383 Los(e)/Seite
China, terracotta grafvondst, mogelijk Han dynastie,met groen glazuur; kraal met dieren bij een
China, terracotta grafvondst, mogelijk Han dynastie,met groen glazuur; kraal met dieren bij een stal; 20 x 17, h. 14 cm.; 1800 ...[more]
China, diverse blauw-wit porseleinen kop en schotels, vnl. 18e eeuw(w.b. beschadigd); ds150
China, diverse blauw-wit porseleinen kop en schotels, vnl. 18e eeuw(w.b. beschadigd); ds150 ...[more]
China, acht stuks porselein, 18e en 19e eeuw,w.o. famille rose bord en kalebas vaas; 8300 ...[more]
Japan, serie van vijf Imari borden, Edo periode, ca. 1700,met decor van vier cartouches waarin
Japan, serie van vijf Imari borden, Edo periode, ca. 1700,met decor van vier cartouches waarin kylin; diam. 28 cm.; 5600 ...[more]
Japan, Arita blauw-wit porseleinen dekselvaas, Edo periode, ca. 1700,met decor van bloemen in vier
Japan, plooibord, 18e eeuw en Imari kantig bord, 19e eeuw.De eerste met decor van plant en famille
Japan, Imari-famille verte scheerbekken, Edo periode, 18e eeuw,met decor van bloemenmand en
Japan, Imari-famille verte scheerbekken, Edo periode, 18e eeuw,met decor van bloemenmand en details in groen; diam. 26 cm.; 1300 ...[more]
Japan, Imari schotel, Edo periode, ca. 1800,met decor in vakwerk; diam. 33 cm.; 1200 ...[more]
Japan, Arita blauw-wit porseleinen bord, 17e/18e eeuw,met Wanli stijl beschildering; diam. 27; [1]
Japan, Arita blauw-wit porseleinen bord, 17e/18e eeuw,met Wanli stijl beschildering; diam. 27; [1]120 ...[more]
China, Swatow, twee porseleinen schotels en maravan, laat Ming3250 ...[more]
China, porseleinen trompetvaas, 20e eeuw,met decor van draken en bloesem op zwart fond. Gemerkt
Japan, trompetvaas, 20e eeuw300
Japan, trompetvaas, 20e eeuw300 ...[more]
China, negen blauw-wit borden, Qianlong(enkele schilfertjes); diam. 16-23 cm.; 9; some chips180
China, negen blauw-wit borden, Qianlong(enkele schilfertjes); diam. 16-23 cm.; 9; some chips180 ...[more]
China, melk en bloed kom en twee blauw-wit porseleinen kommen, Qianglong,met decor van bloesem (
China, famille rose kom en zes kopjes, Qianlong,met fijn geschilderd decor van bloesem (kom met twee
China, famille rose kom en zes kopjes, Qianlong,met fijn geschilderd decor van bloesem (kom met twee haarscheuren); diam. 20 cm.; 7200 ...[more]
China, serie van vijf blauw-wit porseleinen diepe borden, Qianlong,met decor van bloesem (één
China,blauw-wit porseleinen schotel, vroeg 18e eeuw,met decor van planten bij rotsformatie rond
China, twee melk en bloed ofwel 'fer rouge' koppen en schoteltje, 18e eeuw(haarscheur); 3; saucer
China, twee melk en bloed ofwel 'fer rouge' koppen en schoteltje, 18e eeuw(haarscheur); 3; saucer hairlines200 ...[more]
Kangxi, blauw-wit porseleinen bord, Kangxi,met 19e eeuws zilveren beugel; diam. 27 cm.; 1300
Kangxi, blauw-wit porseleinen bord, Kangxi,met 19e eeuws zilveren beugel; diam. 27 cm.; 1300 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen kaneelpot en trekpotje, 18e eeuw,de laatste gelobd en met 19e eeuws
China, blauw-wit porseleinen kommet decor van figuren in interieur in vakwerk. Gemerkt met 6-karaktermerk Kangxi; ; diam. 25 cm.; 1400 ...[more]
China, antieke blauw wit porseleinen tegel, waarschijnlijk 19e eeuw,met decor van figuren en pagode;
China, antieke blauw wit porseleinen tegel, waarschijnlijk 19e eeuw,met decor van figuren en pagode; 20 x 20, dik 3 cm.; [1]180 ...[more]
China, Kanton, porseleinen stelvaas, Qing dynastie, 19e eeuwmet decor van figuren in vakwerk; h.
China, Kanton, porseleinen stelvaas, Qing dynastie, 19e eeuwmet decor van figuren in vakwerk; h. 26 cm.; [1]100 ...[more]
China, paar porseleinen balustervormige dekselvazen, 20e eeuw,met famille rose decor van optocht met
China, blauw-wit porseleinen puntvaas 'suantouping', 20e eeuw,met decor van zeewier en in rood
China, kapitale blauw-wit porseleinen schotel in Ming stijldiam. 80 cm.; [1]300 ...[more]
China, twee blauw-wit porseleinen dienschalen, Qianlong,met decor van bergmeer; 20 x 26 cm.; 2500
China, twee blauw-wit porseleinen dienschalen, Qianlong,met decor van bergmeer; 20 x 26 cm.; 2500 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen vaas in Ming stijlh. 23 cm.; 1100 ...[more]
China, blauw/wit porseleinen schotel, 18e-19e eeuw,met decor van bloesem bij rots; diam. 30 cm.;
China, blauw/wit porseleinen schotel, 18e-19e eeuw,met decor van bloesem bij rots; diam. 30 cm.; 1300 ...[more]
China, twee blauw-wit porseleinen dekselpotten, 19e eeuw,met decor van lotussen/vol bloesemdecor; h.
