Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
Kategorie
Sortieren nach:
- Auktionshaus-Kategorie,
- Künstler / Marke
- Liste
- Galerie
-
193 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
14krt. Gouden munthangergezet met een 900/000 gouden penning, één zijde met afbeelding van Juliana
14krt. Gouden munthangergezet met een 900/000 gouden penning, één zijde met afbeelding van Juliana Koningin der Nederlanden, andere zijde met afbe...
Twee gouden tientjes in montuur en twee gouden dukatenTientjes; 1875 en 1917, dukaten beide 1986.
Twee gouden tientjes in montuur en twee gouden dukatenTientjes; 1875 en 1917, dukaten beide 1986. Hierbij diverse zilveren munten en 1-centjes; He...
Kristallen parfumflacon, Biedermeier,met 18krt. gouden montuur, gegraveerd met florale motieven.
Kristallen parfumflacon, Biedermeier,met 18krt. gouden montuur, gegraveerd met florale motieven. In etui. Hierbij een zilveren broche gezet met (e...
Kristallen parfumflacon, 19e eeuw,met 14krt. gouden montuur (kleine beschadigingen). Op glazen voet;
Kristallen parfumflacon, 19e eeuw,met 14krt. gouden montuur (kleine beschadigingen). Op glazen voet; 1300 ...[more]
Kristallen parfumflacon, 19 eeuw,met 14krt. gouden montuur, met florale motieven. Met kurken stopje;
Kristallen parfumflacon, 19 eeuw,met 14krt. gouden montuur, met florale motieven. Met kurken stopje; 1180 ...[more]
Kristallen parfumflacon, 19e eeuw,met 14krt. gouden montuur. Liggend. In etui; 2200 ...[more]
Vier differente kristallen parfumflaconséén Engels. Alle met defecten; 4100 ...[more]
Kristallen parfumflacon, 19e eeuw,met 14krt. gouden montuur, versiert met gravures en aan de
Kristallen parfumflacon, 19e eeuw,met 14krt. gouden montuur, versiert met gravures en aan de voorzijde een slotje (scharnier defect). Kristal met ...
Kristallen parfumflacon, 19e eeuw,met 14krt. gouden montuur (reparaties). Flacon ovaal liggend van
Kristallen parfumflacon, 19e eeuw,met 14krt. gouden montuur (reparaties). Flacon ovaal liggend van vorm. Met stopje; H. 9,5 cm; 180 ...[more]
Twee differente kristallen parfumflacons, 19e eeuw,beide met 14krt. gouden montuur. Eén liggend en
Twee differente kristallen parfumflacons, 19e eeuw,beide met 14krt. gouden montuur. Eén liggend en één staand. (reparaties en defecten); H. 10 en ...
Drie kristallen parfumflacons, 19e eeuw,alle met zilveren montuur. Eén met dop in de vorm van een
Drie kristallen parfumflacons, 19e eeuw,alle met zilveren montuur. Eén met dop in de vorm van een kan, versiert met gravures. Met stopje. Andere t...
Zeven differente parfumflaconsalle met zilveren montuur. Eén op zilveren voetje (alle met defecten);
Zeven differente parfumflaconsalle met zilveren montuur. Eén op zilveren voetje (alle met defecten); 7180 ...[more]
Vijf differente kristallen parfumflaconsalle met zilveren montuur. Twee Engels, beide bol van
Vijf differente kristallen parfumflaconsalle met zilveren montuur. Twee Engels, beide bol van vorm, knop met florale versieringen. Eén met op de d...
-
193 Los(e)/Seite