212 Los(e)/Seite
Rustieke eikenhouten salontafel,op vier poten verbonden door een tussenregel.; 190 x 57 en h. 44 cm;
Rustieke eikenhouten salontafel,op vier poten verbonden door een tussenregel.; 190 x 57 en h. 44 cm; 180 ...[more]
Mahoniehouten bedkast, Empire,met grijs marmeren blad. In het front lade en deur, geflankeerd door
Satijnhouten halvemaankastje, Louis XVI,met twee laatjes. Het geheel versierd met mahonie- en
Paar rozen-, satijn- en fijnhouten kastjes, Louis XVI, eind 18e eeuw,met grijs en wit geaderd
Verguld houten wandconsoletafel, Neo Rococo,met wit marmeren blad; b. 93, h. 81 en d. 34 cm; [1]120
Verguld houten wandconsoletafel, Neo Rococo,met wit marmeren blad; b. 93, h. 81 en d. 34 cm; [1]120 ...[more]
Mahoniehouten dameswerktafel, 19e eeuw,met openslaande klep, waaronder spiegel en vakwerk. In het
Spanje, ronde tafel, zgn. brasero,met in het blad een verzonken, uitneembare koperen kom. Het geheel
Bruin gebeitste beukenhouten piëdestal,met gestoken guirlande; h. 118 cm.; Uit de collectie van
Bruin gebeitste beukenhouten piëdestal,met gestoken guirlande; h. 118 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 1100 ...[more]
Driedelige coromandel houten mimiset, Art-Deco84 x 35 en h. 55 cm.; [3]450 ...[more]
Mahoniehouten tweeslags kamerschermmet speervormige spijlen; h. 193 cm; ieder slag br. 61 cm.; Uit
Mahoniehouten tweeslags kamerschermmet speervormige spijlen; h. 193 cm; ieder slag br. 61 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1600 ...[more]
Mahoniehouten ronde tafel, 19e eeuwmet zeskantige vaasvormige kolom. Op driesprant; diam. 84 en h.
Mahoniehouten ronde tafel, 19e eeuwmet zeskantige vaasvormige kolom. Op driesprant; diam. 84 en h. 71 cm; [1]80 ...[more]
Gepatineerd messing vitrinekastmet in het front een deur waarachter vier gefacetteerde glazen
Notenhouten hangporseleinkast, 19e eeuw,met onder de gebogen kap deur met ruiten in vakwerk; br
Notenhouten hangporseleinkast, 19e eeuw,met onder de gebogen kap deur met ruiten in vakwerk; br 70, h. 68 en d. 20 cm.; 1200 ...[more]
Notenhouten speeltafel, laat 19e eeuw,met lade, vier pleet kandelaars en vier verwisselbare
Notenhouten speeltafel, laat 19e eeuw,met lade, vier pleet kandelaars en vier verwisselbare speelvelden300 ...[more]
Mahoniehouten poudreuse, 19e eeuw,met openslaande klep waaronder spiegel en wit marmeren blad. In
Mahoniehouten lessenaarmet rood leder ingelegd blad en opzet waaronder een lade. Het geheel versierd
Engeland, eikenhouten schrijfbureau zgn. Davenport, 19e eeuw,met openslaande klep waarachter een
Mahoniehouten dames werktafel, 19e eeuw,Onder de openslaande klep een interieur en een lade met
Mahoniehouten achtkantige wijnkoeler, 19e eeuw,met openslaand blad waaronder een tinnen binnenbak.
Teak- en wortelhouten bibliotheektrap, 19e eeuw,met vier treden en demontabele trappaal; br. 55,
Satijnhouten naaitafel, 19e eeuw,met twee opklapbare bladen waaronder opbergcompartiment en
Mahoniehouten fauteuil/bibliotheektrap, 19e eeuw,met vier treden en bruin lederen bekleding
Eikenhouten kist, 17e eeuw,met gesmeed ijzeren slot (geen sleutel); br. 110, h. 37 en d. 35 cm150
Eikenhouten kist, 17e eeuw,met gesmeed ijzeren slot (geen sleutel); br. 110, h. 37 en d. 35 cm150 ...[more]
Paar bruin gebeitste torchères, 19e eeuw,met hekwerk waaronder gedraaide en getorste kolom. Op
Mahoniehouten speeltafel, 19e eeuw,het afneembare blad met twee speelvelden. Het onderstel met
Houten kistmet leder bekleed. Verstevigd met messing hoekstukken en siernagels; br. 89, h. 39, d. 46
Mahoniehouten stilletje, 19e eeuw,met openslaand blad. In het front een schijnlade en twee laden.;
Mahoniehouten tafel, 19e eeuw,Op gedraaide kolom waaronder drie- en viersprant. Samengesteld; 80 x
Mahoniehouten tafel, 19e eeuw,Op gedraaide kolom waaronder drie- en viersprant. Samengesteld; 80 x 55 en h. 44 cm; 160 ...[more]
China, hardhouten tafel en plantentafel51 x 36 en h. 66 cm/ 16 x 16 en h. 86 cm; 2100 ...[more]
IJzeren jardinièremet tinnen bak. Op vier gebogen poten; br. 72, h. 88 en d. 32 cm; 1250 ...[more]
Wit gelakt metalen wastafel,met opzet en lampetschaal; 74 x 50 en h. 69/98 cm; 1120 ...[more]
Paar vergulde consoles, Louis XVImet grijs geaderd marmeren bladen. Het geheel versierd met gestoken
Lakwerk houten bijouxkastje,in twee verdelingen. Met openslaande deksel, lade en twee deuren,
Eikenhouten tafelvitrine, ca. 1900,met glazen wanden en schappen. In het front een deur met ruit. Op
Rood gelakte houten hangvitrine, ca. 1900,met spiegel achterwand en glazen schappen. In het front
China, drie hardhouten tafeltjes52 x 32 en h. 50 cm; 41 x 31 en h. 27 cm; 39 x 29 en h. 27 cm.;
Eikenhouten muntenkastjemet negen vitrineladen; br. 70, h. 70 en d. 35 cm.; Herkomst: Collectie
Eikenhouten muntenkastjemet negen vitrineladen; br. 70, h. 70 en d. 35 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1250 ...[more]
China, plantentafelHierbij, China zetel en voet voor vaas; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
China, plantentafelHierbij, China zetel en voet voor vaas; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 3120 ...[more]
China, hardhouten kastjemet open vak en zes laden. Hierbij ander ladenkastje; br. 57, h. 119 en d.
