- 20th century decorative arts (9)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (116)
- Archelogogy and pre-colombian (95)
- Asian artefacts (China) (154)
- Asian artifacts (Japan) (114)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (73)
- Books on tribal art (48)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (52)
- Crockery and glassware (41)
- Decorative tribal art (52)
- Design furniture (46)
- European ceramics and glass (59)
- European sculptures and works of art (126)
- From the estate of Rien Poortvliet (76)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (70)
- Icons (30)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (145)
- Paintings, watercolours and drawings (136)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (215)
- Plated objects and objets de vertu (225)
- Silver (165)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (129)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (169)
- Uhren (34)
- Ethnographica & Tribal Art (421)
- Asian Art (383)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (342)
- Collectables (276)
- Furniture (220)
- Fine Art & Antiques (212)
- Jewellery (203)
- Silver & Silver-plated items (170)
- Chinese Works of Art (157)
- Japanese Works of Art (115)
- Watercolours (96)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (95)
- Clocks, Watches & Jewellery (90)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (66)
- Books & Periodicals (65)
- Prints (57)
- Sculpture (49)
- Glassware (22)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (4)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (2)
3124 Los(e)/Seite
China, blauw-wit porseleinen kommet decor van figuren in interieur in vakwerk. Gemerkt met 6-karaktermerk Kangxi; ; diam. 25 cm.; 1400 ...[more]
China, antieke blauw wit porseleinen tegel, waarschijnlijk 19e eeuw,met decor van figuren en pagode; 20 x 20, dik 3 cm.; [1]180 ...[more]
China, Kanton, porseleinen stelvaas, Qing dynastie, 19e eeuwmet decor van figuren in vakwerk; h.
China, Kanton, porseleinen stelvaas, Qing dynastie, 19e eeuwmet decor van figuren in vakwerk; h. 26 cm.; [1]100 ...[more]
China, paar porseleinen balustervormige dekselvazen, 20e eeuw,met famille rose decor van optocht met
China, kapitale blauw-wit porseleinen schotel in Ming stijldiam. 80 cm.; [1]300 ...[more]
China, twee blauw-wit porseleinen dienschalen, Qianlong,met decor van bergmeer; 20 x 26 cm.; 2500
China, twee blauw-wit porseleinen dienschalen, Qianlong,met decor van bergmeer; 20 x 26 cm.; 2500 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen vaas in Ming stijlh. 23 cm.; 1100 ...[more]
China, blauw/wit porseleinen schotel, 18e-19e eeuw,met decor van bloesem bij rots; diam. 30 cm.;
China, blauw/wit porseleinen schotel, 18e-19e eeuw,met decor van bloesem bij rots; diam. 30 cm.; 1300 ...[more]
China, twee blauw-wit porseleinen dekselpotten, 19e eeuw,met decor van lotussen/vol bloesemdecor; h.
China, twee blauw-wit porseleinen dekselpotten, 19e eeuw,met decor van lotussen/vol bloesemdecor; h. 20 en 22 cm.; 2250 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen schotel, 19e eeuw,met vol decor van bloesem. Gemerkt met artemisiablad;
China, blauw-wit porseleinen schotel, 19e eeuw,met vol decor van bloesem. Gemerkt met artemisiablad; diam. 40 cm.; 1150 ...[more]
China, capucijner set van zes kop en schoteltjes, ca. 1800(twee kopjes en drie schoteltjes besch.); 12300 ...[more]
China, decoratieve blauw-wit porseleinen dekselvaas, 20e eeuw; h 63 cm.; [1]220 ...[more]
China, paar Kantonese vazen, eind 19e eeuw,met famille rose en verguld decor en onderglazuur
China, paar Kantonese vazen, eind 19e eeuw,met famille rose en verguld decor en onderglazuur blauwe kylins; h. 25 cm.; [2]200 ...[more]
China, celadon craquelé koro, mogelijk Qing dynastie,op driepoot; diam. 21 cm.; 1400 ...[more]
China, blanc de Chine guanyin, Republiek,gezeten op lotustroon. Gemerkt met blindmerken; h. 27
China, blanc de Chine guanyin, Republiek,gezeten op lotustroon. Gemerkt met blindmerken; h. 27 cm.; 1150 ...[more]
China, porseleinen vormstuk, 20e eeuw;Confucius, met iriserend bruin en turkoois glazuur; h. 44 cm.;
China, porseleinen vormstuk, 20e eeuw;Confucius, met iriserend bruin en turkoois glazuur; h. 44 cm.; 1800 ...[more]
China, craquelé celadon schotel, Republiek,met gecontourneerde rand en relief van foenix; diam. 42
China, craquelé celadon schotel, Republiek,met gecontourneerde rand en relief van foenix; diam. 42 cm.; 1200 ...[more]
China, celadon wierookbrander in Song stijl,met twee oren (schilfer); h. 7 cm.; 1150 ...[more]
China, celadon schotel, 20e eeuw.Hierbij defecte dienschaal Qianlong; diam. 42 cm.; [2]150 ...[more]
China, paar sang de boeuf 'tianqiuping' puntvazen, laat Qing dynastieh. 55 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam ; 2400 ...[more]
