135 Los(e)/Seite
Paar bolle cloissone vazen, 20e eeuw,met decor van kinderen bij golven in medaillons, blauw fond en geribde hals; ; ; h. 40 cm.; [2]500 ...[more]
China, stenen kantige markeer steen, mogelijk antiek,bekroond met een geknielde dienaar.; h. 139
China, stenen kantige markeer steen, mogelijk antiek,bekroond met een geknielde dienaar.; h. 139 cm.; Herkomst Cserno, Amsterdam.; 1500 ...[more]
China, twee antiek steengoed martavaans en een metalen ceremoniele dekselpot, ca. 1900versierd met
China, houten penseelpot, bitong,taps toelopend; h. 34 cm.; [1]200 ...[more]
China, houten penseelpot 'bitong'taps toelopend, met verkleuringen; h. 35 cm.; [1]250 ...[more]
China, stenen sculptuur van Boeddha, 20ste eeuwin de stijl van de Wei Dynastie. Met op achterzijde
China, stenen buste van Guanyin, 20ste eeuwversierd met een gestoken Boeddha figuur in de opgestoken
China, gestoken houten raampaneel, ca. 1900.Het opengewerkte paneel versierd met krijgers te paard
China, amber pendant, mogelijk Qing dynastie,met gestoken relief van figuren; 8 x 6 cm.; [1]220
China, amber pendant, mogelijk Qing dynastie,met gestoken relief van figuren; 8 x 6 cm.; [1]220 ...[more]
China, jade vierkant cachet,met afgeschuinde bovenzijde; h. 8,5 cm.; [1]400 ...[more]
China, terracotta kop, mogelijk Ming dynastieHoogwaardigheidsbekleder, de ogen ingelegd met glas.
China, bronzen vaas in Archaische stijlh. 41 cm.; ; [1]140 ...[more]
China, gietijzeren sculptuur van Guanyin op mythologisch dier, ca. 1900met resten van stucco en
China, gietijzeren sculptuur van Guanyin op mythologisch dier, ca. 1900met resten van stucco en pigment; h. 38, br. 35 cm.; [1]600 ...[more]
China, drie spekstenen siervazen, 20e eeuw,met fraai snijwerk van opengewerkte vazen, ballen en
China, ceremoniele jadeiet kan, 20e eeuw,met gestoken foenixkop met losse ring onder de tuit en
China, speksteen 'shoy shan' trekpotje, Qing dynastie,met fijn gestoken reliëf van bloesem en
China, waaier,ajour benen (materiaal onduidelijk); l. 20 cm.; [1]250 ...[more]
China, fijn gestoken ivoren kaarten etui, ca. 1800,met opengewerkte voorstelling van vele figuren in
China, reliëf spekstenen groep van godheid gezeten op draak, Qing Dynastie,de godheid met ring in de
China, vier nefriet objecten, 19e-20ste eeuw;twee cups met reliëf, de grootste met voorstelling
Jin-Han Dynastie, drie stempelzegels, Jin Dynastie en later;twee verguld bronzen zegels bekroond met
China, zwart gelakt en verguld houten buste, 17e-18e eeuw,marionet hoofd van een dienaar met
China drie verguld bronzen beelden van Boeddha in Tang en Sui stijl, 19e-20ste eeuw;h. 9, 12 en 16
Vijf verguld bronzen sculpturen van Boeddha in de Qin, Sui en Tang stijl, 19e-20ste eeuw;h. 5,5
China, drie dekseldoosjes, ca. 1900;twee houten doosjes voor balansweegschaal (ontbreken), een
China, Warring States, bronzen kledinghaak,het gefaceteerde einde versierd met curve linaire
China, groen natuurstenen vaas, 20ste eeuwmet decor in laag relief.; h. 23 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1200 ...[more]
China, twee jadeiet dekselvazen, 20st eeuw.h. 21 en 16 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
China, twee jadeiet dekselvazen, 20st eeuw.h. 21 en 16 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2200 ...[more]
China, twee jadeiet stenen dierfiguren, 20ste eeuw;olifant en paar poezen.; L. 10 en diam. 7
China, drie jadeiet dekselvazen, 20st eeuw,een met opengewerkt florale motieven.; h. 15, 12 en 12
China, paar opengewerkte plaquettes en een cong, 20ste eeuw;met voorstelling van draken.; L. 21 en
China, zes diverse jadeiet objecten,o.a. een in de vorm van een ceremoniele bijl; L. 25 cm. (
China, paar mosagaten kommetjes, 20ste eeuw.hierbij een jadeiet miniatuur vaasje en paar stenen
China, serie van acht diverse blanc de chine dierfiguren, 20st eeuw.h. 2 tot 8 cm.; Herkomst:
China, serie van acht diverse blanc de chine dierfiguren, 20st eeuw.h. 2 tot 8 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 8200 ...[more]
China, serie van acht diverse dierfiguren,o.a. vier blanc de chine dierfiguren.; h. 3,5 tot 10
China, acht diverse porseleinen figuren,o.a. een aapfiguur met hoge hoed.; 8; Herkomst: Collectie
China, acht diverse porseleinen figuren,o.a. een aapfiguur met hoge hoed.; 8; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam150 ...[more]
China, diverse bronzen en metalen dierfiguren,o.a. Kylins; h. 2,5 tot 6 cm.; Herkomst: Collectie
China, diverse bronzen en metalen dierfiguren,o.a. Kylins; h. 2,5 tot 6 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj250 ...[more]
China, vier blanc de chine groepjes, Hollanders, 19e eeuw,w.o. een paar wierook houders.; h. 7
China, collectie van tien bronzen zodiak zegels, 20st eeuw,met de zodiak dieren bekroond.; br. 4
China, spekstenen beeldengroep, ca. 1950.met drie wijzen, twee consorts staande op een rots. Hierbij
China, paar Pekinglazen vazen, 20st eeuwin de vorm van een kalebas met opengewerkt lakwerk floraal
China, twee Peking glas dekselvazen, 20st eeuwh. 26 en 16 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2300 ...[more]
China, paar porseleinen plaquettes, 20st eeuw,in opengestoken houten houders.; h. 33 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2200 ...[more]
China, vier diverse metalen objecten, 20st eeuw,o.a. bel, koro, siervaas en strijkwijzer.; h. 24,
China, beschilderd metalen Fo-hond, 20ste eeuw.; h. 27 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
China, beschilderd metalen Fo-hond, 20ste eeuw.; h. 27 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1200 ...[more]
China, paar gietijzeren dierfiguren, ca. 1900;in de vorm van een os en een varken.; L. 40 en 34 cm.;
China, lot met diverse gewichten, ca. 1920;o.a. 50 liang zilver en 20 liang gewicht blok. Uitgegeven
China, diverse objecten, 20st eeuw;o.a. inktsteen in speksteen houder en metalen dekseldoosjes en
China, vijf diverse broznen koro's, 20st eeuw,een met faux goud splash.; diam. 8 - 15 cm.; ;
China, vijf diverse broznen koro's, 20st eeuw,een met faux goud splash.; diam. 8 - 15 cm.; ; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 5200 ...[more]
China, twee bronzen dienaren en een monnik, ca. 1900,dienaren met scepter in de handen. Met resten
China, zes diverse metalen beelden, 20st eeuw;o.a. twee Boeddha Baby sculpturen; 6; Herkomst:
China, tien bronzen naamzegels, 20st eeuw.bekroond met diverse dierfiguren.; h. 2,5 tot 7 cm.;
135 Los(e)/Seite