136 Los(e)/Seite
Hollandse school, 17e eeuwSchepen voor een rotskust; paneel; 14,5 x 14 cm.; 11200 ...[more]
Navolger van Abraham MignonStilleven met roemer, druiven, perziken en een citroen; doek; 37 x 47,5
Toegeschreven aan Jan de Momper (actief 1632-1684)Landschap met figuren bij een ruïne; doek; 32 x 23
Toegeschreven aan Jan de Momper (actief 1632-1684)Landschap met figuren bij een ruïne; doek; 32 x 23 cm.; ongesign.; 11000 ...[more]
Anthonie Palamedesz (1601-1673)Een elegant gezelschap aan het musiceren bij een tafel op een
Adam Colonia (1634-1685)De verkondiging der herders; paneel; 70 x 60 cm.; ongesigneerd, herkomst:
Hollandse school, 17e eeuw, naar Govert FlinckPortret van de Amsterdamse Burgemeester mr. Pieter
Barend Gael (1630-1698)Dorpsstraat met figuren bij een herberg; paneel; 22 x 27 cm.; gesign. l.o.;
Barend Gael (1630-1698)Dorpsstraat met figuren bij een herberg; paneel; 22 x 27 cm.; gesign. l.o.; 11200 ...[more]
Europese school, 17e/18e eeuw; doek; 115 x 135 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 1800
Europese school, 17e/18e eeuw; doek; 115 x 135 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 1800 ...[more]
Navolger van Jan WeenixTwee jachthonden; doek, niet ingelijst; 45 x 60 cm.; met signatuur J.
Navolger van Jan WeenixTwee jachthonden; doek, niet ingelijst; 45 x 60 cm.; met signatuur J. Weenix 1697 r.o.; 1500 ...[more]
Pieter Claeissins de Jonge (1532-1623)Madonna met kind in een tuin; paneel; 38,5 x 30,5 cm.;
Cornelis Johannes van Hulstijn (1811-1879)Stilleven met bloemen en fruit; doek; 86 x 72,5 cm.;
Cornelis Johannes van Hulstijn (1811-1879)Stilleven met bloemen en fruit; doek; 86 x 72,5 cm.; gesign. r.o., 1852; 16000 ...[more]
Hollandse school, ca. 1700 , met signatuur VereckFiguren op een pad in een uitgestrekt berglandschap
Hollandse school, 17e/18e eeuwSchepen bij een riviermonding. Paneel gemerkt met 'handje van
Hollandse school, 17e/18e eeuwSchepen bij een riviermonding. Paneel gemerkt met 'handje van Antwerpen'.; paneel; 27 x 34 cm.; 1800 ...[more]
Toegeschreven aan Maerten Fransz. van der Hulst (1605-1645)Landschap met reizigers op een zandpad,
Hollandse school, ca. 1700Dorpsstraat met figuren; paneel; 30 x 26 cm.; 1800 ...[more]
Otto Eerelman (1839-1926)Elegant gezelschap bij een herberg met op de achtergrond een stoomtrein;
Studio van Graaf Pietro Antonio Rotari (1707-1762)Portret van een meisje met paarlen oorhangers;
Andreas Schelfhout (1787-1870)Berglandschap met herder en koeien in een dal bij een ruïne; paneel;
Andreas Schelfhout (1787-1870)Berglandschap met herder en koeien in een dal bij een ruïne; paneel; 14 x 20 cm.; gesign. l.o., '58; 13000 ...[more]
Jan Braet von Überfeldt (1807-1894)De liefdesbrief; doek; 33 x 27 cm.; gesign. m.l., 1852; 1500
Jan Braet von Überfeldt (1807-1894)De liefdesbrief; doek; 33 x 27 cm.; gesign. m.l., 1852; 1500 ...[more]
Florent Willems (1823-1905)Interieur met lezend meisje en een hondje; doek; 42 x 35 cm.; gesign. l.
