179 Los(e)/Seite
Frankrijk, paar koperen éénlichtskandelaars, 19e eeuw280 ...[more]
Balansweegschaalin houten kast; 1120
Balansweegschaalin houten kast; 1120 ...[more]
Haardplaat met afbeelding van figuur1350
Haardplaat met afbeelding van figuur1350 ...[more]
Frankrijk, messing verglaasde pendule, ca. 1900;uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op een
Twee roodkoperen puddingvormen2160
Twee roodkoperen puddingvormen2160 ...[more]
Paar Art Deco plaffonieres,met peervormige kappen; 260 ...[more]
Cécile Dreesman (1920-1994), naaldkunst voorstelling op zijde, 1967;'Titziana'; 30 x 20 cm.150
Cécile Dreesman (1920-1994), naaldkunst voorstelling op zijde, 1967;'Titziana'; 30 x 20 cm.150 ...[more]
Vier diverse textilia, waaronder een met fijn haakwerk opengewerkt, zijde kleed, 19/20ste eeuwen een
Marmeren plaquettemet gestoken relief van portret van mogelijk Prinses Juliana; 30 x 22 cm.; Uit
Vijf objets de vertu,w.o. miniatuur zilveren dekselpan, 19e eeuw; 5120 ...[more]
Zeven 'tartanware' cilindervormige doosjes.Met boek betreffende tartanware; [8]120 ...[more]
Kleine buste van een vrouwh. 16 cm. ; 1150 ...[more]
Merklap, 186255 x 52 cm.; 1350
Merklap, 186255 x 52 cm.; 1350 ...[more]
Leeuwin met twee welpen1100
Leeuwin met twee welpen1100 ...[more]
Tinnen eikeltjeskan, 18e eeuw en tinnen bouilloir en pleet theekan, 19e eeuw.De eikelkan met
Divers tin, 18e-20e eeuw2 + ds100
Divers tin, 18e-20e eeuw2 + ds100 ...[more]
Divers pleet en zilverds100
Divers pleet en zilverds100 ...[more]
Engeland, paar grote pleet cloches, 19e eeuw,met fraai bladvormige greep en gravé van dolfijn en
Drie Romeinse stijl glazen kannetjes3200
Drie Romeinse stijl glazen kannetjes3200 ...[more]
Paar beschilderd gipsen ornamentenin vorm van ananas; h. 49 cm.; Uit de collectie van een herenhuis;
Paar beschilderd gipsen ornamentenin vorm van ananas; h. 49 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 220 ...[more]
Collectie metalen cachets, w.b. 19e eeuw.Waarbij enkele draaibare.; Herkomst: Collectie Cserno,
Collectie metalen ringen, w.b. 19e eeuw;enkele met zegels en een dobbelsteen met portretten en
Lot diverse bronzen en metalen dierfiguren, w.b. ca. 1900;; L. 2,5 tot 14,5 cm.; ; Herkomst:
Schrijfcassette ca. 1900.Hierbij divers o.a. koperen kandelaar en metalen bel en dekseldoos.; div
China, diverse spekstenen groepen, 20ste eeuw,h. 3,5 tot 17 cm.; Herkomst: Collectie Cserno,
Indonesie, bronzen plaquette, 20ste eeuw,met voorstelling in relief van twee gezeten figuren.
China, negen diverse spekstenen waterhouders en penseelhouders, ca. 1930 en later;; ; h. 6 tot 19
Twee paar metalen Kyins, 20ste eeuw4; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam80 ...[more]
India, terracotta stele, 20ste eeuw,met relief versiering van figuren onder de Bodhi boom. Hierbij
Indonesie, stenen Boeddha hoofd, 20ste eeuw.; h. 29 cm.; ; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
Indonesie, stenen Boeddha hoofd, 20ste eeuw.; h. 29 cm.; ; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1150 ...[more]
China, metalen zittende Boeddha en beschilderde buste van Boeddha, 20st eeuw.h. 33 en 34 cm.;
Diverse Aziatische objectenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj100 ...[more]
Belgie, bronzen wandschotel, begin 20e eeuw,met Chinoiserie relief van vissers aan waterkant.
Mogelijk India, wit marmeren schaalde rand in vorm van lotusbladeren (schilfer); diam. 60 cm.; 180
Mogelijk India, wit marmeren schaalde rand in vorm van lotusbladeren (schilfer); diam. 60 cm.; 180 ...[more]
Japan, diverse houten netsukes, 20e eeuwzkj200 ...[more]
Japan, tinnen theepot in houten houderh. 30 cm.; 280 ...[more]
Cambodja, stenen hoofd en Thailand, gezeten buddha, 20e eeuw.Hierbij paar porseleinen vormstukken;
Cambodja, stenen hoofd en Thailand, gezeten buddha, 20e eeuw.Hierbij paar porseleinen vormstukken; 5150 ...[more]
Divers,waaronder Benin, bronzen plaquette; Uit de collectie van een heer van stand; ds120 ...[more]
Twee Oosterse bronzen paarden.Hierbij één gipsen paard; Uit de collectie van een heer van stand;
Twee Oosterse bronzen paarden.Hierbij één gipsen paard; Uit de collectie van een heer van stand; 3150 ...[more]
179 Los(e)/Seite