Los 2335
Wenen, atelier August Klein, wit lederen presentatie-band waarschijnlijk voor verheffing in
Los 2381
Gestoken eikenhouten wapenschild, 19e eeuw,met relief van driemaster en opschrift 'Sicitur ad Oras