383 Los(e)/Seite
China, blauw witte kom, 19e eeuwmet oren met voorstellingen van phoenixen; diam. 17 cm.; 1400
China, blauw witte kom, 19e eeuwmet oren met voorstellingen van phoenixen; diam. 17 cm.; 1400 ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen miniatuurvazen, Kangxi,met decor van afwisselend lange lijzen en
China, blauw-wit porseleinen peervormig klein trekpotje, Qing dynastie, mogelijk Kangxi,één zijde
China, blauw-wit porseleinen gendhi, 18e eeuw,met vol bloesemdecor en foenix; h. 22,5 cm.; 1400
China, blauw-wit porseleinen gendhi, 18e eeuw,met vol bloesemdecor en foenix; h. 22,5 cm.; 1400 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen ajour kom, 18e eeuw,met decor van zes cirkels waarin landschappen
China, twee blauw-wit porseleinen borden, Kangxi,met geplooide rand en decor van lotussen. De
China, paar fraai gevormde blauw-wit porseleinen borden, Kangxi,met gelobde rand en fijn geschilderd
China, kapitaal vijfdelig blauw-wit porseleinen kaststel, Kangxi,bestaande uit drie dekselvazen
China, blauw-wit porseleinen klapmuts, Kangxi,met decor rondom van lange lijzen bij hekwerk en
China, twee blauw-wit porseleinen kommen, Kangxi,met decor van pioenroos en vlinders. Gemerkt met
China, paar blauw-wit porseleinen achtkantige zoutvaten, 18e eeuw,de vier gebogen pootjes op
China, paar blauw-wit porseleinen achtkantige zoutvaten, 18e eeuw,de vier gebogen pootjes op vierkante voet; 8 x 8, h. 5,5 cm.; 2350 ...[more]
China, Imari bol trekpotje, 18e eeuw,met decor van pioenroos en bloesem; h.12 cm.; 1220 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen ovale theepot, 18e eeuw,met fraai relief van bloesem en pioenroos en
China, capucijner ofwel café au lait porseleinen trekpotje, acht koppen en tien schotels, 18e eeuw,
China, tien blauw-wit porseleinen kop en schotels, 18e eeuw,in twee soorten (enkele schilfertjes);
China, tien blauw-wit porseleinen kop en schotels, 18e eeuw,in twee soorten (enkele schilfertjes); 20100 ...[more]
China, serie van drie blauw-wit porseleinen borden, 18e eeuw,met decor van drie jagers te paard,
China, blauw-wit porseleinen tulpenvaas, 18e/vroeg 19e eeuw,met vijf openingen rond de hals en decor
China, blauw-wit porseleinen kom, Transitional,met decor van bergmeer in plat, de buitenrand met
China, blauw-wit porseleinen puntvaas, Kangxi,met fijn geschilderd decor van vier verschillende
China, serie van zes blauw-wit porseleinen borden, Kangxi,met decor van chrysanten bij rotsformatie,
China, blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,met decor van gans, waterplanten en rotsformatie,
China, blauw porseleinen pot Swatow, 18e eeuw,met decor van vliegende paarden en draken. (
China, blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,met decor van bloemenmand, de rand met cartouches;
China, blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,met decor van bloemenmand, de rand met cartouches; diam. 40 cm.; ; 1800 ...[more]
China, Chine de Commande 'fer rouge' wapenschotel, Qianlong,vervaardigd voor de Amsterdamse
China, famille rose diep bord, 18e eeuw,met decor van lotus en vlinders, de rand met ruyivormige
China, Imari diep bord en defect famille rose bord, 18e eeuwdiam. 28 en 23 cm.; 280 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen klapmutskom en ovale theepot, Kangxi.De kom met fijn geschilderd
China, twee blauw-wit porseleinen borden en twee kommen, Kangxi,één bord met zilveren montering (
China, paar Imari-famille verte kommen en veertien stuks Imari en Amsterdams Bont, 18e eeuw,de
China, paar gekleurd porseleinen Chine de Commande schoteltjes, mogelijk 18e eeuw,met decor van
China, blauw wit porseleinen schoteltje met zilveren montering als blaker, en potje, 18e eeuw,met
China, blauw-wit porseleinen schoteltje, Kangxi,met 19e eeuws zilveren beugel; diam. 16 cm.; 1150
China, blauw-wit porseleinen schoteltje, Kangxi,met 19e eeuws zilveren beugel; diam. 16 cm.; 1150 ...[more]
China, paar blauw wit porseleinen borden, 18e/19e eeuw.Gemerkt met 6-karaktermerk Kangxi (één
China, paar blauw wit porseleinen borden, 18e/19e eeuw.Gemerkt met 6-karaktermerk Kangxi (één defect); diam. 25 cm.; 2200 ...[more]
China, twee series van vijf blauw-wit porseleinen borden, Qianlong(frittings, schilfertjes); diam.