China, turkoois monochroom puntvaas, Qing dynastie,met fijn famille rose banddecor. Gemerkt met 4-
China, Chizou vaas, Qing dynastie,met bruin en wit slibglazuur; h. 57 cm.; Herkomst: Collectie
China, Chizou vaas, Qing dynastie,met bruin en wit slibglazuur; h. 57 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam ; 1200 ...[more]
China, terracotta grafvaas, Han dynastie,groen iriserend loodglazuur; ; h. 31 cm.; Herkomst:
China, terracotta grafvaas, Han dynastie,groen iriserend loodglazuur; ; h. 31 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam ; 1250 ...[more]
Birma, divers deels antiek aardewerk; diam. 28 cm.; ds; 200 ...[more]
China, voor Japanse markt, blanc de Chine Guanyin, , 18e eeuw,staande met lange haardracht op
China, drie blanc de Chine plengofferbekers, Kangxi,met relief van kersenbloesem, één met tak als
China, zes blanc de Chine plengofferbekers, 18e en 19e eeuwh. 3-5,5 cm.; 6400 ...[more]
China, set van vier blanc de Chine 'kung fu' theekopjes, 19e eeuw,met relief van rozetten; h. 4 cm.;
China, set van vier blanc de Chine 'kung fu' theekopjes, 19e eeuw,met relief van rozetten; h. 4 cm.; [4]160 ...[more]
China, blanc de Chine Guanyin, 18e eeuw,met kind op schoot, geflankeerd door dienaren. Met resten
China, blanc de Chine Guanyin, 18e eeuw,met kind op schoot, geflankeerd door dienaren. Met resten van vergulding; h. 19 cm.; [1]400 ...[more]
China, paar blanc de Chine wierookhouders, 19e eeuw;Hanen; h. 17 cm.; 2120 ...[more]
China, blanc de Chine schoteltje, 17e eeuw en paar plengofferbekers, 18e/19e eeuw.Het schoteltje met
China, blauw wit porseleinen cachepotmet decor rondom van figuren in tuin; diam. 34 cm.; 1500
China, blauw wit porseleinen cachepotmet decor rondom van figuren in tuin; diam. 34 cm.; 1500 ...[more]
China, Sancai trekpotje, laat Qing dynastie,in vorm van vingercitroen, perzik en granaatappel (
China, Sancai 'brushwasher', Qing dynastie,in vorm van lingzhi-paddestoel, de rand met vleermuis; 15
China, serie van vier blauw-wit porseleinen borden en famille noir kom, 18e eeuw(kom hersteld);
China, paar gekleurd porseleinen puntvazen en paar monochroom vazenmet relief; h. 37 en 31 cm.;
Zuid China, paar porseleinen vazen, 19e eeuw,met famille verte decor van strijders; h. 45 cm.; 2400
Zuid China, paar porseleinen vazen, 19e eeuw,met famille verte decor van strijders; h. 45 cm.; 2400 ...[more]
China, groot porseleinen vormstuk, 20e eeuwZittende Budai, gezeten met verguld gebedssnoer in de
China, groot porseleinen vormstuk, 20e eeuwZittende Budai, gezeten met verguld gebedssnoer in de hand; h. ca. 50 cm.; [1]160 ...[more]
Japan, Imari schotels, Edo periode,met deels verguld decor van bloemenmand; diam. 29 cm.; 2400
Japan, Imari schotels, Edo periode,met deels verguld decor van bloemenmand; diam. 29 cm.; 2400 ...[more]
Japan, Imari scheerbekken, Edo periode,met decor van bloemenmand; diam. 25 cm.; 1280 ...[more]
Celadon kom en kommetje280
Celadon kom en kommetje280 ...[more]
Japan, blauw-wit porseleinen Arita schotel, Edo periode,met Wanli decor van vakwerk (schilfers, haarscheur); 1200 ...[more]
China, speksteen snijwerkin vorm van vingercitroen. Op houten voet; l. 11 cm.; 2200 ...[more]
China, zes snuifflesjes, 19e/20e eeuww.o. van wortelhout met applique van bergkristal; 6250
China, zes snuifflesjes, 19e/20e eeuww.o. van wortelhout met applique van bergkristal; 6250 ...[more]
China, bronzen koro, 19e eeuw,op losse voet, het geheel met deels ajour bamboemotieven; h. 23, l. 29
China, bronzen koro, 19e eeuw,op losse voet, het geheel met deels ajour bamboemotieven; h. 23, l. 29 cm.; 2500 ...[more]
China, bronzen koro, 19e eeuw en Kanton twee beschilderde schoteltjes, circa 1900h en diam. 16
China, bronzen koro, 19e eeuw en Kanton twee beschilderde schoteltjes, circa 1900h en diam. 16 cm.; 2350 ...[more]
China, serie van zes capucijner kop en schotels, crica 1800met decor van bloemen, waarbij beschadigd; 12100 ...[more]
China, paar ivoren penseelpotten met houten voeten. Kanton, 1900.Hierbij rood lakwerk doosje en
China, paar ivoren penseelpotten met houten voeten. Kanton, 1900.Hierbij rood lakwerk doosje en koperen dekseldoos; 4200 ...[more]
China, houten figuur met grote hoed, 20e eeuw,hierbij twee bamboesculpturen van wijze mannen,
China, houten figuur met grote hoed, 20e eeuw,hierbij twee bamboesculpturen van wijze mannen, circa 1930; 21-29 cm. h.; 3150 ...[more]
China, bronzen reiger staande op een schildpad, 17e eeuwHierbij bronzen bel; h. 27 en 20 cm.; 2150
China, bronzen reiger staande op een schildpad, 17e eeuwHierbij bronzen bel; h. 27 en 20 cm.; 2150 ...[more]
China, blanc-de-chine, zittende Guanyin op rots met ruyi-scepter, 19e/20e eeuw en porseleinen
China, celadon pot met twee monsterkoppen in relief en Swatow, kommetje, beiden antiekmet decor
3124 Los(e)/Seite