8 Los(e)/Seite
China, divers porselein en aardewerk, 20e eeuw,hierbij Europees porselein; Provenance: Collection
China, divers porselein en aardewerk, 20e eeuw,hierbij Europees porselein; Provenance: Collection Cserno, Amsterdam.; 3+ds80 ...[more]
China, twee porseleinen vazen, 20e eeuwProvenance: Collection Cserno, Amsterdam.; 2120 ...[more]
China / Vietnam, divers antiek aardewerkProvenance: Collection Cserno, Amsterdam.; ds120 ...[more]
China/Japan, diverse deksels, 18e t/m 20e eeuw,w.b. defect; Provenance: Collection Cserno, Amsterdam.; ds; 0 ...[more]
Blauw wit porseleinen theelicht met ajour kantige wanden, 20e eeuw.180 ...[more]
Terracotta 'Tang stijl' paard en raml. 35 en 37 cm.; 220 ...[more]
China, vier stuks porselein,w.o. vormstuk; 480 ...[more]
China, Kanton, porseleinen vaas, laat Qing dynastie(bodem restauratie); h. 43 cm.; 1; bottom
China, Kanton, porseleinen vaas, laat Qing dynastie(bodem restauratie); h. 43 cm.; 1; bottom damaged80 ...[more]
8 Los(e)/Seite