- 20th century decorative arts (6)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (113)
- Archelogogy and pre-colombian (92)
- Asian artefacts (China) (132)
- Asian artifacts (Japan) (104)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (63)
- Books on tribal art (9)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (44)
- Chinese and Japanse porcelain (201)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (29)
- Decorative tribal art (50)
- Design furniture (43)
- European ceramics and glass (57)
- European sculptures and works of art (100)
- From the estate of Rien Poortvliet (68)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (64)
- Icons (27)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (143)
- Paintings, watercolours and drawings (134)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (213)
- Plated objects and objets de vertu (179)
- Silver (146)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (127)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (161)
- Uhren (31)
- Ethnographica & Tribal Art (403)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (337)
- Asian Art (336)
- Collectables (228)
- Furniture (209)
- Jewellery (203)
- Fine Art & Antiques (195)
- Silver & Silver-plated items (149)
- Chinese Works of Art (135)
- Japanese Works of Art (105)
- Watercolours (95)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (92)
- Clocks, Watches & Jewellery (80)
- Carpets & Rugs (70)
- Ceramics (56)
- Prints (55)
- Sculpture (44)
- Books & Periodicals (25)
- Glassware (18)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (3)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (1)
2845 Los(e)/Seite
Duitsland, Schwarzwalder tafel-pronkpendule, 19e eeuw,met emaille cijfercartouches, in rijk gestoken
Frankrijk, pendule met verzilverde wijzerplaat, ca. 1830,in kantige palissanderhouten kast met
Engeland, eikenhouten kruk "joint stool", 17e eeuw,11000 ...[more]
Notenhouten driezitsbank, Louis XV,de bekleding met chinese taferelen; 11500 ...[more]
Paar rijk gestoken notenhouten medallion-fauteuils, Louis XVI,met gebloemde stoffering; [2]1800
Paar rijk gestoken notenhouten medallion-fauteuils, Louis XVI,met gebloemde stoffering; [2]1800 ...[more]
Verguld houten fauteuil in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met blauwe damasten stoffering; Herkomst: Uit
Verguld houten fauteuil in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met blauwe damasten stoffering; Herkomst: Uit een Amsterdamse privé collectie; 1800 ...[more]
Paar mahoniehouten fauteuils, Empire,met groen lederen bekleding. Het geheel versierd met gestoken
Paar mahoniehouten fauteuils, Empire,met groen lederen bekleding. Het geheel versierd met gestoken palmetten; [2]2000 ...[more]
Engeland, verstelbare fauteuil, 19e eeuw,met drie mechanieken en slinger. Het geheel versierd door
Paar mahoniehouten fauteuils, Empire,met gestoken kariatiden op de voorpoten; [2]; 1700 ...[more]
China, set van drie hardhouten stoelen en één -fauteuil[4]300 ...[more]
China, paar hardhouten fauteuils, 19e eeuw,met opengewerkte rugstijl. Hierbij China, hardhouten
