228 Los(e)/Seite
Twee papier maché spaarpottenmet bewegend hoofd; 230 ...[more]
Zwart blikken kraantjeskanmet beschildering van paard door Rien Poortvliet; 130 ...[more]
Antieke toverlantaarn met doos met glazen plaatjes en een stereokijker met plaatjes650 ...[more]
Fluweel beklede bijouxkist,hierbij mandje met divers kant; 230 ...[more]
Beschilderd rood blikken dienbladmet voorstelling van hert in winters landschap gesigneerd Rien;
Beschilderd rood blikken dienbladmet voorstelling van hert in winters landschap gesigneerd Rien; 1120 ...[more]
Zes diverse cacaoblikken waaronder Droste en van Houten.Hierbij diverse blikken; 6+ds30 ...[more]
Serie van zes grote en drie kleine porseleinen voorraadbussen.Hierbij een olie en azijnstel (met
Serie van zes grote en drie kleine porseleinen voorraadbussen.Hierbij een olie en azijnstel (met gebreken); 1120 ...[more]
Seltmann Weiden, Bavaria servies met decor van Rien Poortvlietbestaande uit: theepot, melk-en
Vier aardewerk en twee persglazen schaaltjes in vorm van vogelsHierbij een glazen bonbonschaal met
Vier aardewerk en twee persglazen schaaltjes in vorm van vogelsHierbij een glazen bonbonschaal met deksel met eland; 720 ...[more]
Divers aardewerken borden van o.a. Porceleyne Fles met Oranje tekstenMet hierbij diverse objecten
Divers aardewerken borden van o.a. Porceleyne Fles met Oranje tekstenMet hierbij diverse objecten betreffende het koningshuis; ds50 ...[more]
Divers Royal Albert serviesds0
Divers Royal Albert serviesds0 ...[more]
Vijf pijpenwroeters, 19e eeuw,zilver, been en hout, de laatste met klompen; 5120 ...[more]
Tien pijpenwroeters, 19e eeuw,hout, been en zilver; 10200 ...[more]
Tien pijpenwroeters, 19e eeuw,zilver, koper en ijzer; 10200 ...[more]
Tien pijpenwroeters, 19e eeuwzilver, hout en been (hazesprong); 10200 ...[more]
Tien pijpenwroeters, 19e eeuw,zilver, been en parelmoer; 10200 ...[more]
Ronde portretminiatuur op ivoor, 19e eeuw;Dame mt pijpenkrullen bij boeket. In ronde deels gouden/
Portretminiatuur op ivoor, 19e eeuw;'Marquise de Pompadour'; 8, 6,5 cm. binnenmaat; 1450 ...[more]
Ronde ivoren-schildpad doos, 19e eeuw,in het deksel vergulde plaquette achter glas 'Illustres
Ronde wortelhouten plaquette,, 18e eeuw,met relief van vrijage met twee paren in koninkijk bed met
Ronde wortelhouten plaquette,, 18e eeuw,met relief van vrijage met twee paren in koninkijk bed met draperie; diam. 8 cm.; 1600 ...[more]
Holland, negen zilveren penningen, 19e eeuw;waar onder Vrijmetselarij, Kroning Koning Willem I.
Holland, dertien zilveren penningen, 18e en 19e eeuw,o.a. huwelijkspenningen, aansprekersoproer
Verzameling zegel afdrukken en grand tour cameëen,w.o. afdruk van een ruitvormig zegel in rode
Collectie bisquit plaquettes, waarschijnlijk 19e eeuw,elk met relief van klassieke voorstellingen.
Kapitale tinnen kraantjeskan, vroeg 19e eeuw,op roodkoperen comfort, met twee oren en drie kranen;
Kapitale tinnen kraantjeskan, vroeg 19e eeuw,op roodkoperen comfort, met twee oren en drie kranen; h. 58 cm. (incl. comfort); 11200 ...[more]
Gelakt blikken piëdestal, 19e eeuwmet romantische voorstelling; br. 29, h. 100 en d. 29 cm.; Uit
Gelakt blikken piëdestal, 19e eeuwmet romantische voorstelling; br. 29, h. 100 en d. 29 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1350 ...[more]
Paar polychrome gestoken houten penkandelarengemonteerd als lamp, met voluten als poten en
Maison Bagues, paar verguld en turkoois gelakt metalen tweelichts wandappliquesmet spiegelglas en
Frankrijk, paar gevlekt marmeren of serpentijnen siervazen, eind 19e eeuw,met vuurverguld bronzen
Frankrijk, paar vuurverguld bronzen kandelaars, Charles X,de stam in vorm van engelen staand op
Frankrijk, paar vuurverguld bronzen tweelichts kandelabers in Empire stijl, 19e eeuw,met vaasvormige
Frankrijk, paar zwart gepatineerd en verguld bronzen drielichts kandelabers in Empire stijl, 19e
Frankrijk, paar vuurverguld en bruin gepatineerd bronzen kandelaars, Charles X,de zuilvormige stam
Frankrijk, paar zwart gepatineerd en vuurverguld bronzen kandelaars, Charles X,de gecanneleerde stam
Frankrijk, paar vuurverguld bronzen drielichts kandelabers, Empire,de stam in vorm van bruin
Paar bruin gepatineerd en vuurverguld bronzen wandappliques in Empire stijl, 19e eeuw,boogvormig met
Frankrijk, porseleinen coupe met verguld bronzen montering en voet, 19e eeuw,met geschilderd decor
Frankrijk, paar kobaltblauw verguld porseleinen dekselvazen, 19e eeuw,met bronzen montering en
Cilenderspeeldoos, 19e eeuw,in palissander en gelakt houten kist. Met acht melodien en drie
Cilenderspeeldoos, 19e eeuw,in palissander en gelakt houten kist. Met acht melodien en drie bellen; h. 23, br. 41, d. 26 cm.; 1600 ...[more]
Bronzen miniatuur koopkpot ofwel grape, mogelijk 17e eeuw,op driepoot; h. 7 cm.; 1100 ...[more]
Spanje, bruin gepatineerd bronzen (Moorse) vijzel met stamper, 15e eeuw,met ribben en twee ringen
Dieppe, paar zeer fijn deels ajour gestoken benen kantige dozen voor Bezique spel, eind 18e eeuw,het
228 Los(e)/Seite