- Oberkategorie,
228 Los(e)/Seite
Balansweegschaalin houten kast; 1120
Balansweegschaalin houten kast; 1120 ...[more]
Haardplaat met afbeelding van figuur1350
Haardplaat met afbeelding van figuur1350 ...[more]
Twee roodkoperen puddingvormen2160
Twee roodkoperen puddingvormen2160 ...[more]
Cécile Dreesman (1920-1994), naaldkunst voorstelling op zijde, 1967;'Titziana'; 30 x 20 cm.150
Cécile Dreesman (1920-1994), naaldkunst voorstelling op zijde, 1967;'Titziana'; 30 x 20 cm.150 ...[more]
Vier diverse textilia, waaronder een met fijn haakwerk opengewerkt, zijde kleed, 19/20ste eeuwen een
Marmeren plaquettemet gestoken relief van portret van mogelijk Prinses Juliana; 30 x 22 cm.; Uit
Vijf objets de vertu,w.o. miniatuur zilveren dekselpan, 19e eeuw; 5120 ...[more]
Zeven 'tartanware' cilindervormige doosjes.Met boek betreffende tartanware; [8]120 ...[more]
Merklap, 186255 x 52 cm.; 1350
Merklap, 186255 x 52 cm.; 1350 ...[more]
Tinnen eikeltjeskan, 18e eeuw en tinnen bouilloir en pleet theekan, 19e eeuw.De eikelkan met
Divers tin, 18e-20e eeuw2 + ds100
Divers tin, 18e-20e eeuw2 + ds100 ...[more]
Divers pleet en zilverds100
Divers pleet en zilverds100 ...[more]
Engeland, paar grote pleet cloches, 19e eeuw,met fraai bladvormige greep en gravé van dolfijn en
Paar beschilderd gipsen ornamentenin vorm van ananas; h. 49 cm.; Uit de collectie van een herenhuis;
Paar beschilderd gipsen ornamentenin vorm van ananas; h. 49 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 220 ...[more]
Collectie metalen cachets, w.b. 19e eeuw.Waarbij enkele draaibare.; Herkomst: Collectie Cserno,
Collectie metalen ringen, w.b. 19e eeuw;enkele met zegels en een dobbelsteen met portretten en
Lot diverse bronzen en metalen dierfiguren, w.b. ca. 1900;; L. 2,5 tot 14,5 cm.; ; Herkomst:
Schrijfcassette ca. 1900.Hierbij divers o.a. koperen kandelaar en metalen bel en dekseldoos.; div
Belgie, bronzen wandschotel, begin 20e eeuw,met Chinoiserie relief van vissers aan waterkant.
Twee Oosterse bronzen paarden.Hierbij één gipsen paard; Uit de collectie van een heer van stand;
Twee Oosterse bronzen paarden.Hierbij één gipsen paard; Uit de collectie van een heer van stand; 3150 ...[more]
Divers,waaronder kistjes en tinnen kraantjeskan; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2dzn60
Divers,waaronder kistjes en tinnen kraantjeskan; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2dzn60 ...[more]
Divers,waaronder twee chinese schilderingen achter glas; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 3
Divers,waaronder twee chinese schilderingen achter glas; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 3 dzn; 100 ...[more]
Divers,mineralen, stenen en fossielen; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; ds80 ...[more]
Divers oosters snijwerk,w.o. snuifflesjes van gestoken walnoot; zkj200 ...[more]
Drie stuks divers,w.o. houten sculptuur gesigneerd Sabri; ; 30 ...[more]
Diverse mahjong en domino spelen; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; vds100 ...[more]
Divers koperwerk en kistjesHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2 dzn60 ...[more]
Paar koperen kandelaars in Barok stijlmet kantige bobeches en voet; h. 26 cm.; 2180 ...[more]
Diverse voorraadblikken,w.o. Droste; ds80 ...[more]
Twee kunststoffen tuinkabouters met kabouterhuishierbij diverse kleine plastic kabouters.; 4
Twee kunststoffen tuinkabouters met kabouterhuishierbij diverse kleine plastic kabouters.; 4 ...[more]
Diverse tuinkaboutersw.o. drie in originele verpakking.; 3 + 2 dzn ...[more]
Diverse merchandise van Rien Poortvlietw.o. drinkbekers en tekenblokjes.; 2 dzn ...[more]
Diverse penselen en potlodendirect afkomstig uit het atelier. Hierbij fles vernis; 530 ...[more]
Prullenbak gemaakt van herten geweien; h. 52 cm.; ; 180 ...[more]
Mouflon ram hoorns en schedelmet inscriptie 10-12-1982, Het Loo; 1150 ...[more]
Hertengewei en schedelgemonteerd op bord. Hierbij vier wandlampen gemaakt van hertengewei; l. 24 cm.
Hertengewei en schedelgemonteerd op bord. Hierbij vier wandlampen gemaakt van hertengewei; l. 24 cm. (schedel); 560 ...[more]
Kapitale messing vogelkooih. 104 cm.; 1150 ...[more]
Vijfpunts hertengewei gemonteerd op bordgeschoten op Het Loo, 20 januari 1965; l. 40 cm. (schedel); 1250 ...[more]
Twee opgezette vogelsekster en valkje; 2120 ...[more]
Twee antieke houten vogelkooienéén groen, één bruin gelakt; 260 ...[more]
Houten pijpGekregen volgens briefje in pijpenkop van Prins Bernhard. Hierbij drie kleine pijpen en
Houten pijpGekregen volgens briefje in pijpenkop van Prins Bernhard. Hierbij drie kleine pijpen en één pijpenasbak. ; 530 ...[more]
Antieke houten wandtelefoon, L.M. Ericsson&Co,hierbij houten kolenkit en schuifdoos; 360 ...[more]
Grote speculaasplank, figuur op dierHierbij diverse kleinere planken met oa afbeeldingen van dieren;
Grote speculaasplank, figuur op dierHierbij diverse kleinere planken met oa afbeeldingen van dieren; 56 x 43 cm.; 1+ds150 ...[more]
Gietijzeren wapenschild met de Hollandse leeuw, houten muizenval en Schwarzwalder houten beer.
Gietijzeren miniatuur fornuis, kabouterhuis en poppenbed met pop,hierbij diverse kaboutermeubelen;
Gietijzeren miniatuur fornuis, kabouterhuis en poppenbed met pop,hierbij diverse kaboutermeubelen; 4+ds30 ...[more]
Divers, waaronder plastic lokeendenen overige dieren; ds20 ...[more]
Schip in fles, houten Indiaan en gewichten blok.Hierbij divers waaronder notenkraker en kaarsendover; 3+zkj20 ...[more]
Twee iconen,hierbij polychroom beschilderde figuur; 330 ...[more]
228 Los(e)/Seite