203 Los(e)/Seite
14krt. Gouden munthangergezet met een 900/000 gouden penning, één zijde met afbeelding van Juliana
Twee gouden tientjes in montuur en twee gouden dukatenTientjes; 1875 en 1917, dukaten beide 1986.
Kristallen parfumflacon, 19e eeuw,met 14krt. gouden montuur. Liggend. In etui; 2200 ...[more]
Vier differente kristallen parfumflaconséén Engels. Alle met defecten; 4100 ...[more]
Kristallen parfumflacon, 19e eeuw,met 14krt. gouden montuur, versiert met gravures en aan de
Kristallen parfumflacon, 19e eeuw,met 14krt. gouden montuur (reparaties). Flacon ovaal liggend van
Kristallen parfumflacon, 19e eeuw,met 14krt. gouden montuur (reparaties). Flacon ovaal liggend van vorm. Met stopje; H. 9,5 cm; 180 ...[more]
Twee differente kristallen parfumflacons, 19e eeuw,beide met 14krt. gouden montuur. Eén liggend en
Twee zilveren clips, Art-Deco,ieder gezet met cabochon geslepen chrysopraas, bloedkoralen kralen
Chris Agterberg, zilveren chatelaine, Art-Nouveau,met zwart lint, waaraan een ronde hanger met
Vergulde rivièra armbandgezet met witte en roze paste; ; 1120 ...[more]
Verguld zilveren collier, Empire,in het midden een drapperie met balletjes, waaronder pegels;
Stijve armband, broche en een vlinderclipOp de staafbroche drie vliegen, gezet met crysoberyl
Vier stijve armbanden, vijf broches en een hangersommige Art-Nouveau. Eén armband in de vorm van een
Vier stijve armbanden, vijf broches en een hangersommige Art-Nouveau. Eén armband in de vorm van een ceintuur, met gesp; 10100 ...[more]
Verguld zilveren collierin het midden een ovaal, gezet met een glasgranaat in een dubbele entourage.
Twee bloedkoralen colliers met zilveren sluitingbeide met differente kralen; 2120 ...[more]
Drierijig bloedkoralen collier en een carneolen collier.Bloedkoraal aan gouden gefacetteerde
Drierijig bloedkoralen collier en een carneolen collier.Bloedkoraal aan gouden gefacetteerde bolsluiting; 2120 ...[more]
Diverse zilveren en onedele sieradenw.o. stijve armbanden, dubbeltjescollier, etc.; zkj50 ...[more]
Barnstenen set; twee kettingen, drie hangers, broche en twee ringenalle gezet met behandelde/
Barnstenen set; twee kettingen, drie hangers, broche en twee ringenalle gezet met behandelde/geperste barnsteen; 8100 ...[more]
Grote mogelijk barnsteen hanger en een broche[2]120 ...[more]
Diverse "costume jewels"w.o. een armband, gesigneerd Bellini. Een broche in de vorm van een peer,
Kopie van de zogenaamde 'Greville' tiara,Het origineel is in 1921 door Boucheron ontworpen en in
Twee decoratieve vogels, steen en zilveréén in de vorm van een zwaan; 240 ...[more]
203 Los(e)/Seite