133 Los(e)/Seite
Diverse mahjong en domino spelen; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; vds100 ...[more]
Divers koperwerk en kistjesHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2 dzn60 ...[more]
Drie diverse kistjesHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 380 ...[more]
Paar koperen kandelaars in Barok stijlmet kantige bobeches en voet; h. 26 cm.; 2180 ...[more]
Ingelijste oosterse schildering, 20e eeuwmet voorstelling van opvliegende arend. Met tekst en zegel;
Ingelijste oosterse schildering, 20e eeuwmet voorstelling van opvliegende arend. Met tekst en zegel; ; 120 x 60 cm.; [1]400 ...[more]
Gestoken houten portretl. 19 cm.; 1100 ...[more]
Diverse voorraadblikken,w.o. Droste; ds80 ...[more]
Divers Aziatica,w.b. zegels en bronzen objecten; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1100
Divers Aziatica,w.b. zegels en bronzen objecten; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1100 ...[more]
Diverse bronzen sculpturen en objecten,Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; ds120 ...[more]
Diverse ivoren en benen objecten, ca. 1900Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj200 ...[more]
Divers,w.b. houten snijwerken; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj80 ...[more]
133 Los(e)/Seite