Verfeinern Sie Ihre Suche
Sortieren nach:
- Nur Lose mit Abbildungen,
- Kategorie
- Liste
- Galerie
-
337 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Jan Knikker Jr. (1911-1990)Landschap met figuren bij een molen; doek; 60 x 80 cm.; gesign. r.o.;
Jan Knikker Jr. (1911-1990)Landschap met figuren bij een molen; doek; 60 x 80 cm.; gesign. r.o.; 1500 ...[more]
Theo Goedvriend (1879-1969)Bloemen in een vaas; board; 47 x 54 cm.; gesign. l.o.; 1450 ...[more]
Willem Hamel (geb. 1912)Gezicht op de Prins Hendrikkade, Amsterdam; doek; 60 x 75 cm.; r.o. ‘42; [
Willem Hamel (geb. 1912)Gezicht op de Prins Hendrikkade, Amsterdam; doek; 60 x 75 cm.; r.o. ‘42; [1]280 ...[more]
Jules Rambo (1896-1974)Dames in een tuin; doek; 33 x 40 cm.; gesign. r.o.; 1500 ...[more]
Paul Cauchier (1875-1952)Afgemeerde schepen aan een kade te Den Haag; pastel en gouache; 50 x 63
Paul Cauchier (1875-1952)Afgemeerde schepen aan een kade te Den Haag; pastel en gouache; 50 x 63 cm.; gesign. r.o., verso titel en datering 1918; ...
Jan Knikker Jr. (1911-1990)Gezicht op de Montelbaanstoren; doek; 40 x 51 cm.; gesign. l.o.; 11200
Jan Knikker Jr. (1911-1990)Gezicht op de Montelbaanstoren; doek; 40 x 51 cm.; gesign. l.o.; 11200 ...[more]
Wim Bosma (1902-1985)Stilleven; doek; 78 x 64 cm.; gesign. l.o., 1940; Tom Lenders, Amsterdam; 1600
Wim Bosma (1902-1985)Stilleven; doek; 78 x 64 cm.; gesign. l.o., 1940; Tom Lenders, Amsterdam; 1600 ...[more]
Jacob Nieweg (1877-1955)Stilleven met hyacinten; doek; 40 x 50 cm.; gesign. m.r., 1933; 11200
Jacob Nieweg (1877-1955)Stilleven met hyacinten; doek; 40 x 50 cm.; gesign. m.r., 1933; 11200 ...[more]
Jan Poortenaar (1886-1958)Stilleven met vruchten op een schaal en een kandelaar op tafel; doek; 41 x
Jan Poortenaar (1886-1958)Stilleven met vruchten op een schaal en een kandelaar op tafel; doek; 41 x 51 cm.; gesign. r.o.; 1800 ...[more]
Cornelius Postma (1903-1977)Appel en boom; board; 11 x 16 cm.; gesign. l.o.; 1300 ...[more]
Toon Kelder (1894-1973)Gezicht op de Suezkade, Den Haag; doek; 65 x 77 cm.; gesign. r.o., '26;
Toon Kelder (1894-1973)Gezicht op de Suezkade, Den Haag; doek; 65 x 77 cm.; gesign. r.o., '26; 11200 ...[more]
Theo Hekker (1880-1959)Gezicht op Sassenheim met bollenveld; doek, niet ingelijst; 40 x 60 cm.;
Theo Hekker (1880-1959)Gezicht op Sassenheim met bollenveld; doek, niet ingelijst; 40 x 60 cm.; gesign. r.o.; 1350 ...[more]
John Raedecker (1885-1956)Staand vrouwelijk naakt; potlood; 64 x 40 cm.; ongesigneerd; Uit de
John Raedecker (1885-1956)Staand vrouwelijk naakt; potlood; 64 x 40 cm.; ongesigneerd; Uit de collectie van een heer van stand; 1400 ...[more]
Frits Klein (1898-1990)Clown; pastel; 40 x 28 cm.; gesign. l.o., 1931; [1]350 ...[more]
Frits Klein (1898-1990)Clown en figuren met bloemen; pastel; 28 x 40 cm.; gesign. r.o., 1931; [1]
Frits Klein (1898-1990)Clown en figuren met bloemen; pastel; 28 x 40 cm.; gesign. r.o., 1931; [1]350 ...[more]
Jacob Nieweg (1877-1955)Bloemstilleven; doek; 50 x 40 cm.; gesign. m.r., 1933; 1800 ...[more]
Jacob Nieweg (1877-1955)Boten op een meer; doek, niet ingelijst; 60 x 75 cm.; gesign. l.o., 1921;
Jacob Nieweg (1877-1955)Boten op een meer; doek, niet ingelijst; 60 x 75 cm.; gesign. l.o., 1921; 1600 ...[more]
Dirk Verrijk (1734-1788)Dorp aan een vaart; aquarel; 18 x 29 cm.; gesign. m.r.; 1300 ...[more]
Hollandse school, 19e eeuwPortret van een heer; doek; 67 x 55 cm.; Herkomst: Uit een particuliere
Hollandse school, 19e eeuwPortret van een heer; doek; 67 x 55 cm.; Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands; 1120 ...[mo...
