74 Los(e)/Seite
China, benen majong spel in rood lakwerk kistHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1100 ...[more]
Nepal, grote gebronsd metalen Boeddha, 20ste eeuw1400 ...[more]
Thailand, bronzen staande Boeddha, 20e eeuw,de rechter hand in abhayamudra, de ogen geschilderd,
Divers Aziatica;w.b. houten snijwerken; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj120 ...[more]
China, diverse porseleinen snuifflesjes, 20e eeuw;hierbij divers porselein; zkj; Herkomst: Collectie
China, diverse porseleinen snuifflesjes, 20e eeuw;hierbij divers porselein; zkj; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam100 ...[more]
China, diverse ivoren en benen zegels, 19e en vroeg 20e eeuwHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
China, diverse ivoren en benen zegels, 19e en vroeg 20e eeuwHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj200 ...[more]
Diverse bronzen en ijzeren objectenzkj; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam100 ...[more]
Diverse Aziatische objectenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj200 ...[more]
China / Japan, diverse kistjes en spellenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; ds100 ...[more]
Diverse bronzen objecten,w.b. China en Koptisch; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj120
Diverse bronzen objecten,w.b. China en Koptisch; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj120 ...[more]
Diverse terracotta objecten en fragmentenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj100 ...[more]
Diverse Aziatische bronzen opiumgewichten; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj80 ...[more]
Japan, vier opiumpijpen,hierbij diverse opiumobjecten; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 4+
Japan, vier opiumpijpen,hierbij diverse opiumobjecten; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 4+zkj0 ...[more]
Diverse bronzen sculpturenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj150 ...[more]
74 Los(e)/Seite