276 Los(e)/Seite
Ikoon, 19e eeuw;Moeder Gods Jugskaja; 13 x 11 cm.; [1]140 ...[more]
Rusland, Wolga gebied, koperen reisikoon, drieluik, 19e eeuw;Deësis, met Moeder God/Zegenende
Rusland, ikoon, 19e eeuw;Geboorte van Maria; 18 x 15 cm; [1]240 ...[more]
Rusland, ikoon met uitneembare koperen crucifix, 18e/19e eeuw,met aan beide zijde twee heiligen,
Spanje, vruchthouten sculptuur, 18e eeuw;Heilige, staand met geplooid gewaad. Met resten van
Frankrijk, gestoken houten sculptuur, 18e eeuw;St. Paul; [1]250 ...[more]
Gestoken notenhouten sculptuur, 16e/17e eeuw;Paus, gezeten met lang gelooid gewaad, de rechterhand
Gestoken houten kapitaal antiek heiligenbeeld;Madonna met kind op de arm (kroon mist, houtworm);
Gestoken houten kapitaal antiek heiligenbeeld;Madonna met kind op de arm (kroon mist, houtworm); h. 170 cm.; 15000 ...[more]
Zuid-Duitsland, vruchtenhouten sculptuur van een putto, 18e eeuw;uitgevoerd met vleugels en
Duitsland, polychroom beschilderde houten buste, voorstellende St. Ignatius, 18e eeuw;waarschijnlijk
Griekenland, feestdagen ikoon, 19e eeuw;Nicolaas en 12 scenes; beschadigd; 31 x 28 cm.; 1400
Griekenland, feestdagen ikoon, 19e eeuw;Nicolaas en 12 scenes; beschadigd; 31 x 28 cm.; 1400 ...[more]
Rusland, ikoon, 18e eeuw;Moeder Gods van alle lijdenden van de berg Athos; 30,5 x 25 cm.; 1900
Rusland, ikoon, 18e eeuw;Moeder Gods van alle lijdenden van de berg Athos; 30,5 x 25 cm.; 1900 ...[more]
Rusland, ikoon, 18e eeuw;Christus Pantocrator, met geopend evangelieboek met tekst 'komt allen tot
Zilveren/verzilverde ovale plaquette, 19e eeuwmet relief voorstelling doornenkroning van Christus.
Gestoken en polychroom vruchthouten sculptuur;Madonna met kin, de kroon deels met gouddraad; h. 32
Gestoken en polychroom vruchthouten sculptuur;Madonna met kin, de kroon deels met gouddraad; h. 32 cm.; 1220 ...[more]
Rusland, ikoon, 19e eeuw;Christus Pantocrator; 35 x 28 cm.; 1500 ...[more]
Spanje, gestoken en polychroom houten corpus, mogelijk 16e/17e eeuwl. 80, br 73 cm.; 1700 ...[more]
Rusland, Ikoon, 19e eeuw,Vier velden met Mandylion, Madonna, Nikolaas en Stephanus, in het midden
Rusland, ikoon, ca. 1800;ST Nicolaas Redder van Mozaisk. Afgebeeld met gespreide armen met model van
Rusland, Palech School, uitgebreide feestdagen ikoon, vroeg 19e eeuw,centraal de wederopstanding
Meissen, (Böttger?) porseleinen 'blanc de Chine' bekervaasje, 18e eeuw,met relief van wijnranken
Herend, negen porseleinen groepjes,vnl. dierfiguren; 9300 ...[more]
276 Los(e)/Seite