Notenhouten hangoortafel, laat 19e eeuw,met kantige bladen. Op zes poten; 38/120 x 91 en h. 73 cm.
Notenhouten hangoortafel, laat 19e eeuw,met kantige bladen. Op zes poten; 38/120 x 91 en h. 73 cm.200 ...[more]
Verguld en gestoken houten console in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met schelpornament en bladranken. Met
Verguld en gestoken houten console, Louis XV, 18e eeuw,met gecontourneerd 'fleur de peche' marmeren blad; 102 x 39 en h. 88 cm; [1]800 ...[more]
China, vier hardhouten opiumtafeltjes, ca. 1900,versierd met gestoken houten schijven en spijltjes
Mahoniehouten ladenkastje, laat 19e eeuw,met vier laden; br. 50, h. 65 en d. 21 cm.; 1100 ...[more]
Gietijzeren tuinetagère, ca. 1900br. 93 en h. 102 cm.; 180 ...[more]
Thonet, set van vier stapelbare fauteuils,met groene stoffering; ; [4]250 ...[more]
Set van vier stalen stoelenmet aluminium kapregels en gestippelde stoffering; [4]200 ...[more]
Wim Ypma, paar grijs gelakt stalen stoelen en -salontafel, fabrikaat Riemersma, jaren '60/70,met
Frighetto, Italië, wit lederen kuipfauteuilmet gestoffeerd zitkussen. Op aluminium poten; [1]500
Frighetto, Italië, wit lederen kuipfauteuilmet gestoffeerd zitkussen. Op aluminium poten; [1]500 ...[more]
Martin Visser, set van vier verchroomd stalen stoelen, model SE 05 voor Spectrum,met pitriet
Martin Visser, set van vier verchroomd stalen stoelen, model SE 05 voor Spectrum,met pitriet bekleding; 4120 ...[more]
Martin Visser-stijl, eettafel en vier stoelen,de tafel met palissanderhouten blad, de stoffering van
Michiel van der Kley voor Artifort, Swamp Chair, Swamp XL en poef/ottoman, Poef P, 2009,met blauwe/
Michiel van der Kley voor Artifort, Swamp Chair, Swamp XL en poef/ottoman, Poef P, 2009,met blauwe/gedessineerde stoffering; [2]500 ...[more]
In hoogte verstelbaar krukje, 'Thur-up-seat', West Duitsland,met "Pagholzer' zitting en grijs stalen
In hoogte verstelbaar krukje, 'Thur-up-seat', West Duitsland,met "Pagholzer' zitting en grijs stalen onderstel; [1]80 ...[more]
Stal & Stil, Noorwegen, verchroomd stalen bureaustoel, 1973,met grijze stoffering en aluminium
Stal & Stil, Noorwegen, verchroomd stalen bureaustoel, 1973,met grijze stoffering en aluminium viersprant; [1]120 ...[more]
Brabantia, grijs gelakt stalen mimiset,ieder met teakhouten blad; 43 x 26 en h. 38 cm; 36 x 23 en h.
Brabantia, grijs gelakt stalen mimiset,ieder met teakhouten blad; 43 x 26 en h. 38 cm; 36 x 23 en h. 32 cm.; [2]80 ...[more]
Matteo Grassie, Italië, paar beige lederen tweezitsbanken (breedste afgebeeld)br. 197cm; br. 174
Matteo Grassie, Italië, paar beige lederen tweezitsbanken (breedste afgebeeld)br. 197cm; br. 174 cm.; [2]4000 ...[more]
Josep Llusca voor Amat 3, Spanje, paar verchroomd stalen stoelen, 'Street Stacking Chair',met
Josep Llusca voor Amat 3, Spanje, paar verchroomd stalen stoelen, 'Street Stacking Chair',met aluminium zitting en rugleuning; [2]250 ...[more]
212 Los(e)/Seite