Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

2845 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen,
  • Künstler / Marke
  • 2845 Los(e)

Jörg Remé (geb. 1941)Zonder titel; doek; 60 x 45 cm.; gesign. r.o., '70; Uit een Amsterdamse privé collectie; 11000 ...[more]

Shlomo Koren (1932-2013)Zonder titel; gemengde techniek op papier op doek; 100 x 100 cm.; gesign. l.o., '66; 1200 ...[more]

Jaap Gardenier (geb. 1930)Stadsgezicht Parijs; doek; 54 x 73 cm.; gesign. r.o. en verso; Uit de collectie van een heer van stand; 1200 ...[more]

Jaap Hillenius (1934-1999)'Veronica'; doek; 50 x 50 cm.; gesign. l.o., 1997; Uit een Amsterdamse privé collectie; 1800 ...[more]

Etienne Elias (1936-2007)Zonder titel; houtskool en pastel; 65 x 48 cm.; gesign. r.b.; Uit een Amsterdamse privé collectie; 1400 ...[more]

Eugene Brands (1913-2002)Zonder titel; gouache; 16 x 25 cm.; gesign. r.o., '69; Uit een Amsterdamse privé collectie; 1800 ...[more]

Anneke van Brussel (geb. 1949)Stilleven met schelpen, een slak en een bel; paneel; 26 x 26 cm.; gesign. m.o., 1988; 1500 ...[more]

Frans de Haas (1934-2007)'Plein-air schilder'; doek; 50 x 60 cm.; gesign. r.o., '75. Herkomst: Galerie Mokum, Amsterdam; 1200 ...[more]

Jan Meijer (1927-1995)Abstracte compositie; doek; 100 x 80 cm.; gesign. l.b., 8/61; Uit de collectie van een heer van stand; 1400 ...[more]

Jan Meijer (1927-1995)'Landschap in geel'; doek; 100 x 80 cm.; gesign. l.b., 8/60; Uit de collectie van een heer van stand; 1400 ...[more]

Reinier Lucassen (geb. 1939)Quell; ; doek; 60 x 64 cm.; gesign. l.o., 1990; Uit de collectie van Otto Schaap; 12500 ...[more]

Leon Adriaans (1944-2004)Zonder titel; doek; 18,5 x 31,5 cm.; verso gesign., 1996; Uit de collectie van Otto Schaap; 1300 ...[more]

Klaas Gubbels (geb. 1934)'De Spin'; doek; 34,5 x 40,5 cm.; verso gesign., '94; Uit de collectie van Otto Schaap; 11000 ...[more]

Herbert Zangs (1924-2003)Zonder titel; board; 54 x 42 cm.; gesign. r.o.; Herkomst: Galerie Parade, Amsterdam; 12500 ...[more]

Sierk Schröder (1903-2002)Liggend naakt; houtskool en krijt; 35 x 50 cm.; gesign. r.o.; Uit de collectie van Otto Schaap; 1400 ...[more]

Co Westerik (1924-2018)'Gebaren makende man'; inkt en aquarel; 20 x 20 cm.; gesign. l.o., 1992; Uit de collectie van Otto Schaap; 1600 ...[more]

  • 2845 Los(e)