Keine Abbildung
Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)
Live Übertragung

Auktionstag(e)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Ort der Versteigerung

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

  • Collectables (276)
Filter entfernen
276 Los(e)

Sortieren nach:

  • Kategorie,
  • Künstler / Marke
  • Liste
  • Galerie
  • 276 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Polychroom houten wagenschot, 1898; [1]220 ...[more]

Paar rood geschilderde gipsen reclame koppen 'Dr Plumb's'deze hoofden werden gebruikt in tabakszaken om sigaren aan te prijzen; h. 32 cm.; 240 .....

Polyphon, platenspeeldoos; ; 1200 ...[more]

Bronzen vrouwenhoofd; 150 ...[more]

Diverse gewichtenblokken met gewichtends40 ...[more]

Divers,waaronder koperen vijzel en tafelpendule; ds60 ...[more]

Paar bronzen sculpturen;'The other Businessman' en vrouwenhoofd. Hierbij vier marmeren sculptuurvoeten; 660 ...[more]

Paar bronzen kandelaars, ca. 1900,versierd met masquerons en vier dolfijnen op de hoeken van de vierkante basis; h. 41,5 cm.; [2]180 ...[more]

Balansweegschaalin houten kast; 1120 ...[more]

Haardplaat met afbeelding van figuur1350 ...[more]

Twee roodkoperen puddingvormen2160 ...[more]

Roodkoperen tulbandvorm, 19e eeuwdiam. 26 cm.; 190 ...[more]

Vier diverse textilia, waaronder een met fijn haakwerk opengewerkt, zijde kleed, 19/20ste eeuwen een groen en blauw fluweel kleed, geborduurd met ...

Twee glas in lood ruiten, 19e eeuw in Gotische stijlmet gebrandschilderde voorstelling van Madonna met kind/Edelvrouw met heraldisch wapen (groots...

Paar glas in lood ramen,met middeleeuwse voorstellingen, (enkele ruiten def.); h. 154, b. 54 cm. (incl. sponning); Uit de collectie van een heer v...

Marmeren plaquettemet gestoken relief van portret van mogelijk Prinses Juliana; 30 x 22 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 1100 ...[mo...

Merklap, 186255 x 52 cm.; 1350 ...[more]

Acht verschillende kousenbeursjes;verschillend van kleur met koperen monturen, ca. 1910.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj.80 ...[more]

Tinnen eikeltjeskan, 18e eeuw en tinnen bouilloir en pleet theekan, 19e eeuw.De eikelkan met éénkakig scharnier; h. 14-39 cm.; 380 ...[more]

Divers tin, 18e-20e eeuw2 + ds100 ...[more]

Divers pleet en zilverds100 ...[more]

Engeland, paar grote pleet cloches, 19e eeuw,met fraai bladvormige greep en gravé van dolfijn en motto 'Mediis Tranquillus in Undis' (Calm in the...

Swat-vallei kist,hierbij een bronzen inktpot, een Romeins marmeren hoofdje en Grieks aardewerken mok; h. 18, b. 32, d. 21 cm.; Herkomst: Collectie...

Collectie metalen cachets, w.b. 19e eeuw.Waarbij enkele draaibare.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj200 ...[more]

Collectie metalen ringen, w.b. 19e eeuw;enkele met zegels en een dobbelsteen met portretten en Chinese metalen ringen ; Herkomst: Collectie Cserno...

Lot diverse bronzen en metalen dierfiguren, w.b. ca. 1900;; L. 2,5 tot 14,5 cm.; ; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj; 200 ...[more]

Schrijfcassette ca. 1900.Hierbij divers o.a. koperen kandelaar en metalen bel en dekseldoos.; div afm; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1 + ...

Divers,w.o. Oosterse snijwerken en wekkerklok; ds80 ...[more]

Belgie, bronzen wandschotel, begin 20e eeuw,met Chinoiserie relief van vissers aan waterkant. Gemerkt Cie des bronzes Bruxelles; diam. 37 cm.; 180...

Divers jade en jadeit en 'barnsteen' collierzkj100 ...[more]

U.S.A., Quilt150 x 170 cm.; 1150 ...[more]

Los 1121

Diversds20

Diversds20 ...[more]

Loading...Loading...
  • 276 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose