- Kategorie,
383 Los(e)/Seite
China, paar capucijner of 'café au lait' vazen, 20e eeuw,met blauw decor van karakter lang leven
China, serie van vier blauw-wit porseleinen borden, gedateerd 1979,met decor van lotus/theepot/vis/
China, blauw-wit porseleinen penseelpotmet decor rondom van figuren en dieren bij hekwerk. Gemerkt
China, blauw-wit porseleinen penseelpotmet decor rondom van figuren en dieren bij hekwerk. Gemerkt Chenghua; h. 15,5 cm.; 1700 ...[more]
China, paar porseleinen dekselvazen, 20e eeuw,geribd en met decor van kylins, en boeddhistische
China, blauw-wit porseleinen vaasmet decor rondom van figuren te paard en details in rood. Gemerkt
China, gekleurd porseleinen penseelpot, 20e eeuw,met decor van vrouwfiguren in medaillons, de
China, famille rose puntvaas op hoge voetmet fijn geschilderd decor van pioenroos en vingercitroen
China, famille rose puntvaas op hoge voetmet fijn geschilderd decor van pioenroos en vingercitroen bij rots; h. 20 cm.; 1350 ...[more]
China, famille rose kom, 20e eeuw,met decor rondom van optocht met musicerende zotjes. Gemerkt met
China, twee famille rose kopjes, 20e eeuwéén met decor van zangvogels en bamboe, gemerkt met
China, paar famille rose schoteltjes, 20e eeuw,met fijn geschilderd decor van bloesem en vlinder.
China, porseleinen dienschaal, Daoguang,met fraai geschilderd decor van boomtak met rode vruchten.
China, kantige porseleinen theebus, Daoguang,met decor van historische figuren en teksten (
China, paar famille verte puntvazen 'yaolingzun', mogelijk Qing dynastie,met decor van voornaam
China, paar famille verte borden, Qing dynastie,met Chinese taste van door rivier of overstroming
China, paar famille rose-verte borden, mogelijk Qing dynastie,met decor van ruiter te paard voor een
China, porseleinen kom, Republiek,met decor van bloesem op rood fond. Gemerkt met 6-karaktermerk
China, porseleinen kom, Republiek,met decor van bloesem op rood fond. Gemerkt met 6-karaktermerk Kuangshu; diam. 11 cm.; 11000 ...[more]
China, Kanton, paar porseleinen gecontourneerde cachepots op onderschotel, Qing dynastie, 19e eeuw,
China, Kanton, paar porseleinen cache-pots op onderschotels, Qing dynastie,met famille rose-verte
China, fraai gevormde zeskantige porseleinen lampion op losse voet, Qing dynastie,famille verte,
China, kantige porseleinen cachepot op onderschotel,met famille verte decor van langschappen en
China, kantige porseleinen cachepot op onderschotel,met famille verte decor van langschappen en teksten. Gemerkt; diam. 28 cm.; 2250 ...[more]
China, porseleinen kom en penseelpotmet famille rose-verte decor van zotjes/kinderen bij kar.
China, porseleinen kom en penseelpotmet famille rose-verte decor van zotjes/kinderen bij kar. Beide gemerkt; diam. 15, h. 12,5 cm.; 2220 ...[more]
China, porseleinen puntfles 'tianquiping', 20e eeuw,met gedrukt decor van perzikboom en vleermuizen.
