Verfeinern Sie Ihre Suche
Sortieren nach:
- Nur Lose mit Abbildungen,
- Nur Massenlose anzeigen,
- Kategorie
- Liste
- Galerie
-
70 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Religieuse textilia; een rood brokaten samengestelde kazuifel, een ronde Joodse doek en een
Religieuse textilia; een rood brokaten samengestelde kazuifel, een ronde Joodse doek en een geborduurde Islamitische kalligrafieDe kazuifel afgewe...
Europees textilia, diverse fragmenten waaronder Gobelin, bovengordijn met brokaatfranje en meubelontwerp Amsterdamse SchoolHierbij stoelafhaal ca ...
Europees textiel; een bovengordijn, een paar muiltjes en een geborduurde mapbovengordijn met florale
Europees textiel; een bovengordijn, een paar muiltjes en een geborduurde mapbovengordijn met florale motieven en pompons, de muiltjes met zilverb...
Europa, textilia, een geborduurde zijde sjaal met franje. Hierbij merklappen, babykleertjes, kant,
Europa, textilia, een geborduurde zijde sjaal met franje. Hierbij merklappen, babykleertjes, kant, twee waaierstwee ingelijste merklappen, een bli...
Nederland, twee vlagfragmenten met floraal beschilderde middenbaan, resten van goudverf, rood,
Nederland, twee vlagfragmenten met floraal beschilderde middenbaan, resten van goudverf, rood, wit, blauwe buitenranden19e eeuw; l 105 en b 135; 2...
Acht differente textilia, waaronder een Bunschoter kraplak en een sjaal waarop een jonge koningin
Acht differente textilia, waaronder een Bunschoter kraplak en een sjaal waarop een jonge koningin Wilhelminao.a. twee Egyptische souvenir doeken e...
Beschilderd lederen behang, 18e eeuwmet voorstellingen van verschillende vogels in bloeiende tuin (
Beschilderd lederen behang, 18e eeuwmet voorstellingen van verschillende vogels in bloeiende tuin (gerestaureerd); 167 x 77 cm; 1800 ...[more]
Twee fragmenten goudleer behang, 18e eeuw,met voorstelling van rocailles, bloemen en dolfijnkop. Elk
Twee fragmenten goudleer behang, 18e eeuw,met voorstelling van rocailles, bloemen en dolfijnkop. Elk in omlijsting; 90 x 47 en 47 x 47 cm.; [2]240...
Italie, fluweel brokaat textielfragment, 15e eeuw,met gouddraad ingeweven patronen van granaatappel.
Italie, fluweel brokaat textielfragment, 15e eeuw,met gouddraad ingeweven patronen van granaatappel. Herkomst: Collectie van oud priester Jacob Sp...
Perzisch kleeddeels met zijde; 304 x 216 cm.; 1500 ...[more]
Yamout Djowal kleedje81 x 112 cm.; 1100 ...[more]
Quchan kleed188 x 148 cm.; 1150
Quchan kleed188 x 148 cm.; 1150 ...[more]
Twee antieke kleden141 x 93 cm; 110 x 73 cm.; [2]120 ...[more]
Kaukasisch kleed206 x 133 cm.; 1100
Kaukasisch kleed206 x 133 cm.; 1100 ...[more]
Perzisch tapijt309 x 208 cm.; 1300
Perzisch tapijt309 x 208 cm.; 1300 ...[more]
Hamadan loper288 x 90 cm.; [1]120
Hamadan loper288 x 90 cm.; [1]120 ...[more]
Heriz Gorawan kleed193 x 148 cm.; 1100 ...[more]
Heriz kleed262 x 206 cm.; [1]120
