- 20th century decorative arts (9)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (116)
- Archelogogy and pre-colombian (95)
- Asian artefacts (China) (154)
- Asian artifacts (Japan) (114)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (73)
- Books on tribal art (48)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (52)
- Crockery and glassware (41)
- Decorative tribal art (52)
- Design furniture (46)
- European ceramics and glass (59)
- European sculptures and works of art (126)
- From the estate of Rien Poortvliet (76)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (70)
- Icons (30)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (145)
- Paintings, watercolours and drawings (136)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (215)
- Plated objects and objets de vertu (225)
- Silver (165)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (129)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (169)
- Uhren (34)
- Ethnographica & Tribal Art (421)
- Asian Art (383)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (342)
- Collectables (276)
- Furniture (220)
- Fine Art & Antiques (212)
- Jewellery (203)
- Silver & Silver-plated items (170)
- Chinese Works of Art (157)
- Japanese Works of Art (115)
- Watercolours (96)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (95)
- Clocks, Watches & Jewellery (90)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (66)
- Books & Periodicals (65)
- Prints (57)
- Sculpture (49)
- Glassware (22)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (4)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (2)
3124 Los(e)/Seite
Bronzen vrouwenhoofd; 150
Bronzen vrouwenhoofd; 150 ...[more]
Twee eenlichtskandelaars in de vorm van kraanvogels2400 ...[more]
Duitsland, eenlichtskandelaar, deels gewei, 176310 ...[more]
Metalen barometer houder in de vorm van Oosterse olifant met figuur200 ...[more]
Diverse gewichtenblokken met gewichtends40 ...[more]
Drie sabels, eind 19e eeuw en drie bajonetten, 20e eeuw6200 ...[more]
Houten snijwerkmet klimmende leeuw met vrijheidshoed op piek. Hierbij divers houtsnijwerk; 30 x 47
Houten snijwerkmet klimmende leeuw met vrijheidshoed op piek. Hierbij divers houtsnijwerk; 30 x 47 cm.; 1 + ds30 ...[more]
Divers,waaronder koperen vijzel en tafelpendule; ds60 ...[more]
Paar bronzen kandelaars, ca. 1900,versierd met masquerons en vier dolfijnen op de hoeken van de
Paar bronzen kandelaars, ca. 1900,versierd met masquerons en vier dolfijnen op de hoeken van de vierkante basis; h. 41,5 cm.; [2]180 ...[more]
Frankrijk, paar koperen éénlichtskandelaars, 19e eeuw280 ...[more]
Drie diverse tafelklokken,waaronder op marmeren voet; h. 23-35cm.; 3100 ...[more]
Balansweegschaalin houten kast; 1120
Balansweegschaalin houten kast; 1120 ...[more]
Driedelig marmeren klokkenstelbestaande uit tafelklok en twee vijfarmige kandelaren; 3150 ...[more]
Haardplaat met afbeelding van figuur1350
Haardplaat met afbeelding van figuur1350 ...[more]
Frankrijk, messing verglaasde pendule, ca. 1900;uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op een
Twee roodkoperen puddingvormen2160
Twee roodkoperen puddingvormen2160 ...[more]
Paar Art Deco plaffonieres,met peervormige kappen; 260 ...[more]
Cécile Dreesman (1920-1994), naaldkunst voorstelling op zijde, 1967;'Titziana'; 30 x 20 cm.150
Cécile Dreesman (1920-1994), naaldkunst voorstelling op zijde, 1967;'Titziana'; 30 x 20 cm.150 ...[more]
Wandtapijt met afbeelding van de Spirit of St. Louis met Charles Lindbergh, 1927in lijst; 50 x 142
Wandtapijt met afbeelding van de Spirit of St. Louis met Charles Lindbergh, 1927in lijst; 50 x 142 cm.; 1100 ...[more]
Vier diverse textilia, waaronder een met fijn haakwerk opengewerkt, zijde kleed, 19/20ste eeuwen een
Paar glas in lood ramen,met middeleeuwse voorstellingen, (enkele ruiten def.); h. 154, b. 54 cm. (
Marmeren plaquettemet gestoken relief van portret van mogelijk Prinses Juliana; 30 x 22 cm.; Uit
Vijf objets de vertu,w.o. miniatuur zilveren dekselpan, 19e eeuw; 5120 ...[more]
Zeven 'tartanware' cilindervormige doosjes.Met boek betreffende tartanware; [8]120 ...[more]
Wit gelakt hanglamp met koperlegering appliques versierdIn Empire stijl80 ...[more]
Kleine buste van een vrouwh. 16 cm. ; 1150 ...[more]
Merklap, 186255 x 52 cm.; 1350
Merklap, 186255 x 52 cm.; 1350 ...[more]
Leeuwin met twee welpen1100
Leeuwin met twee welpen1100 ...[more]
Koperen voluutvormige kaarsenwandarm in barok stijl, 19e eeuwl. 67 cm.; 140 ...[more]
Tinnen eikeltjeskan, 18e eeuw en tinnen bouilloir en pleet theekan, 19e eeuw.De eikelkan met
Divers tin, 18e-20e eeuw2 + ds100
Divers tin, 18e-20e eeuw2 + ds100 ...[more]
Divers pleet en zilverds100
Divers pleet en zilverds100 ...[more]
Engeland, paar grote pleet cloches, 19e eeuw,met fraai bladvormige greep en gravé van dolfijn en
Swat-vallei kist,hierbij een bronzen inktpot, een Romeins marmeren hoofdje en Grieks aardewerken
China, vier diverse gestoken houten beeldenh. 17 - 38 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
China, vier diverse gestoken houten beeldenh. 17 - 38 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 480 ...[more]
China, vijf diverse gestoken houten beeldenh. 24 - 33 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
China, vijf diverse gestoken houten beeldenh. 24 - 33 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 580 ...[more]
China, houten sculptuurmet zilverdraad; 180 ...[more]
Drie Romeinse stijl glazen kannetjes3200
Drie Romeinse stijl glazen kannetjes3200 ...[more]
Paar beschilderd gipsen ornamentenin vorm van ananas; h. 49 cm.; Uit de collectie van een herenhuis;
Paar beschilderd gipsen ornamentenin vorm van ananas; h. 49 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 220 ...[more]
Collectie metalen cachets, w.b. 19e eeuw.Waarbij enkele draaibare.; Herkomst: Collectie Cserno,
Collectie metalen ringen, w.b. 19e eeuw;enkele met zegels en een dobbelsteen met portretten en
3124 Los(e)/Seite