 1500 ...[more]
Willem Gerard Hofker (1902-1981)Leidsegracht - hoek Herengracht; ets; 35 x 27 cm.; gesign. r.o.,
Willem Gerard Hofker (1902-1981)Leidsegracht - hoek Herengracht; ets; 35 x 27 cm.; gesign. r.o., 1930; 1100 ...[more]
Grote collectie etsen en litho's, vnl. door Willem de Zwart, Jan Veth en Philip ZilckenUit de
Grote collectie etsen en litho's, vnl. door Willem de Zwart, Jan Veth en Philip ZilckenUit de collectie van een heer van stand; map250 ...[more]
Sal Meijer (1877-1965)Oudemanhuispoort / Zuidertoren; tweemaal ets; 19 x 10 cm. en 12 x 9 cm.;
Sal Meijer (1877-1965)Oudemanhuispoort / Zuidertoren; tweemaal ets; 19 x 10 cm. en 12 x 9 cm.; gesign. ; 2100 ...[more]
Hendrik Schaap (1878-1955)Gezicht op huizen en figuren bij een vaart; aquarel; 39 x 50 cm.;
Hendrik Schaap (1878-1955)Gezicht op huizen en figuren bij een vaart; aquarel; 39 x 50 cm.; gesign. r.o., 1912; 1250 ...[more]
Sal Meijer (1877-1965)Oudemanhuispoort; ets; 19 x 10 cm.; gesign. r.o.; 180 ...[more]
Otto van Rees (1884-1957)Twee studietekeningen; twee tekeningen; 14 x 20 cm. en 13 x 8 cm.;
Otto van Rees (1884-1957)Twee studietekeningen; twee tekeningen; 14 x 20 cm. en 13 x 8 cm.; ongesigneerd; 280 ...[more]
Georg Rueter (1875-1966)Portret van een jonge vrouw; houtskool en krijt; 55 x 45 cm.; gesign. r.
Georg Rueter (1875-1966)Portret van een jonge vrouw; houtskool en krijt; 55 x 45 cm.; gesign. r.o., 1918; Uit de collectie van een heer van stand;...
Matthieu Wiegman (1886-1971)De barmhartige Samaritaan; gouache; 35 x 27 cm.; gesign. r.o.; 1400
Matthieu Wiegman (1886-1971)De barmhartige Samaritaan; gouache; 35 x 27 cm.; gesign. r.o.; 1400 ...[more]
Matthieu Wiegman (1886-1971)De annunciatie; houtskool en aquarel; 30 x 23 cm.; gesign. r.o.; 1200
Matthieu Wiegman (1886-1971)De annunciatie; houtskool en aquarel; 30 x 23 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Matthieu Wiegman (1886-1971)Madonna met kind; gouache; 27 x 20 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Quirijn van Tiel (1900-1967)Marskramer; inkttekening; 27 x 17 cm.; gesign. l.o., '32; 1200 ...[more]
Jan Wiegers (1893-1959)Duinlandschap / Vrouwelijk naakt; ets; 27 x 33 cm.; gesign. r.o., épreuve d'
Jan Wiegers (1893-1959)Duinlandschap / Vrouwelijk naakt; ets; 27 x 33 cm.; gesign. r.o., épreuve d'artiste 2e en houtsnede, gesigneerd met stempel...
Ger van Vliet (1880-1972)'Bouwwerk Gebr. Klomp, Stadionkade Amsterdam'; doek; 40 x 50 cm.; gesign.
Ger van Vliet (1880-1972)'Bouwwerk Gebr. Klomp, Stadionkade Amsterdam'; doek; 40 x 50 cm.; gesign. l.o.; 1100 ...[more]
Jan Mankes (1889-1920)Paard, staand naar links; ets; 13 x 17 cm.; gesign. r.o.; 1500 ...[more]
Anatolij Lvovic Kaplan (1902-1980)Map 'Tevje de Melkman' bestaande uit 26 litho's, hierbij twee
Anatolij Lvovic Kaplan (1902-1980)Map 'Tevje de Melkman' bestaande uit 26 litho's, hierbij twee extra exemplaren., 1966; 28 litho's; 60 x 45 cm.; ...
Toon Kelder (1894-1973)Slapend jongetje; houtskool en aquarel; 40 x 29 cm.; gesign. l.o., '28; 1100
Toon Kelder (1894-1973)Slapend jongetje; houtskool en aquarel; 40 x 29 cm.; gesign. l.o., '28; 1100 ...[more]
Hendrik Schaap (1878-1955)Paarden op een kade; houtskool en pastel; 32 x 50 cm.; gesign. l.o., 1905;
Hendrik Schaap (1878-1955)Paarden op een kade; houtskool en pastel; 32 x 50 cm.; gesign. l.o., 1905; 1120 ...[more]
Gesigneerd LCvHMan te paard; inkt en aquarel; 22 x 27 cm.; 180 ...[more]
Henk Henriët (1903-1945)Zeven diverse tekeningen waarvan één ingelijst; zeven tekeningen; 35 x 25
Henk Henriët (1903-1945)Zeven diverse tekeningen waarvan één ingelijst; zeven tekeningen; 35 x 25 cm. - 30 x 20 cm.; deels gesigneerd; Tom Lenders...
Henk Henriët (1903-1945)Vijf diverse tekeningen; zeven tekeningen; 35 x 25 cm. - 30 x 20 cm.;
Henk Henriët (1903-1945)Vijf diverse tekeningen; zeven tekeningen; 35 x 25 cm. - 30 x 20 cm.; deels gesigneerd; Tom Lenders, Amsterdam; map300 .....
Isidore van Mens (1890-1985)Zeven diverse etsen; zeven diverse etsen; 15 x 10 cm. - 45 x 35 cm.;
Isidore van Mens (1890-1985)Zeven diverse etsen; zeven diverse etsen; 15 x 10 cm. - 45 x 35 cm.; ds450 ...[more]
Matthieu Wiegman (1886-1971)Boerderij; aquarel; 20 x 28 cm.; gesign. l.o.; 180 ...[more]
Sal Meijer (1877-1965)Waterval bij Zurich; litho; 26 x 35 cm.; gesign. r.o.; 180 ...[more]
Nola Hatterman (1899-1984)Portret van Elisabeth de Nijs; houtskool; 55 x 46 cm.; gesign. l.o., te
Nola Hatterman (1899-1984)Portret van Elisabeth de Nijs; houtskool; 55 x 46 cm.; gesign. l.o., te dateren ca. 1930. Elisabeth de Nijs was getrouwd...
Nola Hatterman (1899-1984)Bomen; litho; 31 x 40 cm.; gesign. r.o., '30, 7/25; 1500 ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o.Stilleven met bloemen in een vaas voor een Japanse houtsnede; doek; 55
Onduidelijk gesigneerd r.o.Stilleven met bloemen in een vaas voor een Japanse houtsnede; doek; 55 x 45 cm.; gesigneerd r.o., '27; 1400 ...[more]
-
215 Los(e)/Seite