Heriz kleed262 x 206 cm.; [1]120 ...[more]
Heriz Gorawan kleed285 x 215 cm.; 1100 ...[more]
Noord-West Iran, kleed168 x 117 cm.; 160 ...[more]
Karapinar kechi kleedmet Mohsine design; 170 x 120 cm.; 1; 2000 ...[more]
Heriz kleed; 384 x 294 cm.; [1]220
Heriz kleed; 384 x 294 cm.; [1]220 ...[more]
Noord-West Iran Qaradje346 x 57 cm.; 1100 ...[more]
Heriz kleed; 350 x 243 cm.; [1]200
Heriz kleed; 350 x 243 cm.; [1]200 ...[more]
Zijden Hereke kleed.Gesigneerd; 85 x 65 cm.; 1500 ...[more]
Turks zijden bidkleed164 x 109 cm.; 1600 ...[more]
Chichi Shirvan kleed188 x 120 cm.; 1800
Chichi Shirvan kleed188 x 120 cm.; 1800 ...[more]
Heriz kleed; 300 x 238 cm.; [1]220
Heriz kleed; 300 x 238 cm.; [1]220 ...[more]
Afghan kleed386 x 255 cm.; 1400
Afghan kleed386 x 255 cm.; 1400 ...[more]
Zijden Ghoum kleed; 222 x 141 cm.; [1]600 ...[more]
Heriz kleed333 x 218 cm.; 1350
Heriz kleed333 x 218 cm.; 1350 ...[more]
Turkmenistan kleed; 321 x 239 cm.; 1300 ...[more]
Kazak Lizgi kleed373 x 142 cm.; 1700
Kazak Lizgi kleed373 x 142 cm.; 1700 ...[more]
Kaukasisch kleed(besch.); 234 x 123 cm.; [1]120 ...[more]
Kazak kleed196 x 133 cm.; 1350
Kazak kleed196 x 133 cm.; 1350 ...[more]
Zijden Kashmir kleed; 196 x 125 cm.; [1]200 ...[more]
Kaukasisch kleed253 x 122 cm.; 11400
Kaukasisch kleed253 x 122 cm.; 11400 ...[more]
Sarouck kleed; 159 x 102 cm.; [1]80
Sarouck kleed; 159 x 102 cm.; [1]80 ...[more]
Mahal kleed366 x 204 cm.; 1300
Mahal kleed366 x 204 cm.; 1300 ...[more]
Antiek Keshan kleed; 201 x 134 cm.; [1]1200 ...[more]
Antiek Koerdisch kleed; 215 x 128 cm.; 1750 ...[more]
Heriz kleed342 x 247 cm.; [1]280
Heriz kleed342 x 247 cm.; [1]280 ...[more]
Sarouck kleed200 x 124 cm.; 1300
Sarouck kleed200 x 124 cm.; 1300 ...[more]
Baktiar kleed308 x 210 cm.; [1]260
Baktiar kleed308 x 210 cm.; [1]260 ...[more]
Heriz kleed280 x 209 cm.; 1300
Heriz kleed280 x 209 cm.; 1300 ...[more]
Anatol kleed335 x 227 cm.; [1]100
Anatol kleed335 x 227 cm.; [1]100 ...[more]
Tweemaal Chanteh, perzisch55 x 22 cm; 47 x 21 cm.; 2200 ...[more]
Turkije, Kelim Sercoy kleed; 216 x 155 cm.; [1]400 ...[more]
Serkoy kleed297 x 196 cm.; 1400
Serkoy kleed297 x 196 cm.; 1400 ...[more]
Turkije, Kelim Tracia kleed; 305 x 214 cm.; [1]500 ...[more]
Kelim Bakhteyari kleed380 x 122 cm.; 1400 ...[more]
Turkije, Kelim kleed; 280 x 241 cm.; [1]450 ...[more]
Baluch kleed200 x 107 cm.; 1350
Baluch kleed200 x 107 cm.; 1350 ...[more]
Turkije, Kelim Tracia kleed; 343 x 228 cm.; [1]500 ...[more]
Tabriz kleedmet Haj-Jallilli design; 370 x 280 cm.; 1450 ...[more]
Turkije, Kelim Serkoy kleed; 224 x 172 cm.; [1]300 ...[more]
Yamut kleed292 x 174 cm.; 1450
Yamut kleed292 x 174 cm.; 1450 ...[more]
Turkije, Kelim kleed; 377 x 135 cm.; [1]400 ...[more]
Kelim Sumak kleed300 x 215 cm.; 1700
Kelim Sumak kleed300 x 215 cm.; 1700 ...[more]
Turkije, Kelim Serkoy kleed; 220 x 182 cm.; [1]400 ...[more]
-
70 Los(e)/Seite