Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
Kategorie
Sortieren nach:
- Nur Massenlose anzeigen,
- Auktionshaus-Kategorie
- Liste
- Galerie
-
215 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Hollandse school, ca. 1900'Vlashoopen'; doek; 35 x 52 cm.; ongesigneerd; 1200 ...[more]
Nikolaas Matthijs Eekman (1889-1973)'De eenogige'; tekening; 28 x 32 cm.; gesign. l.b.80 ...[more]
Toegeschrevan aan Louis Stiel (1881-1950)Polder bij Pijnacker richting Zoetermeer; paneel; 11 x 27
Toegeschrevan aan Louis Stiel (1881-1950)Polder bij Pijnacker richting Zoetermeer; paneel; 11 x 27 cm.; gesign. l.o.; 1200 ...[more]
Napolitaanse school, 19e eeuwNapoli dai Carmine / Eruzione di Etna; tweemaal gouache; 40 x 65 cm.;
Napolitaanse school, 19e eeuwNapoli dai Carmine / Eruzione di Etna; tweemaal gouache; 40 x 65 cm.; 21800 ...[more]
Jan Korthals (1916-1972)Kade aan de Seine, Parijs; inkt en aquarel; 27 x 47 cm.; gesign. r.o.; 1200
Jan Korthals (1916-1972)Kade aan de Seine, Parijs; inkt en aquarel; 27 x 47 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Cornelis Westerbeek (1844-1903)Vrouw met kind op een pad in de duinen; doek; 17 x 23 cm.; gesign.
Cornelis Westerbeek (1844-1903)Vrouw met kind op een pad in de duinen; doek; 17 x 23 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Edzard Willem Koning (1869-1954)Geitje en kip; ; board; 12 x 18 cm.; monogram r.o.; 1200 ...[more]
Diverse grafiek, tekeningen en glas-in-loodds100 ...[more]
Jan Groenenstein (1919-1979)De vlucht naar Egypte; doek; 40 x 30 cm.; gesign. r.o., '55; 1120
Jan Groenenstein (1919-1979)De vlucht naar Egypte; doek; 40 x 30 cm.; gesign. r.o., '55; 1120 ...[more]
Hugo Vilfred Pedersen (1870-1959)Neushoorn, India; doek, niet ingelijst; 29 x 47 cm.; gesign. l.
Hugo Vilfred Pedersen (1870-1959)Neushoorn, India; doek, niet ingelijst; 29 x 47 cm.; gesign. l.o.; 1200 ...[more]
Christiaan Hendrik Hammes (1872-1965)Boerderij achter de duinen; doek; 50 x 80 cm.; gesign. r.o.,
Christiaan Hendrik Hammes (1872-1965)Boerderij achter de duinen; doek; 50 x 80 cm.; gesign. r.o., 1911; 1200 ...[more]
Hollandse schoolPortret Constantijn Huygens, op de achterzijde aquarel met familiewapen Huyghens ;
Hollandse schoolPortret Constantijn Huygens, op de achterzijde aquarel met familiewapen Huyghens ; gravure; 24 x 17 cm.; 180 ...[more]
Jan Ponstijn (1883-1970)Stilleven met bloemen in een kruik en een citroen; aquarel; 54 x 45 cm.;
Jan Ponstijn (1883-1970)Stilleven met bloemen in een kruik en een citroen; aquarel; 54 x 45 cm.; gesign. r.b.; 1250 ...[more]
Onduidelijk gesign. r.o.Boeren op het land bij hooischelven; doek; 30 x 38 cm.; 1120 ...[more]
Drie delen Pieter Scheen Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars (1750-1880 en 1750-1950)3100
Drie delen Pieter Scheen Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars (1750-1880 en 1750-1950)3100 ...[more]
Franse school, 20e eeuw, met signatuur r.b.Advocaat; board; 27 x 35 cm.; 180 ...[more]
Ids Wiersma (1878-1965)Drie diverse aquarellen en drie diverse etsen; ds300 ...[more]
Albert Regagnon (1874-1961)Gezicht op een park bij Saint- Lizier; board, niet ingelijst; 46 x 33
Albert Regagnon (1874-1961)Gezicht op een park bij Saint- Lizier; board, niet ingelijst; 46 x 33 cm.; gesign. l.o., 1927; 1100 ...[more]
Marius Bauer (1867-1932)Drie etsen, hierbij een ets door G.J. Staller; 4200 ...[more]
Gerard Huijsser (1892-1970)Druk plein in een Noord-Afrikaanse stad; board; 15 x 20 cm.; ongesigneerd
Gerard Huijsser (1892-1970)Druk plein in een Noord-Afrikaanse stad; board; 15 x 20 cm.; ongesigneerd ; 1100 ...[more]
Tilly Münninghof - van Vliet (1879-1960)Portret van Irma; doek; 80 x 49 cm.; gesign. r.o.; 1200
