3 Los(e)
3 Los(e)/Seite
Kleine buste van een vrouwh. 16 cm. ; 1150 ...[more]
Los 1071U
Leeuwin met twee welpen1100
Leeuwin met twee welpen1100 ...[more]
Gebronsd metalen sculptuur naar Picault;Krijger (licht beschadigd); h. 85 cm.; 1100 ...[more]
3 Los(e)/Seite