China, paar hardhouten fauteuils, 19e eeuw,met opengewerkte rugstijl. Hierbij China, hardhouten stoel; [3]250 ...[more]
China, twee rood en verguld laqué houten fauteuils, 19e eeuw,met gestoken panelen van figuren in
Zes iepen- en beukenhouten Windsor-fauteuils, 19e eeuw[6]400 ...[more]
Iepen- en eikenhouten driezitsbank, in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,met gestoken en opengewerkte lieren
Iepen- en eikenhouten driezitsbank, in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,met gestoken en opengewerkte lieren in de rugleuning; ; [1]900 ...[more]
Set van twee rijkelijk gestoken verguld houten stoelen en twee fauteuils in Louis XVI-stijl, 19de
Notenhouten fauteuil, 19e eeuw,met rode velours stoffering; Uit de collectie van een herenhuis;
Notenhouten fauteuil, 19e eeuw,met rode velours stoffering; Uit de collectie van een herenhuis; 1120 ...[more]
Set van vier iepenhouten stoelen, Louis XVI, eind 17e eeuw,In de kapregel gestoken motieven van
Spanje, vier notenhouten fauteuils, 18e-19e eeuw,met lederen bekleding en siernagels; Uit de
Spanje, vier notenhouten fauteuils, 18e-19e eeuw,met lederen bekleding en siernagels; Uit de collectie van een heer van stand300 ...[more]
Mahoniehouten bureau-fauteuil, 19e eeuw,met gekrulde armleggers en bruin lederen zitting; 1700
Mahoniehouten bureau-fauteuil, 19e eeuw,met gekrulde armleggers en bruin lederen zitting; 1700 ...[more]
Beukenhouten fauteuil in Louis XV-stijl,met blauwe stoffering; Uit de collectie van een herenhuis;
Beukenhouten fauteuil in Louis XV-stijl,met blauwe stoffering; Uit de collectie van een herenhuis; 1200 ...[more]
Set van vijf mahoniehouten stoelen, Empire, ca. 1800,In de kapregel een ruitvorm waarin een zwart
Paar notenhouten fauteuils in Louis XIV-stijl, 19e eeuw,gestoffeerd met tapisserie; 23000 ...[more]
Ligna, Tjechoslowakije, beukenhouten wiener schommelstoelHierbij Thonet, beukenhouten voetenbankje; [2]200 ...[more]
Engeland, set van zes mahoniehouten eetkamerstoelen, 19e eeuw,met groene stoffering; 6200 ...[more]
Spanje, paar notenhouten fauteuils, vroeg 18e eeuw,met gestoken en opengewerkte regels (één def.).
Set van vijf mahoniehouten stoelen en een fauteuil in Hepplewhite-stijl, 19e eeuw,met groene
Eikenhouten fauteuil, 18e eeuw,het geheel versierd met gestoken bloem- en bladmotieven (reconstructies); [1]150 ...[more]
Set van zes beukenhouten stoelen in Lodewijk XVI-stijlmet grijs/groene velours stoffering. In de kap
Groen beschilderd eikenhouten halbank, 19e eeuw,met oranje kussen; [1]800 ...[more]
Oorcrapaudmet bruin lederen bekleding; 1100 ...[more]
Eikenhouten in hoogte verstelbare bureaufauteuil, producent J.S Ford, Johnson & Company, Chicago,met
Rijkgestoken koloniale teakhouten driezitsbank,met geriete armleuningen, zitting en leuning; [1]150
Rijkgestoken koloniale teakhouten driezitsbank,met geriete armleuningen, zitting en leuning; [1]150 ...[more]
Polychroom gelakt houten 'boeken' krukmet deksel; ; Uit de collectie van een herenhuis; 1600
Polychroom gelakt houten 'boeken' krukmet deksel; ; Uit de collectie van een herenhuis; 1600 ...[more]
Mahoniehouten driezitsbank, 19e eeuw.De gecontourneerde kapregel met parelrand en snijstuk (besch.).
