136 Los(e)/Seite
Suze Robertson (1856-1922)De Vispoort te Harderwijk; doek; 84 x 103 cm.; gesign. r.o.. Herkomst:
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Zeeanemonen; doek, niet ingelijst; 15 x 24 cm.; gemonn. r.o.;
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Zeeanemonen; doek, niet ingelijst; 15 x 24 cm.; gemonn. r.o.; 1300 ...[more]
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Goudaal; doek, niet ingelijst; 15,5 x 21 cm.; gemonn. l.o.;
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Goudaal; doek, niet ingelijst; 15,5 x 21 cm.; gemonn. l.o.; 1300 ...[more]
Jan Sluijters (1881-1957)Het jacht 'Fortuna' op een meer; doek; 63 x 45 cm.; gesign. r.o., 1902, RKD
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)Dorpsstraatje; doek; 35 x 50 cm.; gesign. r.o.; 1400 ...[more]
Suze Robertson (1856-1922)Gezicht op een binnenplaats; paneel; 22 x 16 cm.; ongesigneerd; Uit de
Suze Robertson (1856-1922)Gezicht op een binnenplaats; paneel; 22 x 16 cm.; ongesigneerd; Uit de collectie van Otto Schaap; 1500 ...[more]
Suze Robertson (1856-1922)Vier diverse tekeningen; viermaal houtskool, niet ingelijst; allen ca.
Jan Voerman jr. (1890-1976)Bloesemtak; board; 11 x 14 cm.; gesign. r.o., '50, de opbrengst van dit
Jan Voerman jr. (1890-1976)Paddenstoelen op een tinnen schotel; board; 19 x 23 cm.; gesign. l.o., '
Jacobus van Looy (1855-1930)Gesluierde vrouw in landschap, Marokko; houtskool en pastel; 35 x 52
Jacobus van Looy (1855-1930)Gesluierde vrouw in landschap, Marokko; houtskool en pastel; 35 x 52 cm.; gesign. r.o.; 1800 ...[more]
Emile Bernard (1868-1941)Heuvellandschap; inkttekening; 25 x 35 cm.; gesign. r.o.; Uit de collectie van een heer van stand; 1400 ...[more]
Théophile Alexandre Steinlen (1859-1923)Wandelende dame; houtskool en wit krijt; 20 x 16 cm.;
Théophile Alexandre Steinlen (1859-1923)Wandelende dame; houtskool en wit krijt; 20 x 16 cm.; gesign. l.o.; 1800 ...[more]
Isidore van Mens (1890-1985)Moskee van Sidi Boumediene in Tlemcen, Algerije; doek; 40 x 50 cm.;
Isidore van Mens (1890-1985)Moskee van Sidi Boumediene in Tlemcen, Algerije; doek; 40 x 50 cm.; gesign. r.o., 1926; 11500 ...[more]
Isidore van Mens (1890-1985)Vissersbootjes aan de kade, St. Tropez; doek; 38 x 45 cm.; gesign. r.o.,
Isidore van Mens (1890-1985)Vissersbootjes aan de kade, St. Tropez; doek; 38 x 45 cm.; gesign. r.o., 1939; 11200 ...[more]
Franz Helffrich (1871-1941)Goudvissen in een aquarium; doek; 35 x 45 cm.; gesign. r.o.; 1400
Franz Helffrich (1871-1941)Goudvissen in een aquarium; doek; 35 x 45 cm.; gesign. r.o.; 1400 ...[more]
Isidore van Mens (1890-1985)Spaans dorpsstraatje; aquarel; 36 x 26 cm.; gesign. r.o., 1953; 1400
Isidore van Mens (1890-1985)Spaans dorpsstraatje; aquarel; 36 x 26 cm.; gesign. r.o., 1953; 1400 ...[more]
Isidore van Mens (1890-1985)Schoenmaker in Tunis; aquarel; 40 x 32 cm.; gesign. r.o., 1948; 1500
Isidore van Mens (1890-1985)Schoenmaker in Tunis; aquarel; 40 x 32 cm.; gesign. r.o., 1948; 1500 ...[more]
Willem Gerard Hofker (1902-1981)Gezicht op het de Herengracht 500; doek; 90 x 45 cm.; gesign. r.
Willem Gerard Hofker (1902-1981)Gezicht op het de Herengracht 500; doek; 90 x 45 cm.; gesign. r.o., 1952, Carpenter 567; 14500 ...[more]
Gerard Westermann (1880-1971)'Gecostumeerd feest'; paneel; 70 x 141,5 cm.; gesign. r.o.; [1]800
Gerard Westermann (1880-1971)'Gecostumeerd feest'; paneel; 70 x 141,5 cm.; gesign. r.o.; [1]800 ...[more]
Freek van den Berg (1918-2000)Stadsgezicht Amsterdam; doek, niet ingelijst; 60 x 80 cm.; gesign. l.
