Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Plated objects and objets de vertu (225)

Schätzpreis

225 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • Künstler / Marke
  • 225 Los(e)

Diverse Aziatische objecten, 20ste eeuw.o.a. Tibetaanse wierookhouders; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam80 ...[more]

Een paar Blanc-de-Chine zotjes op stieren en een paar bisquit Fo-hondenh. 20 / h. 21 cm. ; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 480 ...[more]

China, houten sculptuurmet zilverdraad; 180 ...[more]

Drie Romeinse stijl glazen kannetjes3200 ...[more]

China, diverse spekstenen groepen, 20ste eeuw,h. 3,5 tot 17 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; ds150 ...[more]

China, twee snuifflesjes en een stenen sculptuurzkj100 ...[more]

Japan, diverse houten netsukes, 20e eeuwzkj200 ...[more]

Divers Aziaticads100 ...[more]

Japan, tinnen theepot in houten houderh. 30 cm.; 280 ...[more]

Divers jade en jadeit en 'barnsteen' collierzkj100 ...[more]

Diverse Aziatische, metalen sculpturen en een plaquette8,4 x 9,5 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zk + 1150 ...[more]

U.S.A., Quilt150 x 170 cm.; 1150 ...[more]

Los 1121

Diversds20

Diversds20 ...[more]

China, collectie stenen naamzegels en decoratieve zegels, 20st eeuw.Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj200 ...[more]

  • 225 Los(e)