China, hardhouten Hat chair, ca. 1900,de gestoken panelen versierd met o.a. bloemen in vaas; [1]120
China, hardhouten Hat chair, ca. 1900,de gestoken panelen versierd met o.a. bloemen in vaas; [1]120 ...[more]
China, paar hardhouten Hat fauteuils, ca. 1900,versierd met snijwerk van geluksvogels en florale
Engeland, eikenhouten armstoel, 19e eeuw met oudere elementen,rugpaneel met snijwerk; [1]250
Engeland, eikenhouten armstoel, 19e eeuw met oudere elementen,rugpaneel met snijwerk; [1]250 ...[more]
Eikenhouten fauteuil, 19e eeuw.De zitting met oranje velours stoffering; [1]300 ...[more]
Holland, eikenhouten stoel, 17e eeuw,met zwart lederen bekleding en messing siernagels; [1]180
Holland, eikenhouten stoel, 17e eeuw,met zwart lederen bekleding en messing siernagels; [1]180 ...[more]
Zwart gelakt houten pianokruk.Hierbij mahoniehouten stoel in Louis XV-stijl, 19e eeuw en beukenhouten wandkastje; 3100 ...[more]
Thonet, set van vier stapelbare fauteuils,met groene stoffering; ; [4]250 ...[more]
Set van vier stalen stoelenmet aluminium kapregels en gestippelde stoffering; [4]200 ...[more]
Wim Ypma, paar grijs gelakt stalen stoelen en -salontafel, fabrikaat Riemersma, jaren '60/70,met
Frighetto, Italië, wit lederen kuipfauteuilmet gestoffeerd zitkussen. Op aluminium poten; [1]500
Frighetto, Italië, wit lederen kuipfauteuilmet gestoffeerd zitkussen. Op aluminium poten; [1]500 ...[more]
Martin Visser, set van vier verchroomd stalen stoelen, model SE 05 voor Spectrum,met pitriet
Martin Visser, set van vier verchroomd stalen stoelen, model SE 05 voor Spectrum,met pitriet bekleding; 4120 ...[more]
Martin Visser-stijl, eettafel en vier stoelen,de tafel met palissanderhouten blad, de stoffering van
Michiel van der Kley voor Artifort, Swamp Chair, Swamp XL en poef/ottoman, Poef P, 2009,met blauwe/
Michiel van der Kley voor Artifort, Swamp Chair, Swamp XL en poef/ottoman, Poef P, 2009,met blauwe/gedessineerde stoffering; [2]500 ...[more]
In hoogte verstelbaar krukje, 'Thur-up-seat', West Duitsland,met "Pagholzer' zitting en grijs stalen
In hoogte verstelbaar krukje, 'Thur-up-seat', West Duitsland,met "Pagholzer' zitting en grijs stalen onderstel; [1]80 ...[more]
Stal & Stil, Noorwegen, verchroomd stalen bureaustoel, 1973,met grijze stoffering en aluminium
Stal & Stil, Noorwegen, verchroomd stalen bureaustoel, 1973,met grijze stoffering en aluminium viersprant; [1]120 ...[more]
Brabantia, grijs gelakt stalen mimiset,ieder met teakhouten blad; 43 x 26 en h. 38 cm; 36 x 23 en h.
Brabantia, grijs gelakt stalen mimiset,ieder met teakhouten blad; 43 x 26 en h. 38 cm; 36 x 23 en h. 32 cm.; [2]80 ...[more]
Matteo Grassie, Italië, paar beige lederen tweezitsbanken (breedste afgebeeld)br. 197cm; br. 174
Matteo Grassie, Italië, paar beige lederen tweezitsbanken (breedste afgebeeld)br. 197cm; br. 174 cm.; [2]4000 ...[more]
Josep Llusca voor Amat 3, Spanje, paar verchroomd stalen stoelen, 'Street Stacking Chair',met
Josep Llusca voor Amat 3, Spanje, paar verchroomd stalen stoelen, 'Street Stacking Chair',met aluminium zitting en rugleuning; [2]250 ...[more]
Antonio Citterio & Oliver Löw voor Kartell, Italië, paar grijze kunststoffen en verchroomd stalen
G. Stoppino voor Kartell, Italië, zwart kunststoffen tijdschriftenhouder, jaren '70h. 44 cm.; [1]40
G. Stoppino voor Kartell, Italië, zwart kunststoffen tijdschriftenhouder, jaren '70h. 44 cm.; [1]40 ...[more]
Franco Albini, wit gelakte metalen bureau voor Knoll International,met glazen blad waaronder een wit
Berkenhouten rechthoekige tafelmet aluminium poten verbonden door een houten tussenregel; 150 x 90
Berkenhouten rechthoekige tafelmet aluminium poten verbonden door een houten tussenregel; 150 x 90 en h. 74 cm; 1300 ...[more]
2845 Los(e)/Seite