9 Los(e)/Seite
Mark Brusse (geb. 1937)'Tokoname smoke'; terracotta; h. 19 cm.; gesign. onderzijde 1989 en annotatie
Mark Brusse (geb. 1937)'Tokoname smoke'; terracotta; h. 19 cm.; gesign. onderzijde 1989 en annotatie Parijs '92; 1200 ...[more]
Günther Förg (1952-2013)Zonder titel; acrylverf en koper op board; 45 x 45 x 2 cm.; verso gesign.
Shlomo Koren (1932-2013)Brug; brons, bestaande uit twee delen; 19 x 48 x 11 cm.; gesign. met
Shlomo Koren (1932-2013)Brug; brons, bestaande uit twee delen; 19 x 48 x 11 cm.; gesign. met initialen, '96 ; 1400 ...[more]
Carel Visser (1928-2015)Zonder titel; gelast ijzer, zwart gelakt; 40 x 12 x 18 cm.; ongesigneerd;
Meret Oppenheim (1913-1985)Eekhoorn ('L'ecureuil'), 1969; glas, schuimplastic en bont; h. 25 cm.;
Merijn Bolink (geb. 1967)Zonder titel (schoen); leren schoen en leer op board (2 delen); 34 x 16 x
Monali Meher (geb. 1969)'My wrapped brushstrokes'; met wol ingepakte verfkwasten; l. 29 cm.;
Monali Meher (geb. 1969)'My wrapped brushstrokes'; met wol ingepakte verfkwasten; l. 29 cm.; ongesign.; 2400 ...[more]
Imi Knöbel (geb. 1940)Spieraam; hout; 30 x 30 cm.; verso gesign., 90/270; 1250 ...[more]
Jan van Eden (geb. 1942)Man; doek; 31 x 17 cm.; verso gesign., '04; 1120 ...[more]
9 Los(e)/Seite