154 Los(e)/Seite
China, zijde overkleed, zilverdraad geborduurde florale motieven, rood zijde voeringachter en
China, geborduurde zijde doek, ca 1900bloemen, vogels en vlinders in blauw en groene tinten, in
China, verteldoek met krijgers, ca. 1900katoen en zijde, afgewerkt met gekleurde kwastjes; 1400
China, verteldoek met krijgers, ca. 1900katoen en zijde, afgewerkt met gekleurde kwastjes; 1400 ...[more]
China, vier differente zijden doeken, geborduurd met o.a. gouddraadwaarvan een met franje en
China, vier differente zijden doeken, geborduurd met o.a. gouddraadwaarvan een met franje en kwastjes; 4200 ...[more]
China, bruiloftsjacketmet de hand geborduurde patronen in zilverdraad, paradijsvogels; L. 51 cm.;
China, bruiloftsjacketmet de hand geborduurde patronen in zilverdraad, paradijsvogels; L. 51 cm.; 1200 ...[more]
China, zijde, geborduurde textielfragmenten waaronder diverse grote draken in gouddraad op zwarten
China, zes zijden geborduurde doeken, een als een rok-omslagdiverse motieven en technieken, zijde-
China, zes zijden geborduurde doeken, een als een rok-omslagdiverse motieven en technieken, zijde- en gouddraad; 6200 ...[more]
China, rood gelakt houten bijouskastje, begin 20e eeuw,met decor van lotussen en koperen beslag;
China, houten bijouskastmet acht laden (sleutel ontbreekt); h. 62, br. 25, d. 20 cm.; Herkomst:
China, houten bijouskastmet acht laden (sleutel ontbreekt); h. 62, br. 25, d. 20 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1100 ...[more]
China, beschilderd lederen sjamanenmasker, chi maskermet losse onderkaak.; br. 34 cm.; 1400
China, beschilderd lederen sjamanenmasker, chi maskermet losse onderkaak.; br. 34 cm.; 1400 ...[more]
Paar bolle cloissone vazen, 20e eeuw,met decor van kinderen bij golven in medaillons, blauw fond en geribde hals; ; ; h. 40 cm.; [2]500 ...[more]
China, drie differente cloisonné vazenmet florale motieven; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
China, drie differente cloisonné vazenmet florale motieven; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 3300 ...[more]
China, een collectie van vijf cloisonné vazeneen paar en drie differente ; Herkomst: Collectie
China, een collectie van vijf cloisonné vazeneen paar en drie differente ; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 5350 ...[more]
China, paar cloisonné kommen met afbeeldingen van paarden en vissenHerkomst: Collectie Cserno,
China, paar cloisonné kommen met afbeeldingen van paarden en vissenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2300 ...[more]
China, cloisonné, twee cache potsHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2250 ...[more]
China, drie cloisonné vazenw.o een kantige vaas met taoti maskers waaraan twee ringen; Herkomst:
China, drie cloisonné vazenw.o een kantige vaas met taoti maskers waaraan twee ringen; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 3500 ...[more]
China, collectie van vijf cloisonné dekselvazenw.o. een paar hoge dekselvazen en drie differente
China, cloissoné dekselvaas, ca. 1930,bekroond door een kylin (deels los). Op houten console; h.
China, stenen kantige markeer steen, mogelijk antiek,bekroond met een geknielde dienaar.; h. 139
China, stenen kantige markeer steen, mogelijk antiek,bekroond met een geknielde dienaar.; h. 139 cm.; Herkomst Cserno, Amsterdam.; 1500 ...[more]
Oosterse rolschildering, 20e eeuw;Kalligrafie; 1100 ...[more]
China, twee antiek steengoed martavaans en een metalen ceremoniele dekselpot, ca. 1900versierd met
China, houten penseelpot, bitong,taps toelopend; h. 34 cm.; [1]200 ...[more]
China, houten penseelpot 'bitong'taps toelopend, met verkleuringen; h. 35 cm.; [1]250 ...[more]
China, stenen sculptuur van Boeddha, 20ste eeuwin de stijl van de Wei Dynastie. Met op achterzijde
China, stenen buste van Guanyin, 20ste eeuwversierd met een gestoken Boeddha figuur in de opgestoken
China, gestoken houten raampaneel, ca. 1900.Het opengewerkte paneel versierd met krijgers te paard
China, amber pendant, mogelijk Qing dynastie,met gestoken relief van figuren; 8 x 6 cm.; [1]220
China, amber pendant, mogelijk Qing dynastie,met gestoken relief van figuren; 8 x 6 cm.; [1]220 ...[more]
China, jade vierkant cachet,met afgeschuinde bovenzijde; h. 8,5 cm.; [1]400 ...[more]
China, terracotta kop, mogelijk Ming dynastieHoogwaardigheidsbekleder, de ogen ingelegd met glas.
China, bronzen vaas in Archaische stijlh. 41 cm.; ; [1]140 ...[more]
China, gietijzeren sculptuur van Guanyin op mythologisch dier, ca. 1900met resten van stucco en
China, gietijzeren sculptuur van Guanyin op mythologisch dier, ca. 1900met resten van stucco en pigment; h. 38, br. 35 cm.; [1]600 ...[more]
China, drie spekstenen siervazen, 20e eeuw,met fraai snijwerk van opengewerkte vazen, ballen en
China, ceremoniele jadeiet kan, 20e eeuw,met gestoken foenixkop met losse ring onder de tuit en
China, speksteen 'shoy shan' trekpotje, Qing dynastie,met fijn gestoken reliëf van bloesem en
China, gestoken kokosnoot en tinnen theeservies, ca. 1930,met geometrische motieven. Bestaande uit
China, waaier,ajour benen (materiaal onduidelijk); l. 20 cm.; [1]250 ...[more]
China, fijn gestoken ivoren kaarten etui, ca. 1800,met opengewerkte voorstelling van vele figuren in
China, reliëf spekstenen groep van godheid gezeten op draak, Qing Dynastie,de godheid met ring in de
China, vier nefriet objecten, 19e-20ste eeuw;twee cups met reliëf, de grootste met voorstelling
Jin-Han Dynastie, drie stempelzegels, Jin Dynastie en later;twee verguld bronzen zegels bekroond met
China, zwart gelakt en verguld houten buste, 17e-18e eeuw,marionet hoofd van een dienaar met
China drie verguld bronzen beelden van Boeddha in Tang en Sui stijl, 19e-20ste eeuw;h. 9, 12 en 16
Vijf verguld bronzen sculpturen van Boeddha in de Qin, Sui en Tang stijl, 19e-20ste eeuw;h. 5,5
China, drie dekseldoosjes, ca. 1900;twee houten doosjes voor balansweegschaal (ontbreken), een
China, Warring States, bronzen kledinghaak,het gefaceteerde einde versierd met curve linaire
China, groen natuurstenen vaas, 20ste eeuwmet decor in laag relief.; h. 23 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1200 ...[more]
China, twee jadeiet dekselvazen, 20st eeuw.h. 21 en 16 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
China, twee jadeiet dekselvazen, 20st eeuw.h. 21 en 16 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2200 ...[more]
China, twee jadeiet stenen dierfiguren, 20ste eeuw;olifant en paar poezen.; L. 10 en diam. 7
China, drie jadeiet dekselvazen, 20st eeuw,een met opengewerkt florale motieven.; h. 15, 12 en 12
China, paar opengewerkte plaquettes en een cong, 20ste eeuw;met voorstelling van draken.; L. 21 en
China, zes diverse jadeiet objecten,o.a. een in de vorm van een ceremoniele bijl; L. 25 cm. (
China, paar mosagaten kommetjes, 20ste eeuw.hierbij een jadeiet miniatuur vaasje en paar stenen
China, serie van acht diverse blanc de chine dierfiguren, 20st eeuw.h. 2 tot 8 cm.; Herkomst:
China, serie van acht diverse blanc de chine dierfiguren, 20st eeuw.h. 2 tot 8 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 8200 ...[more]
China, serie van acht diverse dierfiguren,o.a. vier blanc de chine dierfiguren.; h. 3,5 tot 10
China, acht diverse porseleinen figuren,o.a. een aapfiguur met hoge hoed.; 8; Herkomst: Collectie
China, acht diverse porseleinen figuren,o.a. een aapfiguur met hoge hoed.; 8; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam150 ...[more]
154 Los(e)/Seite