61 Los(e)/Seite
Drie Romeinse stijl glazen kannetjes3200
Drie Romeinse stijl glazen kannetjes3200 ...[more]
China, diverse spekstenen groepen, 20ste eeuw,h. 3,5 tot 17 cm.; Herkomst: Collectie Cserno,
Indonesie, bronzen plaquette, 20ste eeuw,met voorstelling in relief van twee gezeten figuren.
China, negen diverse spekstenen waterhouders en penseelhouders, ca. 1930 en later;; ; h. 6 tot 19
Twee paar metalen Kyins, 20ste eeuw4; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam80 ...[more]
India, terracotta stele, 20ste eeuw,met relief versiering van figuren onder de Bodhi boom. Hierbij
Indonesie, stenen Boeddha hoofd, 20ste eeuw.; h. 29 cm.; ; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
Indonesie, stenen Boeddha hoofd, 20ste eeuw.; h. 29 cm.; ; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1150 ...[more]
China, metalen zittende Boeddha en beschilderde buste van Boeddha, 20st eeuw.h. 33 en 34 cm.;
Diverse Aziatische objectenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj100 ...[more]
Mogelijk India, wit marmeren schaalde rand in vorm van lotusbladeren (schilfer); diam. 60 cm.; 180
Mogelijk India, wit marmeren schaalde rand in vorm van lotusbladeren (schilfer); diam. 60 cm.; 180 ...[more]
Japan, diverse houten netsukes, 20e eeuwzkj200 ...[more]
Japan, tinnen theepot in houten houderh. 30 cm.; 280 ...[more]
Cambodja, stenen hoofd en Thailand, gezeten buddha, 20e eeuw.Hierbij paar porseleinen vormstukken;
Cambodja, stenen hoofd en Thailand, gezeten buddha, 20e eeuw.Hierbij paar porseleinen vormstukken; 5150 ...[more]
Divers,waaronder Benin, bronzen plaquette; Uit de collectie van een heer van stand; ds120 ...[more]
Twee oosterse dolken in schede en een zilveren mesje in de stijl van een krisl. 38,5 cm.; 3180
Twee oosterse dolken in schede en een zilveren mesje in de stijl van een krisl. 38,5 cm.; 3180 ...[more]
Indonesie, polychroom houten Garudaéén vleugel los; h. 36 cm.; 130 ...[more]
India, beschilderd houten bijouskastjemet laden in het front en zijden met deurtje; h. 43, br. 38,
Bronzen hoogwaardigheidsbekleder, koro en kleine Boeddha3100 ...[more]
Diverse Aziatische, metalen sculpturen en een plaquette8,4 x 9,5 cm.; Herkomst: Collectie Cserno,
China, collectie stenen en spekstenen naamzegels en decoratieve zegels, 20ste eeuw.l. 4-8,4 cm.;
China, collectie stenen naamzegels en decoratieve zegels, 20st eeuw.Herkomst: Collectie Cserno,
Jade, vijf stuks jade,w.o. chilong; l. ca. 10 cm.; [5]160 ...[more]
China, jade pendant, 19e/20e eeuw,in vorm van vrucht; l. 5 cm.; [1]140 ...[more]
China, fraaie handspiegel, laat Qing dynastie, eind 19e eeuw,de greep deels met jade, achterzijde
China, bamboe koro, 20e eeuw,met gestoken chilongs langs de rand; diam. 12 cm.; [1]120 ...[more]
China, houten dekselmand, 19e eeuw en houten schoenmakers attribuut.mand versierd met beschildere
China, rood gelakt en verguld houten dekseldoos,De zijkanten met opengewerkte houten panelen met
China, Manderijenen hoed in doosdiam. 29 cm.; [2]; China, Manderin hat, with red glas bead, feathers
China, groen jade dekselpot, 20e eeuw,met ringdragende drakenkoppen als greep, de knop met bladmotief; h. 15 cm.; [1]200 ...[more]
China, set van 24 miniatuur traditionele muziekinstrumentenvervaardigd van jade, agaat en lapis.
China, grijs Tao He stenen inktpot met deksel, 20e eeuw,met gestoken draken. Geproduceerd in Lin
China, bronzen sculptuur van draak-schildpad, 20ste eeuwmet beschildering; l. 60, h. 30 cm.; [1]200
China, bronzen sculptuur van draak-schildpad, 20ste eeuwmet beschildering; l. 60, h. 30 cm.; [1]200 ...[more]
China, gestoken houten beeld van Mongoolse krijger te paard, ca. 1900;man met vaandel in een hand,
Hardstenen hoofd van Guanyinh. 41,5 cm.; [1]180 ...[more]
61 Los(e)/Seite