Navolger van Godfried SchalckenStilleven bij kaarslicht; paneel; 18 x 21,2 cm.; 1250 ...[more]
Hillegonda Loder (1851-1879)Interieur met vrouw en jongetje bij vogelkooi; doek; 150 x 100 cm.;
Hillegonda Loder (1851-1879)Interieur met vrouw en jongetje bij vogelkooi; doek; 150 x 100 cm.; gesign. ; [1]400 ...[more]
Italiaanse School, 18e eeuwOudere man leunend op een stok; doek, niet ingelijst; 90 x 69 cm.; [1]
Italiaanse School, 18e eeuwOudere man leunend op een stok; doek, niet ingelijst; 90 x 69 cm.; [1]350 ...[more]
Ludolf Bakhuizen (1630-1708)Zeelui op het strand, etend en drinkend; ets; 18 x 23 cm.; 1701; 1120
Ludolf Bakhuizen (1630-1708)Zeelui op het strand, etend en drinkend; ets; 18 x 23 cm.; 1701; 1120 ...[more]
E.Hoffmann (19e eeuw)Schepen bij een steiger langs een meer; doek; 40 x 52 cm.; gesign. r.o.,
E.Hoffmann (19e eeuw)Schepen bij een steiger langs een meer; doek; 40 x 52 cm.; gesign. r.o., 1860; [1]150 ...[more]
Hollandse school, 17e/18e eeuwMan met pijp; potlood en rood krijt; 10 x 10 cm.; 1200 ...[more]
Toegeschreven aan Andreas Schelfhout (1787-1870)Schaatsers op een bevroren vaart; inkt en aquarel;
Toegeschreven aan Andreas Schelfhout (1787-1870)Schaatsers op een bevroren vaart; inkt en aquarel; 13 x 17 cm.; gesign. r.o.; 1600 ...[more]
Dijkshoorn (19e eeuw)Stilleven; paneel; de opbrengst van dit kavel zal ten goede komen aan Het
Dijkshoorn (19e eeuw)Stilleven; paneel; de opbrengst van dit kavel zal ten goede komen aan Het Nederlandse Rode Kruis, Artsen zonder Grenzen en Te...
Hollandse school, ca. 1800Jachgezelschap; doek; 130 x 90 cm.; [1]350 ...[more]
Frits Hubeek (1884-1952)'Vroege morgen' / Polderlandschap; paneel; 25 x 51 cm.; gesign. r.o.,
Frits Hubeek (1884-1952)'Vroege morgen' / Polderlandschap; paneel; 25 x 51 cm.; gesign. r.o., 1908, verso titel en doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm....
Alexander Hugo Bakker Korff (1824-1882)Interieur met vrouw aan tafel bij een vrouw in bed /
Alexander Hugo Bakker Korff (1824-1882)Interieur met vrouw aan tafel bij een vrouw in bed / Interieur met figuren; tekening; 16 x 19 cm.; gemonn. ...
Mogelijk van de hand van Johannes BosboomKerkinterieur; paneel; 20 x 15,5 cm.; gesign. l.o.;
Mogelijk van de hand van Johannes BosboomKerkinterieur; paneel; 20 x 15,5 cm.; gesign. l.o.; Herkomst: Kunsthandel Kupperman; [1]350 ...[more]
Duitse school, 19e eeuw., mogelijk van de hand van Josef Anton FischerPluimvee; paneel; 20 x 25 cm.;
Duitse school, 19e eeuw., mogelijk van de hand van Josef Anton FischerPluimvee; paneel; 20 x 25 cm.; ongesign.; 11200 ...[more]
Anthonie Waterloo (1609-1690)Boerderij aan het water. Hierbij drie diverse etsen en houtsnedes,
Anthonie Waterloo (1609-1690)Boerderij aan het water. Hierbij drie diverse etsen en houtsnedes, 16e t/m 18e eeuw; viermaal ets/houtsnede; 10 x 15 ...
Europese school, 18e eeuwPaar aquarellen, berglandschappen; tweemaal aquarel; 73 x 64 cm.; [2]1500
Europese school, 18e eeuwPaar aquarellen, berglandschappen; tweemaal aquarel; 73 x 64 cm.; [2]1500 ...[more]
Hollandse school, 17e/18e eeuwBoereninterieur ; paneel; 32 x 45 cm.; 1250 ...[more]
Europese school, 18e eeuwDe voetwassing; inkttekening; 18 x 22 cm.; de opbrengst van dit kavel zal
Europese school, 18e eeuwDe voetwassing; inkttekening; 18 x 22 cm.; de opbrengst van dit kavel zal ten goede komen aan Het Nederlandse Rode Kruis,...
