56 Los(e)/Seite
Duitsland, vruchtenhouten sculptuur van St. Florian, 18e-19e eeuw,met wateremmer in de hand boven
Frankrijk, miniatuur op ivoor, eind 19e eeuw;Dame bij prieel, in vergulde lijst met strikwerk.
Paar vergulde Louis XVI vuurbokken2300
Paar vergulde Louis XVI vuurbokken2300 ...[more]
Paar vuurverguld bronzen wandappliques, eind 19e eeuwmet matglazen roosvormige kapjes; l. 52 cm.;
Paar vuurverguld bronzen wandappliques, eind 19e eeuwmet matglazen roosvormige kapjes; l. 52 cm.; 2400 ...[more]
Kapitale geel- en roodkoperen melkbus met dekselh. 70 cm.; 1500 ...[more]
Spanje, bronzen kookpot, grape, 17e eeuw,op drie poten, met smeedijzeren hengsel; h. 32,5, diam. 20 cm.; [1]200 ...[more]
Kleine bronzen vijzel, mogelijk 17e eeuw,met twee oren, fries van bladranken en 'Henrick ter Horst
Holland, zandstenen gevelsteen, gedateerd 1635;met voorstelling van een gilde drinkhoorn en met
Grote houten mannequinpop, 17e/18e eeuw,met fraai gestoken hoofd en polychromeerd gezicht; l. 103
Grote houten mannequinpop, 17e/18e eeuw,met fraai gestoken hoofd en polychromeerd gezicht; l. 103 cm.; 11500 ...[more]
Rusland, grote ronde lakwerk dekseldoos, 19e eeuw,met beschildering van Troika. Met stempel aan de
Rusland, lakwerk kom, 19e eeuw,met beschilderde voorstelling van Troika. Met signatuur op onderzijde
Rusland, twee lakwerk dekseldozen, ca. 1900,met voorstellingen van Troika's. Herkomst Frides
Roodkoperen bakkersketel, 19e eeuwh. 63 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1120 ...[more]
56 Los(e)/Seite