136 Los(e)/Seite
Theo Goedvriend (1879-1969)Bloemen in een vaas; board; 47 x 54 cm.; gesign. l.o.; 1450 ...[more]
Willem Hamel (geb. 1912)Gezicht op de Prins Hendrikkade, Amsterdam; doek; 60 x 75 cm.; r.o. ‘42; [1]280 ...[more]
Jules Rambo (1896-1974)Dames in een tuin; doek; 33 x 40 cm.; gesign. r.o.; 1500 ...[more]
Paul Cauchier (1875-1952)Afgemeerde schepen aan een kade te Den Haag; pastel en gouache; 50 x 63
Jan Knikker Jr. (1911-1990)Gezicht op de Montelbaanstoren; doek; 40 x 51 cm.; gesign. l.o.; 11200
Jan Knikker Jr. (1911-1990)Gezicht op de Montelbaanstoren; doek; 40 x 51 cm.; gesign. l.o.; 11200 ...[more]
Wim Bosma (1902-1985)Stilleven; doek; 78 x 64 cm.; gesign. l.o., 1940; Tom Lenders, Amsterdam; 1600
Wim Bosma (1902-1985)Stilleven; doek; 78 x 64 cm.; gesign. l.o., 1940; Tom Lenders, Amsterdam; 1600 ...[more]
Jacob Nieweg (1877-1955)Stilleven met hyacinten; doek; 40 x 50 cm.; gesign. m.r., 1933; 11200
Jacob Nieweg (1877-1955)Stilleven met hyacinten; doek; 40 x 50 cm.; gesign. m.r., 1933; 11200 ...[more]
Jan Poortenaar (1886-1958)Stilleven met vruchten op een schaal en een kandelaar op tafel; doek; 41 x
Jan Poortenaar (1886-1958)Stilleven met vruchten op een schaal en een kandelaar op tafel; doek; 41 x 51 cm.; gesign. r.o.; 1800 ...[more]
Cornelius Postma (1903-1977)Appel en boom; board; 11 x 16 cm.; gesign. l.o.; 1300 ...[more]
Toon Kelder (1894-1973)Gezicht op de Suezkade, Den Haag; doek; 65 x 77 cm.; gesign. r.o., '26;
Toon Kelder (1894-1973)Gezicht op de Suezkade, Den Haag; doek; 65 x 77 cm.; gesign. r.o., '26; 11200 ...[more]
Theo Hekker (1880-1959)Gezicht op Sassenheim met bollenveld; doek, niet ingelijst; 40 x 60 cm.;
Theo Hekker (1880-1959)Gezicht op Sassenheim met bollenveld; doek, niet ingelijst; 40 x 60 cm.; gesign. r.o.; 1350 ...[more]
John Raedecker (1885-1956)Staand vrouwelijk naakt; potlood; 64 x 40 cm.; ongesigneerd; Uit de
John Raedecker (1885-1956)Staand vrouwelijk naakt; potlood; 64 x 40 cm.; ongesigneerd; Uit de collectie van een heer van stand; 1400 ...[more]
Frits Klein (1898-1990)Clown; pastel; 40 x 28 cm.; gesign. l.o., 1931; [1]350 ...[more]
Frits Klein (1898-1990)Clown en figuren met bloemen; pastel; 28 x 40 cm.; gesign. r.o., 1931; [1]
Frits Klein (1898-1990)Clown en figuren met bloemen; pastel; 28 x 40 cm.; gesign. r.o., 1931; [1]350 ...[more]
Jacob Nieweg (1877-1955)Bloemstilleven; doek; 50 x 40 cm.; gesign. m.r., 1933; 1800 ...[more]
Jacob Nieweg (1877-1955)Boten op een meer; doek, niet ingelijst; 60 x 75 cm.; gesign. l.o., 1921;
Jacob Nieweg (1877-1955)Boten op een meer; doek, niet ingelijst; 60 x 75 cm.; gesign. l.o., 1921; 1600 ...[more]
136 Los(e)/Seite