Hollandse school, 18e eeuwStilleven met rozen, druiven en een perzik; doek; 33 x 37 cm.; 1250
Hollandse school, 18e eeuwStilleven met rozen, druiven en een perzik; doek; 33 x 37 cm.; 1250 ...[more]
Hollandse school, 18e eeuwGezicht op de Delftse Poort te Rotterdam; paneel; 33 x 42 cm.; 1250
Hollandse school, 18e eeuwGezicht op de Delftse Poort te Rotterdam; paneel; 33 x 42 cm.; 1250 ...[more]
Italiaanse school, ca. 1700Uitgestrekt heuvellandschap met jachtgezelschap; ; paneel; 50 x 70 cm.;
Italiaanse school, ca. 1700Uitgestrekt heuvellandschap met jachtgezelschap; ; paneel; 50 x 70 cm.; 1500 ...[more]
Europese school, 18e/19e eeuwVrome vrouw; doek; 17 x 13 cm.; 1200 ...[more]
Europese school, 19e eeuwDame met gitaar; doek; 82 x 64 cm.; ; 1300 ...[more]
Europese school, 17e-19e eeuwDe apostel Jacobus de Meerdere; doek, niet ingelijst; 45 x 33 cm.;
Europese school, 17e-19e eeuwDe apostel Jacobus de Meerdere; doek, niet ingelijst; 45 x 33 cm.; 1200 ...[more]
Hollandse school, 18e/19e eeuwRivierlandschap met vele figuren bij een werf; paneel; 18,5 x 26
Hollandse school, 18e/19e eeuwRivierlandschap met vele figuren bij een werf; paneel; 18,5 x 26 cm.; 1200 ...[more]
Italiaanse School, ca. 1700Kustlandschap met een ruïne; gewassen inkt; 11 x 15 cm.; 1400 ...[more]
J. ten Cate (19e eeuw)Boer met kar bij een huis. Hierbij Hollandse school, paneel, figuren op het
J. ten Cate (19e eeuw)Boer met kar bij een huis. Hierbij Hollandse school, paneel, figuren op het ijs.; paneel; 21 x 31 cm; gesign. r.o. en paneel...
Henri Jean St-Ange Chasselat (1813-1880)Groentemarkt bij Saint-German-des-Prés; aquarel; 46 x 31
Henri Jean St-Ange Chasselat (1813-1880)Groentemarkt bij Saint-German-des-Prés; aquarel; 46 x 31 cm.; gesign. l.o., herkomst: familie van de kunst...
Hollandse school, vroeg 19e eeuwInterieur met biddende figuren; doek; 77 x 63 cm.; 1400 ...[more]
G.J. Crehay (19e eeuw)Wandelend paar in een bos; doek; 32 x 44 cm.; gesign. l.o.; 1200 ...[more]
Italiaanse school, 17e/18e eeuwLot en zijn dochters; doek; 31 x 45 cm.; 1450 ...[more]
Frans Lebret (1820-1909)Studie van de kop van een schaap; maroufle; 18 x 21 cm.; gesign. r.o.; 1200
Frans Lebret (1820-1909)Studie van de kop van een schaap; maroufle; 18 x 21 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Europese school, 18e eeuwPortret van een heer; doek; 60 x 55 cm.; 1; 1800 ...[more]
Frans Lebret (1820-1909)Koe in de wei / Studie van een schaap; tweemaal olieverf op papier op
Frans Lebret (1820-1909)Koe in de wei / Studie van een schaap; tweemaal olieverf op papier op paneel, niet ingelijst; 20 x 23 cm; gesigneerd r.o. ...
Hollandse school, 19e eeuwVisser bij huizen aan een bosrand; paneel; 30 x 40 cm.; 1120 ...[more]
C. Verschuur (pseudoniem Cor Bouter 1888-1966)Melktijd; doek, niet ingelijst; 40 x 60 cm.; gesign.
C. Verschuur (pseudoniem Cor Bouter 1888-1966)Melktijd; doek, niet ingelijst; 40 x 60 cm.; gesign. r.o.; 1250 ...[more]
George Meekyn (1831-1909)Stadsgezicht Bristol; doek; 36 x 31 cm.; gesign. l.o.; 1120 ...[more]
C. Verschuur (pseudoniem Cor Bouter 1888-1966)Houthakker met paarden op een open plaats in het
C. Verschuur (pseudoniem Cor Bouter 1888-1966)Houthakker met paarden op een open plaats in het bos; doek; 50 x 60 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[mor...
Eduard Keil (19e/20e eeuw)Elegant gezelschap in een interieur; doek; 50 x 80 cm.; gesign. r.o.;
Eduard Keil (19e/20e eeuw)Elegant gezelschap in een interieur; doek; 50 x 80 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Europese school, 18e eeuwTuin van een palazzo; paneel; 28 x 39 cm.; 1600 ...[more]
Egnatius Ydema (1876-1937)Meisje in een straatje in Friesland; paneel; 26 x 17 cm.; gesign. l.o.;
Egnatius Ydema (1876-1937)Meisje in een straatje in Friesland; paneel; 26 x 17 cm.; gesign. l.o.; 1100 ...[more]
Ferdinand Bernhard Höppe (1841-1922)Langs de vaart; aquarel; 40 x 58 cm.; gesign. r.o.; 1280
Ferdinand Bernhard Höppe (1841-1922)Langs de vaart; aquarel; 40 x 58 cm.; gesign. r.o.; 1280 ...[more]
-
337 Los(e)/Seite