- Kategorie,
276 Los(e)/Seite
Polychroom houten wagenschot, 1898; [1]220 ...[more]
Diverse Tom Poes stripswaaronder uitgaven door De Bezige Bij, 1975, Het Vaderland en uitgeverij D.
Diverse Tom Poes stripswaaronder uitgaven door De Bezige Bij, 1975, Het Vaderland en uitgeverij D.A.V.I.D.; 5130 ...[more]
Paar rood geschilderde gipsen reclame koppen 'Dr Plumb's'deze hoofden werden gebruikt in tabakszaken
Antiek houten groen geschilderde langwerpige schuifdoosmet opschrift; 1120 ...[more]
Drie vruchthouten schaven, 18e eeuw,alle met gestoken voluten, één met datering 1793; l. 20-90
Drie vruchthouten schaven, 18e eeuw,alle met gestoken voluten, één met datering 1793; l. 20-90 cm.; 3900 ...[more]
Koperen-houten koffiemolen, 19e eeuw,met gestoken pilasters; 18 x 18 cm.; 190 ...[more]
Polyphon, platenspeeldoos; ; 1200
Polyphon, platenspeeldoos; ; 1200 ...[more]
Twee wetenschappelijke instrumentenwaaronder één houten massage apparaat; 260 ...[more]
Drie antiquarische werken30
Drie antiquarische werken30 ...[more]
Een latoen koperen kat met zwarte beschildering,hierbij een antieke carnavals staf, Brabant; 2220
Een latoen koperen kat met zwarte beschildering,hierbij een antieke carnavals staf, Brabant; 2220 ...[more]
Bronzen vrouwenhoofd; 150
Bronzen vrouwenhoofd; 150 ...[more]
Twee eenlichtskandelaars in de vorm van kraanvogels2400 ...[more]
Duitsland, eenlichtskandelaar, deels gewei, 176310 ...[more]
Metalen barometer houder in de vorm van Oosterse olifant met figuur200 ...[more]
Diverse gewichtenblokken met gewichtends40 ...[more]
Drie sabels, eind 19e eeuw en drie bajonetten, 20e eeuw6200 ...[more]
Houten snijwerkmet klimmende leeuw met vrijheidshoed op piek. Hierbij divers houtsnijwerk; 30 x 47
Houten snijwerkmet klimmende leeuw met vrijheidshoed op piek. Hierbij divers houtsnijwerk; 30 x 47 cm.; 1 + ds30 ...[more]
Divers,waaronder koperen vijzel en tafelpendule; ds60 ...[more]
Paar bronzen kandelaars, ca. 1900,versierd met masquerons en vier dolfijnen op de hoeken van de
Paar bronzen kandelaars, ca. 1900,versierd met masquerons en vier dolfijnen op de hoeken van de vierkante basis; h. 41,5 cm.; [2]180 ...[more]
Drie diverse tafelklokken,waaronder op marmeren voet; h. 23-35cm.; 3100 ...[more]
Balansweegschaalin houten kast; 1120
Balansweegschaalin houten kast; 1120 ...[more]
Driedelig marmeren klokkenstelbestaande uit tafelklok en twee vijfarmige kandelaren; 3150 ...[more]
Haardplaat met afbeelding van figuur1350
Haardplaat met afbeelding van figuur1350 ...[more]
Twee roodkoperen puddingvormen2160
Twee roodkoperen puddingvormen2160 ...[more]
Cécile Dreesman (1920-1994), naaldkunst voorstelling op zijde, 1967;'Titziana'; 30 x 20 cm.150
Cécile Dreesman (1920-1994), naaldkunst voorstelling op zijde, 1967;'Titziana'; 30 x 20 cm.150 ...[more]
Wandtapijt met afbeelding van de Spirit of St. Louis met Charles Lindbergh, 1927in lijst; 50 x 142
Wandtapijt met afbeelding van de Spirit of St. Louis met Charles Lindbergh, 1927in lijst; 50 x 142 cm.; 1100 ...[more]
Vier diverse textilia, waaronder een met fijn haakwerk opengewerkt, zijde kleed, 19/20ste eeuwen een
Paar glas in lood ramen,met middeleeuwse voorstellingen, (enkele ruiten def.); h. 154, b. 54 cm. (
Marmeren plaquettemet gestoken relief van portret van mogelijk Prinses Juliana; 30 x 22 cm.; Uit
Vijf objets de vertu,w.o. miniatuur zilveren dekselpan, 19e eeuw; 5120 ...[more]
Zeven 'tartanware' cilindervormige doosjes.Met boek betreffende tartanware; [8]120 ...[more]
Wit gelakt hanglamp met koperlegering appliques versierdIn Empire stijl80 ...[more]
Merklap, 186255 x 52 cm.; 1350
Merklap, 186255 x 52 cm.; 1350 ...[more]
Koperen voluutvormige kaarsenwandarm in barok stijl, 19e eeuwl. 67 cm.; 140 ...[more]
Tinnen eikeltjeskan, 18e eeuw en tinnen bouilloir en pleet theekan, 19e eeuw.De eikelkan met
Divers tin, 18e-20e eeuw2 + ds100
Divers tin, 18e-20e eeuw2 + ds100 ...[more]
Divers pleet en zilverds100
Divers pleet en zilverds100 ...[more]
Engeland, paar grote pleet cloches, 19e eeuw,met fraai bladvormige greep en gravé van dolfijn en
Swat-vallei kist,hierbij een bronzen inktpot, een Romeins marmeren hoofdje en Grieks aardewerken
Paar beschilderd gipsen ornamentenin vorm van ananas; h. 49 cm.; Uit de collectie van een herenhuis;
Paar beschilderd gipsen ornamentenin vorm van ananas; h. 49 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 220 ...[more]
Collectie metalen cachets, w.b. 19e eeuw.Waarbij enkele draaibare.; Herkomst: Collectie Cserno,
Collectie metalen ringen, w.b. 19e eeuw;enkele met zegels en een dobbelsteen met portretten en
Lot diverse bronzen en metalen dierfiguren, w.b. ca. 1900;; L. 2,5 tot 14,5 cm.; ; Herkomst:
Schrijfcassette ca. 1900.Hierbij divers o.a. koperen kandelaar en metalen bel en dekseldoos.; div
Belgie, bronzen wandschotel, begin 20e eeuw,met Chinoiserie relief van vissers aan waterkant.
Twee Oosterse bronzen paarden.Hierbij één gipsen paard; Uit de collectie van een heer van stand;
Twee Oosterse bronzen paarden.Hierbij één gipsen paard; Uit de collectie van een heer van stand; 3150 ...[more]
Gabon, twee decoratieve beeldenmet koper beslagen; 2120 ...[more]
Divers,waaronder kistjes en tinnen kraantjeskan; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2dzn60
Divers,waaronder kistjes en tinnen kraantjeskan; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2dzn60 ...[more]
Divers,waaronder twee chinese schilderingen achter glas; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 3
Divers,waaronder twee chinese schilderingen achter glas; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 3 dzn; 100 ...[more]
Divers,mineralen, stenen en fossielen; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; ds80 ...[more]
Divers jade en jadeit en 'barnsteen' collierzkj100 ...[more]
Divers oosters snijwerk,w.o. snuifflesjes van gestoken walnoot; zkj200 ...[more]
U.S.A., Quilt150 x 170 cm.; 1150
U.S.A., Quilt150 x 170 cm.; 1150 ...[more]
Drie stuks divers,w.o. houten sculptuur gesigneerd Sabri; ; 30 ...[more]
276 Los(e)/Seite