Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
Kategorie
Sortieren nach:
- Auktionshaus-Kategorie,
- Künstler / Marke
- Liste
- Galerie
-
145 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Imi Knöbel (geb. 1940)Spieraam; hout; 30 x 30 cm.; verso gesign., 90/270; 1250 ...[more]
Henk Visch (geb. 1950)Zonder titel; oostindische inkt op papier; 42 x 29 cm.; gesign. r.o., '87;
Henk Visch (geb. 1950)Zonder titel; oostindische inkt op papier; 42 x 29 cm.; gesign. r.o., '87; Herkomst: Galerie Paul Andriesse, Amsterdam.; 125...
Ronald Noorman (geb. 1951)Zonder titel; houtskool en gewassen inkt; 23 x 30 cm.; 2003; Herkomst:
Ronald Noorman (geb. 1951)Zonder titel; houtskool en gewassen inkt; 23 x 30 cm.; 2003; Herkomst: Galerie Nouvelles Images. Litt: Ronald Noorman, T...
Giovanni Frangi (geb. 1959)Bomen; aquarel, pastel en gouache; 34 x 44 cm.; gesign. m.r.; 1800
Giovanni Frangi (geb. 1959)Bomen; aquarel, pastel en gouache; 34 x 44 cm.; gesign. m.r.; 1800 ...[more]
Ina van Zyl (geb. 1971)'Endless'; litho; 50 x 40 cm.; gesign. r.o., '08, 6/60; 1120 ...[more]
Willem Hussem (1900-1974)Abstracte compositie; inkt op papier; 30 x 45 cm.; gesign. r.o.; 1220
Willem Hussem (1900-1974)Abstracte compositie; inkt op papier; 30 x 45 cm.; gesign. r.o.; 1220 ...[more]
Dudu Emmanuel (geb. 1974),'Dancers I'; doek; 120 x 115 cm.; verso gesign.; Herkomst: Uit een
Dudu Emmanuel (geb. 1974),'Dancers I'; doek; 120 x 115 cm.; verso gesign.; Herkomst: Uit een particuliere verzameling; 12000 ...[more]
Nike Davies-Okundaye (geb. 1954)'Moment of joy'; olieverf en kralen op board; 122 x 61 cm.;
Nike Davies-Okundaye (geb. 1954)'Moment of joy'; olieverf en kralen op board; 122 x 61 cm.; gesign. l.o., '74, verso signatuur en titel; Herkomst:...
Tola Wewe (geb. 1959)'Passion for love'; doek; 120 x 114 cm.; gesign. r.o., 2007; Herkomst: Uit
Tola Wewe (geb. 1959)'Passion for love'; doek; 120 x 114 cm.; gesign. r.o., 2007; Herkomst: Uit een particuliere verzameling; 1800 ...[more]
Bob Aiwerioba (geb. 1967)Compositie met figuur; doek; 140 x 100 cm.; gesign. r.o., '07; Herkomst:
Bob Aiwerioba (geb. 1967)Compositie met figuur; doek; 140 x 100 cm.; gesign. r.o., '07; Herkomst: uit een particuliere collectie ; 11000 ...[more]
Sebastiaan Bremer (geb. 1970)'Sumptuous Imperial Breakfast'; ; archival pigment print; 27 x 34
Sebastiaan Bremer (geb. 1970)'Sumptuous Imperial Breakfast'; ; archival pigment print; 27 x 34 cm.; gesign. r.o., 2008; 1500 ...[more]
Vier diverse moderne werken;Theo Kuipers, litho / Kees de Goede, ets / Jaap Witzenhausen, collage / Peer Veneman, litho; 4; 200 ...[more]
Jan Schlechter (1922-2009)Abstracte compositie. Hierbij schilderij door Jo Spier.; aquarel; 16 x
Jan Schlechter (1922-2009)Abstracte compositie. Hierbij schilderij door Jo Spier.; aquarel; 16 x 27 cm.; gesign. r.o., 1961 en board, 30 x 30 cm.;...
Kors van Bennekom, vijf foto's en één foto, onbekende fotograaf; zesmaal foto; 6200 ...[more]
Dick Elffers (1910-1990)Compositie met mand met eieren; doek; 70 x 80 cm.; verso op spieraam
Dick Elffers (1910-1990)Compositie met mand met eieren; doek; 70 x 80 cm.; verso op spieraam gesign.; 180 ...[more]
Inez van Lamsweerde (geb. 1963) en Vinoosh Matadin (geb. 1961)'B. Dreaming'; zeefdruk, niet
Inez van Lamsweerde (geb. 1963) en Vinoosh Matadin (geb. 1961)'B. Dreaming'; zeefdruk, niet ingelijst; 58 x 58 cm. ; gesign., 80/140; 12500 ...[m...
Jan van Eden (geb. 1942)Man; doek; 31 x 17 cm.; verso gesign., '04; 1120 ...[more]
Cor Jaring (1936-2013)Politieagent bij de walmende rookbom op 10 maart 1966, de huwelijksdag van
Cor Jaring (1936-2013)Politieagent bij de walmende rookbom op 10 maart 1966, de huwelijksdag van prinses Beatrix en Claus von Amsberg. Hierbij twe...
Fedde de Jong (1915-1977)Landschap; aquarel; 47 x 72 cm.; gesign. r.o.; ; [1]120 ...[more]
Fedde de Jong (1915-1977)'Landschap Provence'; doek; 85 x 105 cm.; gesign. r.o.; Verso etiket,
Fedde de Jong (1915-1977)'Landschap Provence'; doek; 85 x 105 cm.; gesign. r.o.; Verso etiket, inzending Talens prijs .; 1300 ...[more]
Diverse grafiek, 20e eeuww.b. Harrie Gerritz, Metten Koorsntra en Heidi Daamen; ds120 ...[more]
Michiel Schierbeek (geb. 1948)Drie diverse aquarellen; driemaal aquarel; 35 x 25 cm. en 20 x 25 cm.;
Michiel Schierbeek (geb. 1948)Drie diverse aquarellen; driemaal aquarel; 35 x 25 cm. en 20 x 25 cm.; gesign.; 3180 ...[more]
Frans Erkelens (20e eeuw)Twee diverse werken; 2120 ...[more]
Theo Daamen (geb. 1939)Vrouw met teddybeer. Hierbij litho door Chagall.; inkttekening; 22 x 17
Theo Daamen (geb. 1939)Vrouw met teddybeer. Hierbij litho door Chagall.; inkttekening; 22 x 17 cm.; gesign. r.o., 2009 en litho, 33 x 26 cm.; 2100...
Russische school, 20e eeuwKind; doek; 50 x 70 cm.; 1200 ...[more]
-
145 Los(e)/Seite