Jacobus Josephus Eeckhout (1793-1861)Moeder met spelende kinderen achter een huis; doek; 100 x 78
Jacobus Josephus Eeckhout (1793-1861)Moeder met spelende kinderen achter een huis; doek; 100 x 78 cm.; gesign. l.o.; 12000 ...[more]
Andreas Marko (1824-1895)Uitgestrekt landschap met herderin en hond bij een kudde koeien; doek; 75 x
Andreas Marko (1824-1895)Uitgestrekt landschap met herderin en hond bij een kudde koeien; doek; 75 x 97 cm.; gesign. r.o., 1876; [1]4000 ...[more]
Geraldina Jacoba van de Sande Bakhuyzen (1826-1895)Boeket met rozen; aquarel; 58 x 44 cm.; gesign.
William Holmes Sullivan (act. 1870-1908)'The Gambler's Wife'; doek; 50 x 40 cm.; gesign. l.o., 1882;
William Holmes Sullivan (act. 1870-1908)'The Gambler's Wife'; doek; 50 x 40 cm.; gesign. l.o., 1882; 11000 ...[more]
Dirk Tavenraat (1845-1930) en Johannes Tavenraat (1809-1881)'Cleefsch Landschap, souvenir aan B.C.
Rembrandt van Rijn (1606-1669)De barmhartige Samaritaan; ets; 24,5 x 19,5 cm.; gesign. in de plaat
Rembrandt van Rijn (1606-1669)Boer met hoge muts, leunend op een stok; ets; 9 x 5 cm.; gesigneerd in
Rembrandt van Rijn (1606-1669)Boer met hoge muts, leunend op een stok; ets; 9 x 5 cm.; gesigneerd in de plaat r.o.; 11200 ...[more]
Toegeschreven aan Johannes Hermanus Koekkoek (1778-1851)Gezicht op de Schelde met het schip Anna
Hollandse school, 19e eeuwBerglandschap met reizigers op een pad; paneel; 44 x 48 cm.; 1500
Hollandse school, 19e eeuwBerglandschap met reizigers op een pad; paneel; 44 x 48 cm.; 1500 ...[more]
Vlaamse school, 17e eeuwLandschap met figuren bij een dorp; paneel; 48 x 74 cm.; 11200
Geo Poggenbeek (1853-1903)Koeien in een weiland tussen wilgenbomen; doek; 65 x 100 cm.; gesign. r.
Wijnand Jan Joseph Nuijen (1816-1839)Landschap met man en vrouw in een boot bij een huis; ; potlood,
Georgius Heerebaart (1829-1915)Landschap met visser bij een vaart tussen de bomen; doek; 33 x 53
Barend Cornelis Koekkoek (1803-1862)Elegant gezelschap aan een tafel buiten bij een kasteel;
Barend Cornelis Koekkoek (1803-1862)Elegant gezelschap aan een tafel buiten bij een kasteel; aquarel; 26 x 33 cm.; gesign. l.o.; 11200 ...[more]
Anton Mauve (1838-1888)Bomenrij in een landschap; paneel; 27 x 47 cm.; gesign. r.o., herkomst:
Anton Mauve (1838-1888)Bomenrij in een landschap; paneel; 27 x 47 cm.; gesign. r.o., herkomst: Kunsthandel Borzo; 11200 ...[more]
Mogelijk van de hand van Anton MauveKoeien in een weiland; paneel, ; 25 x 40 cm.; onduidelijke
Mogelijk van de hand van Anton MauveKoeien in een weiland; paneel, ; 25 x 40 cm.; onduidelijke signatuur r.o.; 1600 ...[more]
Franse school, 19e eeuwOriëntaalse vrouw met tamboerijn; doek; 66,5 x 53,5 cm.; 18000 ...[more]
Victor Dupré (1816-1879)Landschap met rustende koeien aan de rand van een bos; doek; 23 x 45 cm.;
Edouard Verschaffelt (1874-1955)Portret van een jonge vrouw; doek; ovaal, 76 x 70 cm.; gesign. m.r.;
Edouard Verschaffelt (1874-1955)Portret van een jonge vrouw; doek; ovaal, 76 x 70 cm.; gesign. m.r.; 11500 ...[more]
Jozef Israels (1824-1911)Meisje in de duinen; aquarel; 18 x 25 cm.; gesign. r.o., herkomst:
Jozef Israels (1824-1911)Meisje in de duinen; aquarel; 18 x 25 cm.; gesign. r.o., herkomst: Kunsthandel Borzo; 11000 ...[more]