Freek van den Berg (1918-2000)Stadsgezicht Amsterdam; doek, niet ingelijst; 60 x 80 cm.; gesign. l.o.; 11000 ...[more]
Herbert Fiedler (1891-1962)Le cholera (naar Daumier). ; board; 40 x 32 cm.; ongesigneerd (mogelijk
David Schulman (1881-1966)Boerderij in de sneeuw; board; 40 x 60 cm.; gesign. l.o.; 1800 ...[more]
Henri le Fauconnier (1891-1946)Stilleven met hortensia in een vaas op een tafel; inkt, aquarel en
Herbert Fiedler (1891-1962)Het opmaken; gouache; 64 x 37 cm.; gesign. r.o., herkomst: Kunsthandel
Herbert Fiedler (1891-1962)Het opmaken; gouache; 64 x 37 cm.; gesign. r.o., herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer, No. 5815; 1600 ...[more]
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)Rotskust; aquarel; 23 x 35 cm.; gesign. l.o.; 1400 ...[more]
Else Berg (1877-1942)Huizen; houtskool; 36 x 48 cm.; gesign. r.o.; 1500 ...[more]
Mommie Schwarz (1876-1942)Liggend vrouwelijk naakt; rood krijt; 16 x 24 cm.; gesign. r.o.; 1200
Mommie Schwarz (1876-1942)Liggend vrouwelijk naakt; rood krijt; 16 x 24 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Mommie Schwarz (1876-1942)Heuvellandschap; houtskool en rood krijt; 20 x 26 cm.; gesign. r.o.; 1200
Mommie Schwarz (1876-1942)Heuvellandschap; houtskool en rood krijt; 20 x 26 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Otto van Rees (1884-1957)Zelfportret; doek; 75 x 60 cm.; gesign. r.b., '40; 1900 ...[more]
David Schulman (1881-1966)Gezicht op het Laarder Wasmeer; doek; 40 x 70 cm.; gesign. r.o.; 11000
David Schulman (1881-1966)Gezicht op het Laarder Wasmeer; doek; 40 x 70 cm.; gesign. r.o.; 11000 ...[more]
Germ de Jong (1886-1967)Dorpsstraatje, Monza; aquarel en pastel; 38 x 48 cm.; gesign. r.o., 1957;
Germ de Jong (1886-1967)Dorpsstraatje, Monza; aquarel en pastel; 38 x 48 cm.; gesign. r.o., 1957; 1200 ...[more]
Toegeschreven aan Harmen Meurs (1891-1964)Amsterdamse gracht in de winter; doek; 60 x 80 cm.;
Dirk Smorenberg (1883-1960)De Loosdrechtse plassen in de winter; doek (kleine beschadiging); 40 x 50
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)Bloemstilleven; maroufle; 62 x 38 cm.; gesign. l.o., '40; [1]700
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)Bloemstilleven; maroufle; 62 x 38 cm.; gesign. l.o., '40; [1]700 ...[more]
Arnout Colnot (1887-1983)Berglandschap; ; aquarel en gouache; 30 x 40 cm.; gesign. r.o.; 1400
Arnout Colnot (1887-1983)Berglandschap; ; aquarel en gouache; 30 x 40 cm.; gesign. r.o.; 1400 ...[more]
Gerard Huijsser (1892-1970)Stilleven met vissen; doek; 47 x 40 cm.; gesign. r.o.; 1250 ...[more]
Hans Herrmann (1858-1942)De haven van Spakenburg; doek; 70 x 100 cm.; gesign. r.o., 1914; 11200
Hans Herrmann (1858-1942)De haven van Spakenburg; doek; 70 x 100 cm.; gesign. r.o., 1914; 11200 ...[more]
Evert Moll (1878-1955)Kade aan de Seine bij de Notre-Dame, Parijs; doek; 55 x 81 cm.; gesign. l.