China, Kanton, meloenvormig porseleinen theepot, Republiek,de verticale banden met tekst, randen met
China, porseleinen theepot, Republiek,met famille verte decor van draak in landschap; h. 12 cm.;
China, porseleinen theepot, Republiek,met famille verte decor van draak in landschap; h. 12 cm.; 1600 ...[more]
China, Kanton, porseleinen vaas, Republiek,met decor van acht onsterfelijken. Gemerkt met gestempeld
China, Kanton, porseleinen vaas, Republiek,met decor van acht onsterfelijken. Gemerkt met gestempeld met Qianlong; h. 46 cm.; 1150 ...[more]
China, porseleinen vaas, mogelijk laat Qing dynastie,met famille verte decor (perforatie en
China, porseleinen vaas, mogelijk laat Qing dynastie,met famille verte decor (perforatie en randschilfer); h. 44 cm.; 1200 ...[more]
China, porseleinen tonvormige tuinzetel, mogelijk vroeg Republiek,met famille verte decor en rode noppen; h. 45 cm.; 1300 ...[more]
China, drie porseleinen sculpturen van Chinese Wijzenh. 57 en 54 cm.; 3200 ...[more]
Zes stuks porselein, deels Qing dynastie,w.o. zeepdoosje, 19e eeuw; h. 5-19 cm.; 6200 ...[more]
China, Kanton, porseleinen vaas, mogelijk laat Qing dynastiemet decor van bloesem op lichtgroen
China, porseleinen rolwagen of xiangtuiping, 20e eeuw,met famille verte decor van jagers te paard
China, vierkante porseleinen penseelhouder, Republiek,met op elke zijde famille rose decor van
China, paar porseleinen vazen, Republiek,met bovenglazuur blauw fond waarin medaillon met famille
China, twee blauw wit porseleinen kussens.Eén met voorstelling van kraanvogel in landschap, de ander
China, blauw-wit porseleinen schotel, 18e eeuw,met vol bloesemdecor (schilfertje); diam. 37,5 cm.;
China, blauw-wit porseleinen schotel, 18e eeuw,met vol bloesemdecor (schilfertje); diam. 37,5 cm.; 1300 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen kantige gemberpot en schotel, 19e eeuw(schotel haarscheur); 280
China, blauw-wit porseleinen kantige gemberpot en schotel, 19e eeuw(schotel haarscheur); 280 ...[more]
China, antieke steengoed vaas en celadon kom, Ming/Qing dynastie,de vaas met blauw-wit glazuur en
Oosters celadon vormstuk als wandvaas;Krab; 20 x 11, h. 5 cm.; 180 ...[more]
Japan, Satsuma vaas(hals beschadigd) en cloisonné vaasje met decor van planten; 41 en 18,5 cm.;
Japan, Satsuma vaas(hals beschadigd) en cloisonné vaasje met decor van planten; 41 en 18,5 cm.; 2150 ...[more]
China, zeskantige porseleinen balustervormige vaas, Qing dynastie, 19e eeuw,met monochroom rood
China, blanc de Chine Guanyin, 19e/20e eeuw;Staande met ruyiscepter in de hand op golf. Gemerkt
China, paar bolle yixing vazen, 20e eeuw,met relief van draken en twee bladvormige oren. Gemerkt; h.
China, paar bolle yixing vazen, 20e eeuw,met relief van draken en twee bladvormige oren. Gemerkt; h. 32 cm.; 1200 ...[more]
China, poederblauw porseleinen 'fengweizun' vaas, Qing dynastie,met verguld decor van foenix (
China, paar blanc-de-Chine ajour vazenmet kersenbloesem motief, op houten voet; h. 25 cm.; 2200
China, paar blanc-de-Chine ajour vazenmet kersenbloesem motief, op houten voet; h. 25 cm.; 2200 ...[more]
China, poederblauw porseleinen dekselvaas, 19e/20e eeuw,de knop in vorm van zittende kylin; h. 57
China, poederblauw porseleinen dekselvaas, 19e/20e eeuw,de knop in vorm van zittende kylin; h. 57 cm.; 1400 ...[more]
China, craquelé celadon schoteltje en monochroom puntvaasje, 20e eeuw.De laatste met blindmerk ;
China, craquelé celadon schoteltje en monochroom puntvaasje, 20e eeuw.De laatste met blindmerk ; 12 x 12, h. 11 cm; 2120 ...[more]
Vier stuks porselein,w.o. blanc de Chine wierookpot; diam. 12 cm.; 1200 ...[more]
China, zes stuks monochroom porseleinh. ca. 10 cm.; 6150 ...[more]
China, twee celadon voorraadpotten, eind 17e eeuw.Herkomst: Vung Tau Cargo; h. 22 cm.; Uit de
China, twee celadon voorraadpotten, eind 17e eeuw.Herkomst: Vung Tau Cargo; h. 22 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 280 ...[more]
China, Swatow schotel, 17e/18e eeuw,met groen en ijzerrood decor van twee draken en parels in
China, celadon-blauw-wit porseleinen vaasmet twee oren als olifanten; 1300 ...[more]
China, terracotta vaas, Han dynastie,met groen glazuur en horizontale band van fabeldieren. Met
China, Western Han Dynastie, (208 v. Chr - 8 n. Chr.) aardewerk graffiguurmet haarknot, beschilderde
China, drie aardewerk graffiguren, mogelijk Tang dynastie; h. 29 en 26 cm.; 3200 ...[more]
China, Swatow schotel, 17e/18e eeuw,met blauw decor van bloemen; diam. 30,5 cm.; 1300 ...[more]
China, porseleinen pot in Ming stijl,met ijzerrood en verte decor van vier madaillons waarin twee
China, porseleinen pot in Ming stijl,met ijzerrood en verte decor van vier madaillons waarin twee draken tussen wolken; h. 38 cm.; 1600 ...[more]
China, blauw wit porseleinen schoteltje, Ming dynastie,met gekartelde rand, decor van kylin,
China, blauw wit porseleinen schoteltje, Ming dynastie,met gekartelde rand, decor van kylin, buitenzijde celadon; diam. 19,5 cm.; 1200 ...[more]
383 Los(e)/Seite