4 Los(e)
4 Los(e)/Seite
Los 1323A
Polychroom beschilderd aardewerken tegeltableau, 19e eeuwbestaande uit 12 tegels, met voorstelling
Los 1357
Mason's aardewerk servies, 'Christmas Village', designed 1983,bestaande uit: theepot, melk- en
Los 1359
Diverse eierdoppen2 dzn30
Diverse eierdoppen2 dzn30 ...[more]
Los 1361
Villeroy&Boch aardewerken lampetstelmet decor van bloemen (1 zeepbak mist). Hierbij één po; 530
Villeroy&Boch aardewerken lampetstelmet decor van bloemen (1 zeepbak mist). Hierbij één po; 530 ...[more]
4 Los(e)/Seite