China, twee series van vijf blauw-wit porseleinen borden, Qianlong(frittings, schilfertjes); diam. 22 cm.; 10; fritting, small chips100 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen mandvormige schaal, Qianlong,met gebogen ajour rand en twee oren, het
China, zes stuks blauw-wit porselein, Qianlong(w.b. beschadigd, één kom en dienschaal gaaf); 6;
China, famille rose-verte bord en vier kopjes, 18e eeuw,met decor van bloesem en vruchten/bloesem (
China, paar famille rose balustervormige vazen, Qing dynastie, 19e eeuw,met decor van lotussen in
China, porseleinen stemcup, Qing dynastie, 19e eeuw,met rood decor van draken met parel rondom, de
China, famille rose bord, 18e eeuw en paar borden, 19e eeuw,met decor van bloemboeket/kemphanen;
China, famille rose bord, 18e eeuw en paar borden, 19e eeuw,met decor van bloemboeket/kemphanen; diam. 22 cm.; 3100 ...[more]
China, zes stuks porselein, 18e eeuw,w.o. famille rose pattipan en yixing trekpotje; 6200 ...[more]
China, divers defect porselein, 18e eeuw,w.o. Imari kaststel met relief van bloesem; 1 + ds200
China, divers defect porselein, 18e eeuw,w.o. Imari kaststel met relief van bloesem; 1 + ds200 ...[more]
China, negen stuks porselein, 18e eeuw,w.o. blanc de Chine wierookhouder en famille rose met oren en
China, divers porselein, 18e eeuw(defecten); ds300 ...[more]
China, acht blauw-wit porseleinen kop en zes schotels, 18e eeuw(schilfer); 14200 ...[more]
China, divers porselein,w.o. 18e eeuw; ds100 ...[more]
China, divers porselein, w.o. 18e eeuw; ds100 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen vaasmet vol decor van bloesem, karakter 'lang leven' en chilongs als
China, blauw-wit porseleinen vaasmet vol decor van bloesem, karakter 'lang leven' en chilongs als oor; h. 39 cm.; 1300 ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen vazenmet vol bloesemdecor, karakter voor 'lang leven' en chilongs als oor; h. 52 cm.; 2800 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen trompetvaas, laat 20e eeuw,met decor van landschap rondom; h. 64 cm.;
China, blauw-wit porseleinen trompetvaas, laat 20e eeuw,met decor van landschap rondom; h. 64 cm.; 1250 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen kommet met decor van onsterfelijken, op rood golvenpatroon. Gemerkt met
China, paar balustervormige blauw-wit porseleinen vazenmet decor van wijze te paard, met details
China, blauw-wit porseleinen puntvaasmet decor van lotussen en rode details. Gemerkt Kangxi; h. 23
China, blauw-wit porseleinen puntvaasmet decor van lotussen en rode details. Gemerkt Kangxi; h. 23 cm.; 1300 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen trekpotje en paar dekselpotten, 19e eeuw,met bloemdecor; h. 15 en 18
China, blauw-wit porseleinen trekpotje en paar dekselpotten, 19e eeuw,met bloemdecor; h. 15 en 18 cm.; 380 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen gemberpot en paar vazen, 19e eeuw,met vol bloesemdecor van karakter
China, paar blauw-wit porseleinen gemberpotten, 19e eeuw,met bloesemdecor, karakter lang leven en
China, paar blauw-wit porseleinen gemberpotten, 19e eeuw,met bloesemdecor, karakter lang leven en houten deksel; h. 14 cm.; 2100 ...[more]
383 Los(e)/Seite