215 Los(e)/Seite
Japan, houtsnede, P.J. Apol, inkttekening en Bali, gouache3100 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwMelktijd; aquarel; 45 x 60 cm.; 1200 ...[more]
Clemence Biron (1889-?)Bloemen in een witte vaas; board, ; 35 x 33 cm.; gesigneerd r.o., ; [1]100
Clemence Biron (1889-?)Bloemen in een witte vaas; board, ; 35 x 33 cm.; gesigneerd r.o., ; [1]100 ...[more]
Arina Hugenholz (1848-1934)Vrouw in winters landschap; board; 15 x 25 cm.; gesign. r.o.; 1100
Arina Hugenholz (1848-1934)Vrouw in winters landschap; board; 15 x 25 cm.; gesign. r.o.; 1100 ...[more]
Albert Jan Oudshoorn (1877-1930)Schepen in de haven; doek; 30 x 43 cm.; gesign. r.o.; 1100 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuw, met (later toegevoegde?) signatuur Anton Pieck; inkttekening; 48 x 38
Hollandse school, 20e eeuw, met (later toegevoegde?) signatuur Anton Pieck; inkttekening; 48 x 38 cm.; 1200 ...[more]
René Deydier (1882-1942)Liggend naakt; doek; 55 x 74 cm.; gesign. l.o.; 1200 ...[more]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw, gesigneerd met initialen FLV '12Riviergezicht; board; 27 x 36 cm.; ;
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw, gesigneerd met initialen FLV '12Riviergezicht; board; 27 x 36 cm.; ; 1200 ...[more]
Barend Hendrik ter Weeme (1890-1956)Stilleven; doek, niet ingelijst; 35 x 53 cm.; gesign. l.o.;
Barend Hendrik ter Weeme (1890-1956)Stilleven; doek, niet ingelijst; 35 x 53 cm.; gesign. l.o.; 1100 ...[more]
Jan Poortenaar (1886-1958)Gezicht op de Pont Valentré bij Cahors, Zuid-rankrijk; aquarel; 36 x 51
Verhaege (20e eeuw)Vissersboten; aquarel en pastel; 1120 ...[more]
Dirk Meelis (1872-1958)Boerenerf; maroufle; 56 x 47 cm.; gesign. r.o.; 1100 ...[more]
Freddie Langeler (1899-1948)Flamingo's. Hierbij aquarel door de kunstenaar.; board; 17 x 39 cm.;
Hans Verhoef (1932-2010)Kevers; doek; 33 x 65 cm.; gesign. m.o., 1980; 1800 ...[more]
Naar Rembrandt, 18e/19e eeuwZelfportret met hond; doek; 38 x 30 cm.; [1]200 ...[more]
Jan den Hengst (1904-1982)Gezicht op de Brouwersgracht, Amsterdam; inkt en aquarel; 34 x 46 cm.;
Henri van Daalhoff (1867-1953)Vier diverse werken; doek en paneel; 30 x 40 cm. - 20 x 30 cm.; gesign. ; 4500 ...[more]
Anthonie Wouter Smit (1894-1961)Stilleven; doek, ; 60 x 50 cm.; gesign. r.o., ; [1]250 ...[more]
Hendrik IJkelenstam (1897-1993)Stilleven; board; 50 x 38 cm.; gesign. r.o., 1930; 1200 ...[more]
André Beronneau (1886-1973)Boten bij Saint-Tropez; doek; 65 x 79 cm.; gesign. l.o.; [1]300 ...[more]
Bernard van Vlijmen (1895-1977)Portret van een hond; aquarel; 27 x 20 cm.; gesign. r.o., '44; 1100
Bernard van Vlijmen (1895-1977)Portret van een hond; aquarel; 27 x 20 cm.; gesign. r.o., '44; 1100 ...[more]
August Aué (1866-1930)Parkgezicht; board; 33 x 48 cm.; gesign. l.o.; 1180 ...[more]
John van Deventer (1903-1952)Stadsgezicht Amsterdam; doek, beschadigd; 70 x 10 cm.; gesign. r.o.,
Gesigneerd linksonder, 20e eeuwStadsgezicht Parijs; doek; 42 x 53 cm.; 1200 ...[more]
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)Bloemstilleven; doek; 50 x 40 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Max Raedecker (1914-1987)Drie diverse tekeningen; driemaal aquarel en gouache; allen ca. 30 x 45
Max Raedecker (1914-1987)Drie diverse tekeningen; driemaal aquarel en gouache; allen ca. 30 x 45 cm.; gesign.; 3350 ...[more]
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiekUit de collectie van een heer van stand; doos200
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiekUit de collectie van een heer van stand; doos200 ...[more]
Jan den Hengst (1904-1982)Lijnbaansgracht, Amsterdam; aquarel; 61 x 41 cm.; gesign. l.o.; 1200
Jan den Hengst (1904-1982)Lijnbaansgracht, Amsterdam; aquarel; 61 x 41 cm.; gesign. l.o.; 1200 ...[more]
Diverse schilderijenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; ds100 ...[more]
Alfred Pietercelie (1879-1955)'Chappelle St. Lauren'; doek; 70 x 75 cm.; gesign. l.o., 1921;
Alfred Pietercelie (1879-1955)'Chappelle St. Lauren'; doek; 70 x 75 cm.; gesign. l.o., 1921; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1150 ...[more]
Jan den Hengst (1904-1982)Bloemen in een vaas; doek; 80 x 60 cm.; gesign. l.o.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1100 ...[more]
René Clarot (1882-1972)Landschap met korenschoven; doek; 50 x 65 cm.; gesign. l.o., '18; Herkomst:
René Clarot (1882-1972)Landschap met korenschoven; doek; 50 x 65 cm.; gesign. l.o., '18; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1100 ...[more]
Nora Stroink (1897-1972)Kustgezicht; doek; 60 x 70 cm.; gesign. r.o.; Herkomst: Collectie Cserno,
Nora Stroink (1897-1972)Kustgezicht; doek; 60 x 70 cm.; gesign. r.o.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1100 ...[more]
215 Los(e)/Seite