34 Los(e)/Seite
Zilveren sleutelhorloge, adres J.P. Kroesse te Amsterdam, eind 18e eeuw,met prachtig opengewerkte
Gouden remontoirhorlogemet witte emaille wijzerplaat en secondewijzerplaat. ; Herkomst: Uit een
Gouden remontoirhorlogemet witte emaille wijzerplaat en secondewijzerplaat. ; Herkomst: Uit een particuliere verzameling; 1450 ...[more]
Gouden sleutelhorloge, eind 19e eeuw,achterzijde met gravures. Binnenzijde met inscriptie: Souvenir 3 juli 1901; 1280 ...[more]
Diverse zilveren en onedele zakhorlogeszk100 ...[more]
Diverse zilveren en onedele zakhorlogeszkj80 ...[more]
Diverse zilveren zakhorloges en sieradenzkj80 ...[more]
18krt. Gouden dames remontoirhorloge, ca 1900,kast gesatineerd, achterzijde met rosé en geelgouden
14krt. Gouden dames remontoirhorlogemet hoekige rand. In etui; Herkomst: Uit een particuliere
14krt. Gouden dames remontoirhorlogemet hoekige rand. In etui; Herkomst: Uit een particuliere collectie; 2200 ...[more]
14krt. Gouden sleutelhorloge, een dames remontoirhorloge en een revers speldbeide rijkelijk versierd
Diverse zakhorloges en horlogeonderdelenzkj200 ...[more]
14krt. Roségouden zakhorlogemet dichte gladde kast. Hierbij een doublé horlogeketting; 2400 ...[more]
Paul Arpantier, 18krt. roségouden remontoirhorlogestrak van vorm; 1450 ...[more]
Zilveren sleutelhorloge en een onedele remontoirhorlogemet gravures; 280 ...[more]
Prisma, 14krt. gouden damespolshorloge, opwindaan zwart lederen band. Hierbij een ander; [2]100
Prisma, 14krt. gouden damespolshorloge, opwindaan zwart lederen band. Hierbij een ander; [2]100 ...[more]
Platina damespolshorloge, Art-Deco,gezet met baguette, achtkant en briljant geslepen diamanten,
Frankrijk, reiswekkertje, gesigneerd Cartier, Paris, circa 1980;verguld messing kast met wit emaille
Twee remontoirhorloges en diverse gouden, zilveren en onedele sieradenw.o. een Biedermeier sluiting,
Bruno Ninaber, stalen armbandhorloge, ontwerp 1973met los stalen segment (gebruikssporen). In
Bruno Ninaber, stalen armbandhorloge, ontwerp 1973met los stalen segment (gebruikssporen). In origineel etui; 2300 ...[more]
Peggy Bannenberg, polshorloge, quartzbijna geheel zwart, met speciale sluiting. In etui; 2120
Peggy Bannenberg, polshorloge, quartzbijna geheel zwart, met speciale sluiting. In etui; 2120 ...[more]
Chopard, 18krt. gouden polshorlogeaan zwart lederen band. ref nr. 480971-429-1 In etui; 11600
Chopard, 18krt. gouden polshorlogeaan zwart lederen band. ref nr. 480971-429-1 In etui; 11600 ...[more]
Chopard, Happy Diamonds, gouden dameshorloge en een hangerHorloge met vier Happy Diamonds, lunette
Rolex, Oyster Perpetual Date, dames polshorlogemet crème wijzerplaat. In etui en certificaat; 2900
Rolex, Oyster Perpetual Date, dames polshorlogemet crème wijzerplaat. In etui en certificaat; 2900 ...[more]
Longines, type: La Grande Classic, verguld stalen polshorloge en een Dupond horlogebeide aan lederen
Omega, DeVille, damespolshorloge, quartz en een paar gouden oorstekers. Horloge doublé (slijtage)
Longines, type Admiral, stalen herenpolshorloge, automaatmet Spaanse dagaanduiding; 1300 ...[more]
Ebel, 18krt. gouden damespolshorloge, opwindaan 14krt. gouden gevlochten band (niet origineel).
Vier differente horloge en een gouden ringRing gezet met saffieren en een twee briljant geslepen
34 Los(e)/Seite