Verfeinern Sie Ihre Suche
Sortieren nach:
- Nur Lose mit Abbildungen,
- Nur Massenlose anzeigen,
- Kategorie
- Liste
- Galerie
-
25 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Collectie van elf miniatuur boekjes, ca. 1900;w.o. Hamlet, a Christmas Carol en The battle of life.;
Collectie van elf miniatuur boekjes, ca. 1900;w.o. Hamlet, a Christmas Carol en The battle of life.; h. 5,5 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amste...
Almanak voor de huishouding, keuken en de gezondheid voor 1812;door L. van Es en W. Brave te
Almanak voor de huishouding, keuken en de gezondheid voor 1812;door L. van Es en W. Brave te Amsterdam. Voorzien van diverse gekleurde gravures. H...
Collectie van acht miniatuur boekjes, ca. 1900;w.o. Dewdrops, de Koran mét vergrootglas, Illustrated
Collectie van acht miniatuur boekjes, ca. 1900;w.o. Dewdrops, de Koran mét vergrootglas, Illustrated miniature Bible en India, miniatuur handgesch...
Collectie van negen verschillende miniatuur boekjes, 19e eeuw;waar onder Almanak voor het jaar 1842,
Collectie van negen verschillende miniatuur boekjes, 19e eeuw;waar onder Almanak voor het jaar 1842, uitgegeven Gebroeders van Staden, Amsterdam, ...
Diverse boeken door Rien Poortvlietwaaronder "Jachtekeningen van Rien Poortvliet", "Braaf", "
Diverse boeken door Rien Poortvlietwaaronder "Jachtekeningen van Rien Poortvliet", "Braaf", "Kabouter Kinder Versjes" en "Het boek van Klaas Vaak"...
Diverse boeken van Rien Poortvlietwaaronder "Jachtekeningen van Rien Poortvliet", "Braaf", "Kabouter
Diverse boeken van Rien Poortvlietwaaronder "Jachtekeningen van Rien Poortvliet", "Braaf", "Kabouter Spreekwoorden" en "Dit dier is uw vriend".; 2...
Diverse boeken van Rien Poortvlietwaaronder "Jachtekeningen van Rien Poortvliet", "Braaf", "Gnome
Diverse boeken van Rien Poortvlietwaaronder "Jachtekeningen van Rien Poortvliet", "Braaf", "Gnome Life" en "...und jeder Fuchs hat seinem Bau".; 2...
Diverse boeken van Rien Poortvlietwaaronder "Jachtekeningen van Rien Poortvliet", "Braaf", "Op
Diverse boeken van Rien Poortvlietwaaronder "Jachtekeningen van Rien Poortvliet", "Braaf", "Op verkenning bij de dieren" en "Nicht allein für Jäge...
Negentien boeken, Africa, China, Jade, Snuff bottles en andereNederlands, Duits en Engels; 19;
Negentien boeken, Africa, China, Jade, Snuff bottles en andereNederlands, Duits en Engels; 19; Provenance: Collection Cserno, Amsterdam100 ...[mo...
Thirteen books on various Chinese topics, a.w. two volumes “Ko-Ji Hô-Ten by V.F. Webertwo volumes ‘Mayuma, Seventy Years’and 'Schätze für König Zh...
Eleven books on Indonesia and Oceania, a.w. ‘The Dyer’s Art, irate, batik, pangi'‘Asmat, Kon.
Eleven books on Indonesia and Oceania, a.w. ‘The Dyer’s Art, irate, batik, pangi'‘Asmat, Kon. Inst. vd Tropen, no. 55 by Drs. Van Renselaar and ‘K...
Nineteen books on various Chinese topics, three volumes of Sotheby’s auction of The Edward T. Chow
Nineteen books on various Chinese topics, three volumes of Sotheby’s auction of The Edward T. Chow Collection, 1980also archeology and snuff bottl...
Collection of books: Sibeth, Les Bataks, 1990, H. Brownrigg on Betel Cutters, 1991The Jewelry of
Collection of books: Sibeth, Les Bataks, 1990, H. Brownrigg on Betel Cutters, 1991The Jewelry of Southeast Asia, paperback edition 2010 by Anne Ri...
Tribal Arts Magazine, 1995 and 1996 complete set of 7. English and French.; 70 ...[more]
Twenty eight books on cultures and cultural expressionsin German, English, Dutch and Russian; ds0
Twenty eight books on cultures and cultural expressionsin German, English, Dutch and Russian; ds0 ...[more]
Collection of six books on Indonesian and Oceanic topicsDutch, German and English; 60 ...[more]
Collection of twelve books on African, Oceanic and Egyptian culturesDutch, French, English and
Collection of twelve books on African, Oceanic and Egyptian culturesDutch, French, English and German; 120 ...[more]
Drie antiquarische werken, 18e eeuw;'Algemeen huishoudelijk-, natuur-, zedekundig- en konst-
Drie antiquarische werken, 18e eeuw;'Algemeen huishoudelijk-, natuur-, zedekundig- en konst- Woordenboek' door M. Noel Chomel, uitg. Le Mair, Leyd...
Plattegrond van Amsterdam, 16e eeuw,gemaakt door Georg Braun en Frans Hogenberg, ca. 1590; gravure, handgekleurd; 34 x 49 cm.; 1500 ...[more]
Plattegrond van Amsterdam, 18e eeuw,uitgegeven door Tobias Conrad Lotter, Augsburg; gravure,
Plattegrond van Amsterdam, 18e eeuw,uitgegeven door Tobias Conrad Lotter, Augsburg; gravure, handgekleurd; 50 x 60 cm.; 1250 ...[more]
Plattegrond van Amsterdam, 17e eeuwuitgegeven door Johannes Covens en Cornelis Mortier, ca. 1725;
Plattegrond van Amsterdam, 17e eeuwuitgegeven door Johannes Covens en Cornelis Mortier, ca. 1725; gravure, handgekleurd; 62 x 102 cm.; 1500 ...[m...
Kaart Blaeu, ca. 1660Groningen; gravure, handgekleurd; 45 x 55 cm.; 11000 ...[more]
Gravure, 18e eeuwAmerica Meridionalis; 35 x 48 cm.; 1500 ...[more]
Gravure, 18e eeuwCarte de Pais Bibliques; 1200 ...[more]
Drie delen Pieter Scheen Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars (1750-1880 en 1750-1950)3100
Drie delen Pieter Scheen Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars (1750-1880 en 1750-1950)3100 ...[more]
-
25 Los(e)/Seite