Tilly Münninghof - van Vliet (1879-1960)Portret van Irma; doek; 80 x 49 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Xeno Münninghof (1873-1944)Boer met schapen op een hei; paneel; 29 x 38 cm.; gesigneerd met
Xeno Münninghof (1873-1944)Boer met schapen op een hei; paneel; 29 x 38 cm.; gesigneerd met initialen r.o.; 1100 ...[more]
Onduidelijk gesigneerd l.b.Portret van een man, Philadelphia; maroufle, ; 43 x 37 cm.; ; [1]220
Onduidelijk gesigneerd l.b.Portret van een man, Philadelphia; maroufle, ; 43 x 37 cm.; ; [1]220 ...[more]
Indonesische school, 20e eeuwMan met strohoed; doek; 36 x 30 cm.; ; 1200 ...[more]
Louis Icart (1888-1950)'Vitesse'; kleurenets; 38 x 63 cm.; gesign. r.o., E. 167; 1600 ...[more]
Mogelijk van de hand van Jan Sluijters Jr.Gezicht op de Amstel in de winter; board; 40 x 50 cm.;
Mogelijk van de hand van Jan Sluijters Jr.Gezicht op de Amstel in de winter; board; 40 x 50 cm.; 1120 ...[more]
Alphons Vermeir (1905-1994)Zomers landschap met koren; doek; 60 x 80 cm.; gesign. l.o., litt:
Alphons Vermeir (1905-1994)Zomers landschap met koren; doek; 60 x 80 cm.; gesign. l.o., litt: Stappaerts en Turkry, Alphons Vermeir, p. 48; 1300 ...
Alphons Vermeir (1905-1994)Stadsgezicht; doek; 50 x 65 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwHavengezicht; doek; 40 x 50 cm.; 1200 ...[more]
Leo Eland (1884-1952)Indonesisch landschap; pastel; 40 x 47 cm.; gesign. l.o., 1918; 1200 ...[more]
Arie Smit (1916-2016)'Village in Bali'; doek; 30 x 40 cm.; gesign. l.o., '01, verso titel, signatuur
Arie Smit (1916-2016)'Village in Bali'; doek; 30 x 40 cm.; gesign. l.o., '01, verso titel, signatuur en datering, herkomst: verkregen direct van d...
Arthur Eland (1884-1948)Vrouw langs een pad; aquarel; 34 x 24 cm.; gesign. l.o.; 1100 ...[more]
Han Snel (1925-1998)Indonesisch landschap; doek; 17 x 24 cm.; gesign. l.o.; 1500 ...[more]
Hal Wichers (1893-1968)Vrouw bij een poort naar een tuin aan het water; board; 29 x 19 cm.;
Hal Wichers (1893-1968)Vrouw bij een poort naar een tuin aan het water; board; 29 x 19 cm.; gesign. r.o.; 1400 ...[more]
Ernest Dezentje (1885-1972)Indonesisch rivierlandschap; maroufle; 40 x 30 cm.; gesign. l.o., '26;
Ernest Dezentje (1885-1972)Indonesisch rivierlandschap; maroufle; 40 x 30 cm.; gesign. l.o., '26; 1400 ...[more]
Leo Eland (1884-1952)Huizen, Indonesië; pastel; 19 x 24 cm.; ongesigneerd (mogelijk gesigneerd op de
Leo Eland (1884-1952)Huizen, Indonesië; pastel; 19 x 24 cm.; ongesigneerd (mogelijk gesigneerd op de achterzijde; 1100 ...[more]
Leo Eland (1884-1952)'Tegen 't vallen van de avond, Brastagi, Sumatra'; board; 26,5 x 21 cm.;
Leo Eland (1884-1952)'Tegen 't vallen van de avond, Brastagi, Sumatra'; board; 26,5 x 21 cm.; gesign. r.o., verso titel; 1400 ...[more]
Hal Wichers (1893-1968)Indonesisch boslandschap; maroufle; 28 x 19 cm.; gesign. l.o.; 1300 ...[more]
Carel Lodewijk Dake Jr. (1886-1946)Gezicht op een meer, Indonesië; board, niet ingelijst; 18 x 30
Carel Lodewijk Dake Jr. (1886-1946)Gezicht op een meer, Indonesië; board, niet ingelijst; 18 x 30 cm.; gesign. r.o.; 1120 ...[more]
Otto van Bylandt (1852-1929)Algerijns dorp; maroufle; 32 x 42 cm.; gesign. l.o., verso titel; 1200
Otto van Bylandt (1852-1929)Algerijns dorp; maroufle; 32 x 42 cm.; gesign. l.o., verso titel; 1200 ...[more]
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Vissen / Bloemen; drie schetsen; ca. 10 x 10 cm.; éénmaal
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Vissen / Bloemen; drie schetsen; ca. 10 x 10 cm.; éénmaal gesign. ; 2100 ...[more]
Henri van Seben (1825-1913)Vrouw met koeien op een pad in de sneeuw; doek; 40 x 66 cm.; gesign. r.
