Los 2377
Paar vuurverguld bronzen drielichts kaarsenwandlusters in Louis XVI stijl,met 19e eeuw Kantonees
2377Paar vuurverguld bronzen drielichts kaarsenwandlusters in Louis XVI stijl,met 19e eeuw Kantonees