Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

  • Collectables (228)
228 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen,
  • Oberkategorie,
  • 228 Los(e)

Balansweegschaalin houten kast; 1120 ...[more]

Haardplaat met afbeelding van figuur1350 ...[more]

Twee roodkoperen puddingvormen2160 ...[more]

Roodkoperen tulbandvorm, 19e eeuwdiam. 26 cm.; 190 ...[more]

Merklap, 186255 x 52 cm.; 1350 ...[more]

Acht verschillende kousenbeursjes;verschillend van kleur met koperen monturen, ca. 1910.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj.80 ...[more]

Tinnen eikeltjeskan, 18e eeuw en tinnen bouilloir en pleet theekan, 19e eeuw.De eikelkan met éénkakig scharnier; h. 14-39 cm.; 380 ...[more]

Divers tin, 18e-20e eeuw2 + ds100 ...[more]

Divers pleet en zilverds100 ...[more]

Collectie metalen cachets, w.b. 19e eeuw.Waarbij enkele draaibare.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj200 ...[more]

Lot diverse bronzen en metalen dierfiguren, w.b. ca. 1900;; L. 2,5 tot 14,5 cm.; ; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj; 200 ...[more]

Divers,w.o. Oosterse snijwerken en wekkerklok; ds80 ...[more]

Los 1121

Diversds20

Diversds20 ...[more]

Diverse voorraadblikken,w.o. Droste; ds80 ...[more]

Los 1160

Ikoon40

Ikoon40 ...[more]

Kapitale messing vogelkooih. 104 cm.; 1150 ...[more]

Vijfpunts hertengewei gemonteerd op bordgeschoten op Het Loo, 20 januari 1965; l. 40 cm. (schedel); 1250 ...[more]

Twee opgezette vogelsekster en valkje; 2120 ...[more]

Houten pijpGekregen volgens briefje in pijpenkop van Prins Bernhard. Hierbij drie kleine pijpen en één pijpenasbak. ; 530 ...[more]

Grote speculaasplank, figuur op dierHierbij diverse kleinere planken met oa afbeeldingen van dieren; 56 x 43 cm.; 1+ds150 ...[more]

Schip in fles, houten Indiaan en gewichten blok.Hierbij divers waaronder notenkraker en kaarsendover; 3+zkj20 ...[more]

  • 228 Los(e)