Henri van Seben (1825-1913)Vrouw met koeien op een pad in de sneeuw; doek; 40 x 66 cm.; gesign. r.o.; [1]300 ...[more]
Naar ArntzeniusPubliek in een winkelstraat; board; 40 x 50 cm.; 1200 ...[more]
Toegeschreven aan Piet van der Hem (1885-1961)Een jager met zijn hond in een veld; maroufle, ; 47
Toegeschreven aan Piet van der Hem (1885-1961)Een jager met zijn hond in een veld; maroufle, ; 47 x 37 cm.; gesign. l.o., ; [1]300 ...[more]
Jan Larij, berglandschapHierbij Fouquet, gravure van de Beurs, ca. 1760; 2100 ...[more]
Joseph Caron (1866-1944)Beekje bij een huis; doek; 60 x 40 cm.; gesign. l.o.; 1250 ...[more]
W.A. van der Salm (20e eeuw)Winters polderlandschap. Hierbij onbekende kunstenaar, winters landschap.; tweemaal paneel; 30 x 40 cm.; 2100 ...[mor...
Gesigneerd J. AltinkBerkenbomen langs een zandpad; doek, niet ingelijst; 40 x 50 cm.; 1200 ...[more]
Anton Smeerdijk (1885-1965)Stilleven; doek; 45 x 45 cm.; gesign.; 1300 ...[more]
Kees van Dongen (1877-1968)Vier diverse ingelijste litho's, afkomstig uit 'La revolte des anges',
Kees van Dongen (1877-1968)Vier diverse ingelijste litho's, afkomstig uit 'La revolte des anges', 1951.; vier litho's; 25 x 21 cm.; 4400 ...[more]
Frans Hoos (1884-1966)Dorpsgezicht met kerktoren; doek; 60 x 50 cm.; gesign. l.o.; 180 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwKoeien in een weiland bij een sloot naast bomen; board; 28 x 20 cm.; 180
Hollandse school, 20e eeuwKoeien in een weiland bij een sloot naast bomen; board; 28 x 20 cm.; 180 ...[more]
Hollandse schoolBoeren bij koeien op een veemarkt; doek; 46 x 93 cm.; Uit de collectie van een
Hollandse schoolBoeren bij koeien op een veemarkt; doek; 46 x 93 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 1300 ...[more]
Gesigneerd DelannoyTerras bij een huis; gouache; 47 x 65 cm.; 1100 ...[more]
Berend Adrianus Bongers (1866-1949)Havengezicht; doek; 40 x 51 cm.; gesign. l.o.; ; 1300 ...[more]
Wim Steyn (1914-1980)Uitgestrekt rivierlandschap; doek; 75 x 95 cm.; gesign. r.o., '42; 1200
Wim Steyn (1914-1980)Uitgestrekt rivierlandschap; doek; 75 x 95 cm.; gesign. r.o., '42; 1200 ...[more]
Kristian Mohl-Hansen (1876-1962)Stadsgezicht; doek; 35 x 63 cm.; gesign. r.o., '46; 1200 ...[more]
Gemonogrammeerd r.o., 1933Daniel in de leeuwenkuil; olieverf op papier op board; 60 x 50 cm.;
Gemonogrammeerd r.o., 1933Daniel in de leeuwenkuil; olieverf op papier op board; 60 x 50 cm.; gesign. r.o.; 1100 ...[more]
Pierre Scoupreman (1873-1960)Brug over de Seine, Parijs; paneel; 30 x 40 cm.; gesign. r.o., verso
Pierre Scoupreman (1873-1960)Brug over de Seine, Parijs; paneel; 30 x 40 cm.; gesign. r.o., verso signatuur en titel, 1937; 1300 ...[more]
Gesigneerd R.J. HaittezVolendammer visser en vrouw; maroufle; 31 x 45 cm.; 1100 ...[more]
-
215 Los(e)/Seite