- 20th century decorative arts (9)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (116)
- Archelogogy and pre-colombian (95)
- Asian artefacts (China) (154)
- Asian artifacts (Japan) (114)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (73)
- Books on tribal art (48)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (52)
- Crockery and glassware (41)
- Decorative tribal art (52)
- Design furniture (46)
- European ceramics and glass (59)
- European sculptures and works of art (126)
- From the estate of Rien Poortvliet (76)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (70)
- Icons (30)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (145)
- Paintings, watercolours and drawings (136)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (215)
- Plated objects and objets de vertu (225)
- Silver (165)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (129)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (169)
- Uhren (34)
- Ethnographica & Tribal Art (421)
- Asian Art (383)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (342)
- Collectables (276)
- Furniture (220)
- Fine Art & Antiques (212)
- Jewellery (203)
- Silver & Silver-plated items (170)
- Chinese Works of Art (157)
- Japanese Works of Art (115)
- Watercolours (96)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (95)
- Clocks, Watches & Jewellery (90)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (66)
- Books & Periodicals (65)
- Prints (57)
- Sculpture (49)
- Glassware (22)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (4)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (2)
3124 Los(e)/Seite
Bronzen Venus beeld op marmeren voetincl. sokkel 110 cm.; 11200 ...[more]
Een paar zilveren zink sculpturen van figuren in harnas op gipsen stenen piëdestal; h. 94 cm. /
Groen gepatineerd bronzen 'Grand Tour' sculptuur;Dansende Satyr; h. 83 cm.; 11200 ...[more]
Frankrijk, paar bronzen kandelaars in Louis XVI stijl, 19e eeuw,de stam in vorm van vrouwfiguur
Marmeren sculptuur naar de klassieken;Minerva staand met geplooid gewaad en losse lans in de hand.
Paar gipsen afgietsels van Dag en Nacht door B. ThorvaldsenBertel Thorvaldsen (1770-1844)De ronde
Twee gipsen afgietsels van Francois Dieussart (geb. 1600-1661), portretmedaillons ter gelegenheid
Gipsen afgietsel Catherina de GroteJean-Bapiste Nini (1717-1786)Profiel van Catharina II (de
Paar vergulde Louis XVI vuurbokken2300
Paar vergulde Louis XVI vuurbokken2300 ...[more]
Paar zilverkleurig gelakt houten consoles in Barok stijlin vorm van putto met hoorn des overvloeds
Terracotta portretbuste van Joséphine de Beauharnais (1763-1814).Genummer 30. Joséphine was de
Albasten sculptuur naar de klassieken, 19e eeuw;Pauline Borghese als Venus (één voet beschadigd); 52
Petrus de Leeuw (1833-1909), marmeren sculptuur;Eva met Kaïn en Abel, de eerste wieg,; h. 55, 16 x
Paar vuurverguld bronzen wandappliques, eind 19e eeuwmet matglazen roosvormige kapjes; l. 52 cm.;
Paar vuurverguld bronzen wandappliques, eind 19e eeuwmet matglazen roosvormige kapjes; l. 52 cm.; 2400 ...[more]
Gestoken eikenhouten wapenschild, 19e eeuw,met relief van driemaster en opschrift 'Sicitur ad Oras
Twee gestoken houten wit geverfde putti, vermoedelijk 18e eeuwgemonteerd op verguld houten
Twee gestoken houten wit geverfde putti, vermoedelijk 18e eeuwgemonteerd op verguld houten console; h. 53 cm. (incl. console); 1500 ...[more]
Drie papier peint panelen, eind 18e eeuw, met voorstellingen van puttih. 71, b. 59,5 cm. ; 32500
Drie papier peint panelen, eind 18e eeuw, met voorstellingen van puttih. 71, b. 59,5 cm. ; 32500 ...[more]
Kapitale geel en bruin aardewerken vaasmet twee oren en deksel, met guirlandes, herkomst Amstel
Groot gipsen ornament;Wapenschild gedragen door twee putto; 60 x 128 cm.; Uit de collectie van een
Groot gipsen ornament;Wapenschild gedragen door twee putto; 60 x 128 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1600 ...[more]
Fijn gestoken hardhouten wandconsole, ca. 1880,met los gestoken reiger staand op rots tussen planten
Frankrijk, groot geweven wollen wandtapijt, 18e eeuw,met floraal decor; 291 x 241 cm.; [1]600
Frankrijk, groot geweven wollen wandtapijt, 18e eeuw,met floraal decor; 291 x 241 cm.; [1]600 ...[more]
Vlaamse gobelin, 18e eeuw,met voorstelling van twee ridderfiguren en een gezeten figuur bij
Vlaamse gobelin, 18e eeuw,met voorstelling van twee ridderfiguren en een gezeten figuur bij prieel; 126 x 128 cm.; [1]300 ...[more]
Gobelin, 18e eeuw,met voorstelling van boslandschap met vogels; 193 x 198 cm.; Uit de collectie
Gobelin, 18e eeuw,met voorstelling van boslandschap met vogels; 193 x 198 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 1400 ...[more]
Tapisserie, 17e/18e eeuw,met voorstelling van muciserend gezelschap in tuin, de rand met bloemen;
Tapisserie, 17e/18e eeuw,met voorstelling van muciserend gezelschap in tuin, de rand met bloemen; 341 x 265 cm.; 14500 ...[more]
Hermes, bijous doos, bekleed met roze geschoren fluweel en met klinknagels in vorm van ster1800
Hermes, bijous doos, bekleed met roze geschoren fluweel en met klinknagels in vorm van ster1800 ...[more]
Met leer bekleed bijous kistje. Bedrukt met putti en fabeldieren1800 ...[more]
Spanje, antiek notenhouten deel met schildpad belegde vargueño, basis 17e eeuw,het front met
Kapitale geel- en roodkoperen melkbus met dekselh. 70 cm.; 1500 ...[more]
Frankrijk, kleine met leer overtrokken en ijzeren monturen beslagen kist, 17e eeuw;scharnierende
Italië, 'laqua povera' houten kist, eind 18e eeuw,met geschilderde en deels opgeplakte gravures
3124 Los(e)/Seite