6 Los(e)/Seite
Beschilderd lederen behang, 18e eeuwmet voorstellingen van verschillende vogels in bloeiende tuin (
Beschilderd lederen behang, 18e eeuwmet voorstellingen van verschillende vogels in bloeiende tuin (gerestaureerd); 167 x 77 cm; 1800 ...[more]
Twee fragmenten goudleer behang, 18e eeuw,met voorstelling van rocailles, bloemen en dolfijnkop. Elk
Vlaamse gobelin, 18e eeuw,met voorstelling van twee ridderfiguren en een gezeten figuur bij
Vlaamse gobelin, 18e eeuw,met voorstelling van twee ridderfiguren en een gezeten figuur bij prieel; 126 x 128 cm.; [1]300 ...[more]
Gobelin, 18e eeuw,met voorstelling van boslandschap met vogels; 193 x 198 cm.; Uit de collectie
Gobelin, 18e eeuw,met voorstelling van boslandschap met vogels; 193 x 198 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 1400 ...[more]
Tapisserie, 17e/18e eeuw,met voorstelling van muciserend gezelschap in tuin, de rand met bloemen;
Tapisserie, 17e/18e eeuw,met voorstelling van muciserend gezelschap in tuin, de rand met bloemen; 341 x 265 cm.; 14500 ...[more]
Italie, fluweel brokaat textielfragment, 15e eeuw,met gouddraad ingeweven patronen van granaatappel.
6 Los(e)/Seite