Evert Moll (1878-1955)Kade aan de Seine bij de Notre-Dame, Parijs; doek; 55 x 81 cm.; gesign. l.o.; 11500 ...[more]
Hendrik Chabot (1894-1949)Kustlandschap; board; 26 x 31 cm.; gesign. r.o.; Uit de collectie van
Hendrik Chabot (1894-1949)Kustlandschap; board; 26 x 31 cm.; gesign. r.o.; Uit de collectie van een heer van stand; 1800 ...[more]
Evert Moll (1878-1955)Havengezicht; doek, niet ingelijst; 30 x 24 cm.; gesign. r.o.; 1250 ...[more]
Gerard Hordijk (1899-1958)Ballerina; aquarel en gouache; 49 x 33 cm.; gesign. r.o.; 1500 ...[more]
Dirk Hidde Nijland (1881-1955)Weidelandschap met wilg in de mist; doek; 34 x 57 cm.; gemonn. r.o.,
Jakob Smits (1855-1928)Molen in een landschap; doek; 59 x 75 cm.; gesign. r.o.; Uit de collectie van
Jakob Smits (1855-1928)Molen in een landschap; doek; 59 x 75 cm.; gesign. r.o.; Uit de collectie van een heer van stand; 18000 ...[more]
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)Het witte huis; board; 30 x 40 cm.; gemonn. r.o., '78, herkomst:
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)Het witte huis; board; 30 x 40 cm.; gemonn. r.o., '78, herkomst: Galerie de Fiets; 11000 ...[more]
Isidore Opsomer (1878-1967)Huizen bij een kerktoren; doek; 50 x 75 cm.; gesign. r.o.; Uit de
Isidore Opsomer (1878-1967)Huizen bij een kerktoren; doek; 50 x 75 cm.; gesign. r.o.; Uit de collectie van een heer van stand; 1600 ...[more]
Otto van Rees (1884-1957)Allegorische voorstelling; board; 53 x 51 cm.; gesign. l.o.; 1500 ...[more]
Max Alandt (1875-1930)Zittende jongedame in een interieur; doek; 42 x 53 cm.; r.o.; [1]300 ...[more]
Vladimir Davidovic Baranov-Rossiné (1888-1944)Abstracte compositie (ca. 1913); board; 36 x 51 cm.;
Willem Paerels (1878-1962)Alcantara brug, Toledo, Spanje; doek; 103,5 x 111,5 cm.; gesign. r.o.;
Willem Paerels (1878-1962)Alcantara brug, Toledo, Spanje; doek; 103,5 x 111,5 cm.; gesign. r.o.; 12000 ...[more]
Albert Saverys (1886-1964)Winters landschap; houtskool, inkt en pastel; 29 x 37 cm.; gesign. l.o.;
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Straatgezicht Amsterdam; doek; 60 x 80 cm.; gesign. l.o.; [1]1200
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Straatgezicht Amsterdam; doek; 60 x 80 cm.; gesign. l.o.; [1]1200 ...[more]
Cor van Loenen (geb. 1943)Gezicht op de Noorderhaven, Groningen; doek; 70 x 63 cm.; gesign. l.o.;
Cor van Loenen (geb. 1943)Gezicht op de Noorderhaven, Groningen; doek; 70 x 63 cm.; gesign. l.o.; 1500 ...[more]
Cor van Loenen (geb. 1943)Landschap met bomen bij een pad; doek; 67 x 60 cm.; gesign. l.o.; 1400
Cor van Loenen (geb. 1943)Landschap met bomen bij een pad; doek; 67 x 60 cm.; gesign. l.o.; 1400 ...[more]
Albert Saverys (1886-1964)Ondergelopen huizen bij een overstroming van de Lei; doek; 85 x 90 cm.;
Albert Saverys (1886-1964)Ondergelopen huizen bij een overstroming van de Lei; doek; 85 x 90 cm.; gesign. r.o.; [1]500 ...[more]
Pieter Moleveld 1919-1976)Gezicht op de Montelbaanstoren, Amsterdam; doek; 75 x 90 cm.; gesign. r.
Pieter Moleveld 1919-1976)Gezicht op de Montelbaanstoren, Amsterdam; doek; 75 x 90 cm.; gesign. r.o.; [1]250 ...[more]
Rudolf Jacobi (1889-1972)Gezicht op een baai; doek (beschadigd); 65 x 80 cm.; gesign. r.o.; 1400
Rudolf Jacobi (1889-1972)Gezicht op een baai; doek (beschadigd); 65 x 80 cm.; gesign. r.o.; 1400 ...[more]
Theo Champion (1887-1952)Figuren op straat; doek; 50 x 51 cm.; gesign. l.o., 1922; Tom Lenders,
Theo Champion (1887-1952)Figuren op straat; doek; 50 x 51 cm.; gesign. l.o., 1922; Tom Lenders, Amsterdam; 1800 ...[more]
Pieter Geraedts (1911-1978)Madonna; doek; 70 x 62 cm.; gesign. m.o.; 1500 ...[more]
Douwe van der Zweep (1890-1975)Zandafgraving; maroufle; 26 x 37 cm.; gesign. r.o., 1936; 1500
Douwe van der Zweep (1890-1975)Zandafgraving; maroufle; 26 x 37 cm.; gesign. r.o., 1936; 1500 ...[more]
Jan Knikker Jr. (1911-1990)Landschap met figuren bij een molen; doek; 60 x 80 cm.; gesign. r.o.;
Jan Knikker Jr. (1911-1990)Landschap met figuren bij een molen; doek; 60 x 80 cm.; gesign. r.o.; 1500 ...[more]
136 Los(e)/Seite