China, twee blauw-wit porseleinen dekselpotten, 19e eeuw,met decor van lotussen/vol bloesemdecor; h. 20 en 22 cm.; 2250 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen schotel, 19e eeuw,met vol decor van bloesem. Gemerkt met artemisiablad;
China, blauw-wit porseleinen schotel, 19e eeuw,met vol decor van bloesem. Gemerkt met artemisiablad; diam. 40 cm.; 1150 ...[more]
China, capucijner set van zes kop en schoteltjes, ca. 1800(twee kopjes en drie schoteltjes besch.); 12300 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen balustervormige dekselvaas, 20e eeuw,met vol decor van bloesem; h. 48
China, blauw-wit porseleinen balustervormige dekselvaas, 20e eeuw,met vol decor van bloesem; h. 48 cm.; 1150 ...[more]
China, decoratieve blauw-wit porseleinen dekselvaas, 20e eeuw; h 63 cm.; [1]220 ...[more]
China, paar Kantonese vazen, eind 19e eeuw,met famille rose en verguld decor en onderglazuur
China, paar Kantonese vazen, eind 19e eeuw,met famille rose en verguld decor en onderglazuur blauwe kylins; h. 25 cm.; [2]200 ...[more]
China, paar porseleinen dekselkommen, 20e eeuwmet perzik als knop en famille rose decor van figuren.
China, celadon craquelé koro, mogelijk Qing dynastie,op driepoot; diam. 21 cm.; 1400 ...[more]
China, blanc de Chine guanyin, Republiek,gezeten op lotustroon. Gemerkt met blindmerken; h. 27
China, blanc de Chine guanyin, Republiek,gezeten op lotustroon. Gemerkt met blindmerken; h. 27 cm.; 1150 ...[more]
China, porseleinen vormstuk, 20e eeuw;Confucius, met iriserend bruin en turkoois glazuur; h. 44 cm.;
China, porseleinen vormstuk, 20e eeuw;Confucius, met iriserend bruin en turkoois glazuur; h. 44 cm.; 1800 ...[more]
China, craquelé celadon schotel, Republiek,met gecontourneerde rand en relief van foenix; diam. 42
China, craquelé celadon schotel, Republiek,met gecontourneerde rand en relief van foenix; diam. 42 cm.; 1200 ...[more]
China, celadon wierookbrander in Song stijl,met twee oren (schilfer); h. 7 cm.; 1150 ...[more]
China, celadon schotel, 20e eeuw.Hierbij defecte dienschaal Qianlong; diam. 42 cm.; [2]150 ...[more]
China, paar sang de boeuf 'tianqiuping' puntvazen, laat Qing dynastieh. 55 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam ; 2400 ...[more]
China, turkoois monochroom puntvaas, Qing dynastie,met fijn famille rose banddecor. Gemerkt met 4-
China, Chizou vaas, Qing dynastie,met bruin en wit slibglazuur; h. 57 cm.; Herkomst: Collectie
China, Chizou vaas, Qing dynastie,met bruin en wit slibglazuur; h. 57 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam ; 1200 ...[more]
China, terracotta grafvaas, Han dynastie,groen iriserend loodglazuur; ; h. 31 cm.; Herkomst:
China, terracotta grafvaas, Han dynastie,groen iriserend loodglazuur; ; h. 31 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam ; 1250 ...[more]
Birma, divers deels antiek aardewerk; diam. 28 cm.; ds; 200 ...[more]
China, voor Japanse markt, blanc de Chine Guanyin, , 18e eeuw,staande met lange haardracht op
China, drie blanc de Chine plengofferbekers, Kangxi,met relief van kersenbloesem, één met tak als
China, zes blanc de Chine plengofferbekers, 18e en 19e eeuwh. 3-5,5 cm.; 6400 ...[more]
China, set van vier blanc de Chine 'kung fu' theekopjes, 19e eeuw,met relief van rozetten; h. 4 cm.;
China, set van vier blanc de Chine 'kung fu' theekopjes, 19e eeuw,met relief van rozetten; h. 4 cm.; [4]160 ...[more]
China, blanc de Chine Guanyin, 18e eeuw,met kind op schoot, geflankeerd door dienaren. Met resten
China, blanc de Chine Guanyin, 18e eeuw,met kind op schoot, geflankeerd door dienaren. Met resten van vergulding; h. 19 cm.; [1]400 ...[more]
China, paar blanc de Chine wierookhouders, 19e eeuw;Hanen; h. 17 cm.; 2120 ...[more]
China, blanc de Chine schoteltje, 17e eeuw en paar plengofferbekers, 18e/19e eeuw.Het schoteltje met
China, blauw wit porseleinen cachepotmet decor rondom van figuren in tuin; diam. 34 cm.; 1500
China, blauw wit porseleinen cachepotmet decor rondom van figuren in tuin; diam. 34 cm.; 1500 ...[more]
China, Sancai trekpotje, laat Qing dynastie,in vorm van vingercitroen, perzik en granaatappel (
383 Los(e)/Seite