276 Los(e)/Seite
Diverse mahjong en domino spelen; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; vds100 ...[more]
Divers koperwerk en kistjesHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2 dzn60 ...[more]
Drie diverse kistjesHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 380 ...[more]
Paar koperen kandelaars in Barok stijlmet kantige bobeches en voet; h. 26 cm.; 2180 ...[more]
Ingelijste oosterse schildering, 20e eeuwmet voorstelling van opvliegende arend. Met tekst en zegel;
Ingelijste oosterse schildering, 20e eeuwmet voorstelling van opvliegende arend. Met tekst en zegel; ; 120 x 60 cm.; [1]400 ...[more]
Gestoken houten portretl. 19 cm.; 1100 ...[more]
Diverse voorraadblikken,w.o. Droste; ds80 ...[more]
Twee kunststoffen tuinkabouters met kabouterhuishierbij diverse kleine plastic kabouters.; 4
Twee kunststoffen tuinkabouters met kabouterhuishierbij diverse kleine plastic kabouters.; 4 ...[more]
Diverse tuinkaboutersw.o. drie in originele verpakking.; 3 + 2 dzn ...[more]
Diverse merchandise van Rien Poortvlietw.o. drinkbekers en tekenblokjes.; 2 dzn ...[more]
Diverse penselen en potlodendirect afkomstig uit het atelier. Hierbij fles vernis; 530 ...[more]
Prullenbak gemaakt van herten geweien; h. 52 cm.; ; 180 ...[more]
Mouflon ram hoorns en schedelmet inscriptie 10-12-1982, Het Loo; 1150 ...[more]
Serie van zeven gemonteerde everzwijn tanden,één met annotatie van Rien Poortvliet op achterzijde '
Hertengewei en schedelgemonteerd op bord. Hierbij vier wandlampen gemaakt van hertengewei; l. 24 cm.
Hertengewei en schedelgemonteerd op bord. Hierbij vier wandlampen gemaakt van hertengewei; l. 24 cm. (schedel); 560 ...[more]
Zeven diverse bok geweiengemonteerd en ongemonteerd, diverse plekken geschoten; 7150 ...[more]
Kapitale messing vogelkooih. 104 cm.; 1150 ...[more]
Vijfpunts hertengewei gemonteerd op bordgeschoten op Het Loo, 20 januari 1965; l. 40 cm. (schedel); 1250 ...[more]
Twee opgezette vogelsekster en valkje; 2120 ...[more]
Twee antieke houten vogelkooienéén groen, één bruin gelakt; 260 ...[more]
Houten pijpGekregen volgens briefje in pijpenkop van Prins Bernhard. Hierbij drie kleine pijpen en
Houten pijpGekregen volgens briefje in pijpenkop van Prins Bernhard. Hierbij drie kleine pijpen en één pijpenasbak. ; 530 ...[more]
Antieke houten wandtelefoon, L.M. Ericsson&Co,hierbij houten kolenkit en schuifdoos; 360 ...[more]
Grote speculaasplank, figuur op dierHierbij diverse kleinere planken met oa afbeeldingen van dieren;
Grote speculaasplank, figuur op dierHierbij diverse kleinere planken met oa afbeeldingen van dieren; 56 x 43 cm.; 1+ds150 ...[more]
Gietijzeren wapenschild met de Hollandse leeuw, houten muizenval en Schwarzwalder houten beer.
Gietijzeren miniatuur fornuis, kabouterhuis en poppenbed met pop,hierbij diverse kaboutermeubelen;
Gietijzeren miniatuur fornuis, kabouterhuis en poppenbed met pop,hierbij diverse kaboutermeubelen; 4+ds30 ...[more]
Divers, waaronder plastic lokeendenen overige dieren; ds20 ...[more]
Schip in fles, houten Indiaan en gewichten blok.Hierbij divers waaronder notenkraker en kaarsendover; 3+zkj20 ...[more]
Twee iconen,hierbij polychroom beschilderde figuur; 330 ...[more]
Twee papier maché spaarpottenmet bewegend hoofd; 230 ...[more]
Zwart blikken kraantjeskanmet beschildering van paard door Rien Poortvliet; 130 ...[more]
Antieke toverlantaarn met doos met glazen plaatjes en een stereokijker met plaatjes650 ...[more]
Fluweel beklede bijouxkist,hierbij mandje met divers kant; 230 ...[more]
Antiek koperen koets lantaarn.Hierbij twee houten tafellampen met koper beslag; 380 ...[more]
Beschilderd rood blikken dienbladmet voorstelling van hert in winters landschap gesigneerd Rien;
Beschilderd rood blikken dienbladmet voorstelling van hert in winters landschap gesigneerd Rien; 1120 ...[more]
Zes diverse cacaoblikken waaronder Droste en van Houten.Hierbij diverse blikken; 6+ds30 ...[more]
Serie van zes grote en drie kleine porseleinen voorraadbussen.Hierbij een olie en azijnstel (met
Serie van zes grote en drie kleine porseleinen voorraadbussen.Hierbij een olie en azijnstel (met gebreken); 1120 ...[more]
Seltmann Weiden, Bavaria servies met decor van Rien Poortvlietbestaande uit: theepot, melk-en
Vier aardewerk en twee persglazen schaaltjes in vorm van vogelsHierbij een glazen bonbonschaal met
Vier aardewerk en twee persglazen schaaltjes in vorm van vogelsHierbij een glazen bonbonschaal met deksel met eland; 720 ...[more]
Divers aardewerken borden van o.a. Porceleyne Fles met Oranje tekstenMet hierbij diverse objecten
Divers aardewerken borden van o.a. Porceleyne Fles met Oranje tekstenMet hierbij diverse objecten betreffende het koningshuis; ds50 ...[more]
Divers Royal Albert serviesds0
Divers Royal Albert serviesds0 ...[more]
Vijf pijpenwroeters, 19e eeuw,zilver, been en hout, de laatste met klompen; 5120 ...[more]
Tien pijpenwroeters, 19e eeuw,hout, been en zilver; 10200 ...[more]
Tien pijpenwroeters, 19e eeuw,zilver, koper en ijzer; 10200 ...[more]
Tien pijpenwroeters, 19e eeuwzilver, hout en been (hazesprong); 10200 ...[more]
Tien pijpenwroeters, 19e eeuw,zilver, been en parelmoer; 10200 ...[more]
Dieppe, drie ivoren reliëf portret miniaturen, 19e eeuw;allen en profil, kijkend naar rechts.
Duitsland, vruchtenhouten sculptuur van St. Florian, 18e-19e eeuw,met wateremmer in de hand boven
Zuid-Duitsland, ivoren portret relief, 17e/18e eeuw;Democrates. In zeer fijn gestoken fijnhouten
Marmeren plaquette, 17e eeuw,met relief van portret van Aristoteles en-profiel en opschrift in
Twee ronde miniaturen op ivoor, eind 18e eeuw;Dame met pruik/Grafzerk Unis Jamais. In één lijst; 9 x
Twee ronde miniaturen op ivoor, eind 18e eeuw;Dame met pruik/Grafzerk Unis Jamais. In één lijst; 9 x 17,5 cm.; 12500 ...[more]
276 Los(e)/Seite