44 Los(e)/Seite
Kleine buste van een vrouwh. 16 cm. ; 1150 ...[more]
Leeuwin met twee welpen1100
Leeuwin met twee welpen1100 ...[more]
Bronzen portretbuste, 19 eeuw;Vorst met epauletten en onderscheidingen, op marmeren voet; h. 34,5
Bronzen portretbuste, 19 eeuw;Vorst met epauletten en onderscheidingen, op marmeren voet; h. 34,5 cm.; 1650 ...[more]
Bronzen siercoupe op marmeren voeth. 47 cm. ; 11000 ...[more]
Frankrijk/Italië, diverse antieke kleine bronzen, vnl. 18e/19e eeuw;o.a. 'Grand Tour'. Herkomst:
Frankrijk/Italië, diverse antieke kleine bronzen, vnl. 18e/19e eeuw;o.a. 'Grand Tour'. Herkomst: Kunsthandel Cserno; zkj300 ...[more]
Frankrijk, drie antiek bronzen 'Grand Tour' sculpturen, 19e eeuw;Putto. Herkomst: Kunsthandel
Frankrijk, drie antiek bronzen 'Grand Tour' sculpturen, 19e eeuw;Putto. Herkomst: Kunsthandel Cserno; h. 13,5 - 14,5 cm.; 3250 ...[more]
Frankrijk, vier bronzen en ijzeren 'Grand Tour' bronsjes, 19e eeuw;Victory/ bronzen klok ornament
Italië, twee gepatineerd bronzen 'Grand Tour' sculptuurtjes, 19e eeuw;Stier. Herkomst: Kunsthandel
Italië, twee gepatineerd bronzen 'Grand Tour' sculptuurtjes, 19e eeuw;Stier. Herkomst: Kunsthandel Cserno; h. 6,5 cm, b. 8 cm.; [2]100 ...[more]
Vijf antieke 'Grand Tour' sculptuurtjes, 18e en 19e eeuw,o.a. Romeiense Keizer/Narcissus; h. ca.
Frankrijk, zes verguld bronzen en ijzeren 'Grand Tour' sculptuurtjes, 19e eeuw,w.o. Mercurius; h.
Bruin gepatineerd bronzen sculptuur, 19e eeuw;'Medici Leeuw', staand met linkerpoot op vergulde bal,
Jean Francois Marie Garnier (1820-1895), twee bruin gepatineerde bronzen, 19e eeuw;boer en boerin (
Lady Constance Steward Richardson, naar Troubetzkoyh. 36,5 cm. ; 1800 ...[more]
Bruin gepatineerd bronzen sculptuur, 19e/20e eeuw;'Medici leeuw', de linker poot staande op bal,
Bruin gepatineerd bronzen sculptuur;'Vercingétorix'. Gesigneerd Laporte; h. 84 cm.; 1800 ...[more]
Terracotta sculptuur, 19e eeuw;Zittende windhond, met polychromie; h. 67 cm.; 1600 ...[more]
Terracotta tuinbeeld, eind 19e eeuw;Cupido met vis; h 46 cm; [1]160 ...[more]
Een paar zilveren zink sculpturen van figuren in harnas op gipsen stenen piëdestal; h. 94 cm. /
Frankrijk, paar bronzen kandelaars in Louis XVI stijl, 19e eeuw,de stam in vorm van vrouwfiguur
Marmeren sculptuur naar de klassieken;Minerva staand met geplooid gewaad en losse lans in de hand.
Paar gipsen afgietsels van Dag en Nacht door B. ThorvaldsenBertel Thorvaldsen (1770-1844)De ronde
Twee gipsen afgietsels van Francois Dieussart (geb. 1600-1661), portretmedaillons ter gelegenheid
Gipsen afgietsel Catherina de GroteJean-Bapiste Nini (1717-1786)Profiel van Catharina II (de
Terracotta portretbuste van Joséphine de Beauharnais (1763-1814).Genummer 30. Joséphine was de
Albasten sculptuur naar de klassieken, 19e eeuw;Pauline Borghese als Venus (één voet beschadigd); 52
Petrus de Leeuw (1833-1909), marmeren sculptuur;Eva met Kaïn en Abel, de eerste wieg,; h. 55, 16 x
Twee gestoken houten wit geverfde putti, vermoedelijk 18e eeuwgemonteerd op verguld houten
Twee gestoken houten wit geverfde putti, vermoedelijk 18e eeuwgemonteerd op verguld houten console; h. 53 cm. (incl. console); 1500 ...[more]
Fijn gestoken hardhouten wandconsole, ca. 1880,met los gestoken reiger staand op rots tussen planten
Evgeni Alexandreovich Lanceray (1848-1886), bronzen sculptuur, 19e eeuw;Trojka. Gesigneerd en met
Gestoken en beschilderd houten carousselbeeld, ca. 1900;Leeuw; l. 113, h. 70, d. 34 cm.; Uit de
Gestoken en beschilderd houten carousselbeeld, ca. 1900;Leeuw; l. 113, h. 70, d. 34 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1600 ...[more]
Diorama knipsel, 1848, J van Horn (?)Voorstellende haringpakkers, visserboten en kade, Zuiderzee;
Diorama knipsel, 1848, J van Horn (?)Voorstellende haringpakkers, visserboten en kade, Zuiderzee; 1800 ...[more]
Gestoken houten paneel, eind 19e eeuw;met relief van edelhert; 83 x 74 cm.; 1800 ...[more]
Mark Brusse (geb. 1937)'Tokoname smoke'; terracotta; h. 19 cm.; gesign. onderzijde 1989 en annotatie
Günther Förg (1952-2013)Zonder titel; acrylverf en koper op board; 45 x 45 x 2 cm.; verso gesign.
Shlomo Koren (1932-2013)Brug; brons, bestaande uit twee delen; 19 x 48 x 11 cm.; gesign. met
Carel Visser (1928-2015)Zonder titel; gelast ijzer, zwart gelakt; 40 x 12 x 18 cm.; ongesigneerd;
Meret Oppenheim (1913-1985)Eekhoorn ('L'ecureuil'), 1969; glas, schuimplastic en bont; h. 25 cm.;
Merijn Bolink (geb. 1967)Zonder titel (schoen); leren schoen en leer op board (2 delen); 34 x 16 x
Monali Meher (geb. 1969)'My wrapped brushstrokes'; met wol ingepakte verfkwasten; l. 29 cm.;
44 Los(e)/Seite