Philip Sadée (1837-1904)Gezicht op de Zuiderzee bij Hoorn; paneel; 33 x 58 cm.; gesign. l.o.,
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)Figuren bij vissersboten in de branding; aquarel, ; 42 x 63 cm.;
Hobbe Smith (1862-1942)Landschap met molen; doek; 61 x 81 cm.; gesign. r.o.; 11000 ...[more]
Toegeschreven aan Jacobus Nootenboom (1811-1878)Berglandschap met rustende figuren bij een waterval;
Mogelijk van de hand van Gustave Courbet (1819-1877)Beekje tussen de bomen; doek; 54 x 40 cm.;
Mogelijk van de hand van Gustave Courbet (1819-1877)Beekje tussen de bomen; doek; 54 x 40 cm.; gesign. l.o., '66; 17000 ...[more]
Toegeschreven aan Johannes Bosboom (1817-1891)Kerkinterieur; paneel; 43 x 32 cm.; gesign. r.o.;
Toegeschreven aan Johannes Bosboom (1817-1891)Kerkinterieur; paneel; 43 x 32 cm.; gesign. r.o.; 1800 ...[more]
Ferdinand Gustaaf Oldewelt (1857-1935)Gezicht op de Overtoom, Amsterdam; doek; 60 x 50 cm.;
Ferdinand Gustaaf Oldewelt (1857-1935)Gezicht op de Overtoom, Amsterdam; doek; 60 x 50 cm.; gesign. r.o.; 1900 ...[more]
Pierre Comba (1859-1934)Franse soldaten in de bergen; aquarel; 34 x 17 cm.; gesign. r.o.; 1400
Pierre Comba (1859-1934)Franse soldaten in de bergen; aquarel; 34 x 17 cm.; gesign. r.o.; 1400 ...[more]
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915)Schepen in de branding; houtskooltekening; 15 x 22 cm.; gesign. r.
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915)Schepen in de branding; houtskooltekening; 15 x 22 cm.; gesign. r.o.; [1]800 ...[more]
Adolphe Monticelli (1824-1886)Figuren in een park; doek; 37 x 46 cm.; gesign. l.o.; Uit de collectie
Adolphe Monticelli (1824-1886)Figuren in een park; doek; 37 x 46 cm.; gesign. l.o.; Uit de collectie van een heer van stand; 13500 ...[more]
Marius Bauer (1867-1932)'Thee op de Mij. Nederland'; potlood en aquarel; 14 x 20 cm.; stempel l.
Arend Jan van Driesten (1878-1969)Avonschemer; aquarel; 49 x 79,5 cm.; gesign. r.o.; 11400 ...[more]
Chris van der Windt (1877-1952)Chrysanten; doek; 44 x 42 cm.; gesign. l.o.; 1500 ...[more]
Arend Jan van Driesten (1878-1969)Gezicht op een witte boerderij; aquarel; 22 x 30 cm.; gesign. r.
Arend Jan van Driesten (1878-1969)Gezicht op een witte boerderij; aquarel; 22 x 30 cm.; gesign. r.o.; 1350 ...[more]
Eugene Henri Cauchois (1850-1911)Stilleven met chrysanten; doek; 75 x 51 cm.; gesign. r.o.; 13000
Eugene Henri Cauchois (1850-1911)Stilleven met chrysanten; doek; 75 x 51 cm.; gesign. r.o.; 13000 ...[more]
Chris van der Windt (1877-1952)Vaas met chrysanten; paneel; 26 x 38,5 cm.; gesign. l.o.; 1600
Chris van der Windt (1877-1952)Vaas met chrysanten; paneel; 26 x 38,5 cm.; gesign. l.o.; 1600 ...[more]
Willem Hendrik van der Nat (1865-1929)Gezicht op een boerderij; maroufle; 25 x 35 cm.; gesign. r.o.,
Willem Hendrik van der Nat (1865-1929)Gezicht op een boerderij; maroufle; 25 x 35 cm.; gesign. r.o., 1905; 1400 ...[more]
Kees van Dongen (1877-1968)Figuren in een winkelstraat; houtskool, niet ingelijst; 12 x 13 cm.;
Kees van Dongen (1877-1968)Delfshaven; houtskool, niet ingelijst; 12 x 15 cm.; gesigneerd r.o.;
136 Los(e)/Seite