15 Los(e)/Seite
Duitsland, mogelijk Meissen, gekleurd porseleinen groep, 18e/19e eeuw;Dansende boerenmeid (arm
Meissen, (Böttger?) porseleinen 'blanc de Chine' bekervaasje, 18e eeuw,met relief van wijnranken
Frankrijk, paar verguld porseleinen vazen, vroeg Biedermeier,met oren in vorm van zwanenhalzen; h.
Frankrijk, paar verguld porseleinen vazen, vroeg Biedermeier,met oren in vorm van zwanenhalzen; h. 25 cm.; 2800 ...[more]
Herend, negen porseleinen groepjes,vnl. dierfiguren; 9300 ...[more]
Meissen Teichert, uitgebreid porseleinen dinerservies, 20e eeuw,met blauw Zwiebelmuster, bestaande
Frankrijk, verguld porseleinen mandmet ajour rand en strooibloemen; h. 18 cm.; 1250 ...[more]
Royal Copenhagen, Flora Danica bord, ca. 1920met vergulde rand en geschilderd decor 'Potentill
KPM, fraai gevormde porseleinen vaas, eind 19e eeuw,met fijn geschilderd decor van dansende en
15 Los(e)/Seite