132 Los(e)/Seite
Dirk Verrijk (1734-1788)Dorp aan een vaart; aquarel; 18 x 29 cm.; gesign. m.r.; 1300 ...[more]
Hollandse school, 19e eeuwPortret van een heer; doek; 67 x 55 cm.; Herkomst: Uit een particuliere
Italiaanse School, 18e eeuwOudere man leunend op een stok; doek, niet ingelijst; 90 x 69 cm.; [1]
Italiaanse School, 18e eeuwOudere man leunend op een stok; doek, niet ingelijst; 90 x 69 cm.; [1]350 ...[more]
Ludolf Bakhuizen (1630-1708)Zeelui op het strand, etend en drinkend; ets; 18 x 23 cm.; 1701; 1120
Ludolf Bakhuizen (1630-1708)Zeelui op het strand, etend en drinkend; ets; 18 x 23 cm.; 1701; 1120 ...[more]
E.Hoffmann (19e eeuw)Schepen bij een steiger langs een meer; doek; 40 x 52 cm.; gesign. r.o.,
E.Hoffmann (19e eeuw)Schepen bij een steiger langs een meer; doek; 40 x 52 cm.; gesign. r.o., 1860; [1]150 ...[more]
Hollandse school, 17e/18e eeuwMan met pijp; potlood en rood krijt; 10 x 10 cm.; 1200 ...[more]
Toegeschreven aan Andreas Schelfhout (1787-1870)Schaatsers op een bevroren vaart; inkt en aquarel;
Dijkshoorn (19e eeuw)Stilleven; paneel; de opbrengst van dit kavel zal ten goede komen aan Het
Hollandse school, ca. 1800Jachgezelschap; doek; 130 x 90 cm.; [1]350 ...[more]
Frits Hubeek (1884-1952)'Vroege morgen' / Polderlandschap; paneel; 25 x 51 cm.; gesign. r.o.,
Mogelijk van de hand van Johannes BosboomKerkinterieur; paneel; 20 x 15,5 cm.; gesign. l.o.;
Duitse school, 19e eeuw., mogelijk van de hand van Josef Anton FischerPluimvee; paneel; 20 x 25 cm.;
Europese school, 18e eeuwPaar aquarellen, berglandschappen; tweemaal aquarel; 73 x 64 cm.; [2]1500
Europese school, 18e eeuwPaar aquarellen, berglandschappen; tweemaal aquarel; 73 x 64 cm.; [2]1500 ...[more]
Hollandse school, 17e/18e eeuwBoereninterieur ; paneel; 32 x 45 cm.; 1250 ...[more]
Europese school, 18e eeuwDe voetwassing; inkttekening; 18 x 22 cm.; de opbrengst van dit kavel zal
Hollandse school, 18e eeuwStilleven met rozen, druiven en een perzik; doek; 33 x 37 cm.; 1250
Hollandse school, 18e eeuwStilleven met rozen, druiven en een perzik; doek; 33 x 37 cm.; 1250 ...[more]
Hollandse school, 18e eeuwGezicht op de Delftse Poort te Rotterdam; paneel; 33 x 42 cm.; 1250
Hollandse school, 18e eeuwGezicht op de Delftse Poort te Rotterdam; paneel; 33 x 42 cm.; 1250 ...[more]
Europese school, 18e/19e eeuwVrome vrouw; doek; 17 x 13 cm.; 1200 ...[more]
Europese school, 19e eeuwDame met gitaar; doek; 82 x 64 cm.; ; 1300 ...[more]
Europese school, 17e-19e eeuwDe apostel Jacobus de Meerdere; doek, niet ingelijst; 45 x 33 cm.;
Europese school, 17e-19e eeuwDe apostel Jacobus de Meerdere; doek, niet ingelijst; 45 x 33 cm.; 1200 ...[more]
Hollandse school, 18e/19e eeuwRivierlandschap met vele figuren bij een werf; paneel; 18,5 x 26
Hollandse school, 18e/19e eeuwRivierlandschap met vele figuren bij een werf; paneel; 18,5 x 26 cm.; 1200 ...[more]
J. ten Cate (19e eeuw)Boer met kar bij een huis. Hierbij Hollandse school, paneel, figuren op het
Henri Jean St-Ange Chasselat (1813-1880)Groentemarkt bij Saint-German-des-Prés; aquarel; 46 x 31
Hollandse school, vroeg 19e eeuwInterieur met biddende figuren; doek; 77 x 63 cm.; 1400 ...[more]
G.J. Crehay (19e eeuw)Wandelend paar in een bos; doek; 32 x 44 cm.; gesign. l.o.; 1200 ...[more]
Italiaanse school, 17e/18e eeuwLot en zijn dochters; doek; 31 x 45 cm.; 1450 ...[more]
Frans Lebret (1820-1909)Studie van de kop van een schaap; maroufle; 18 x 21 cm.; gesign. r.o.; 1200
Frans Lebret (1820-1909)Studie van de kop van een schaap; maroufle; 18 x 21 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Europese school, 18e eeuwPortret van een heer; doek; 60 x 55 cm.; 1; 1800 ...[more]
Frans Lebret (1820-1909)Koe in de wei / Studie van een schaap; tweemaal olieverf op papier op
Hollandse school, 19e eeuwVisser bij huizen aan een bosrand; paneel; 30 x 40 cm.; 1120 ...[more]
C. Verschuur (pseudoniem Cor Bouter 1888-1966)Melktijd; doek, niet ingelijst; 40 x 60 cm.; gesign.
C. Verschuur (pseudoniem Cor Bouter 1888-1966)Melktijd; doek, niet ingelijst; 40 x 60 cm.; gesign. r.o.; 1250 ...[more]
George Meekyn (1831-1909)Stadsgezicht Bristol; doek; 36 x 31 cm.; gesign. l.o.; 1120 ...[more]
Eduard Keil (19e/20e eeuw)Elegant gezelschap in een interieur; doek; 50 x 80 cm.; gesign. r.o.;
Eduard Keil (19e/20e eeuw)Elegant gezelschap in een interieur; doek; 50 x 80 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Europese school, 18e eeuwTuin van een palazzo; paneel; 28 x 39 cm.; 1600 ...[more]
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiek; ds250 ...[more]
Vier diverse tekeningen, 19e/begin 20e eeuwds100 ...[more]
132 Los(e)/Seite