154 Los(e)/Seite
China, speksteen snijwerkin vorm van vingercitroen. Op houten voet; l. 11 cm.; 2200 ...[more]
China, zes snuifflesjes, 19e/20e eeuww.o. van wortelhout met applique van bergkristal; 6250
China, zes snuifflesjes, 19e/20e eeuww.o. van wortelhout met applique van bergkristal; 6250 ...[more]
China, bronzen koro, 19e eeuw,op losse voet, het geheel met deels ajour bamboemotieven; h. 23, l. 29
China, bronzen koro, 19e eeuw,op losse voet, het geheel met deels ajour bamboemotieven; h. 23, l. 29 cm.; 2500 ...[more]
China, bronzen koro, 19e eeuw en Kanton twee beschilderde schoteltjes, circa 1900h en diam. 16
China, bronzen koro, 19e eeuw en Kanton twee beschilderde schoteltjes, circa 1900h en diam. 16 cm.; 2350 ...[more]
China, serie van zes capucijner kop en schotels, crica 1800met decor van bloemen, waarbij beschadigd; 12100 ...[more]
China, paar ivoren penseelpotten met houten voeten. Kanton, 1900.Hierbij rood lakwerk doosje en
China, paar ivoren penseelpotten met houten voeten. Kanton, 1900.Hierbij rood lakwerk doosje en koperen dekseldoos; 4200 ...[more]
China, houten figuur met grote hoed, 20e eeuw,hierbij twee bamboesculpturen van wijze mannen,
China, houten figuur met grote hoed, 20e eeuw,hierbij twee bamboesculpturen van wijze mannen, circa 1930; 21-29 cm. h.; 3150 ...[more]
China, bronzen reiger staande op een schildpad, 17e eeuwHierbij bronzen bel; h. 27 en 20 cm.; 2150
China, bronzen reiger staande op een schildpad, 17e eeuwHierbij bronzen bel; h. 27 en 20 cm.; 2150 ...[more]
China, blanc-de-chine, zittende Guanyin op rots met ruyi-scepter, 19e/20e eeuw en porseleinen
China, celadon pot met twee monsterkoppen in relief en Swatow, kommetje, beiden antiekmet decor
China, kapitale cloisonné vissenkom, circa 1950met vol bloemdecor; diam. 52 en h. 20 cm.; 1300
China, kapitale cloisonné vissenkom, circa 1950met vol bloemdecor; diam. 52 en h. 20 cm.; 1300 ...[more]
China, zwart laque houten 'ding' wierookbrander, 19e eeuw,met verguld decor van karakters, op
China, zwart laque houten 'ding' wierookbrander, 19e eeuw,met verguld decor van karakters, op driepoot; h. 23, br. 26 cm.; 1200 ...[more]
China, kleine bronzen vierkante 'fang-gu' vaas, laat Ming dynastie, 17e eeuw,met archaische motieven
China, kleine bronzen vierkante 'fang-gu' vaas, laat Ming dynastie, 17e eeuw,met archaische motieven en-relief; h. 16 cm.; 1400 ...[more]
China, donker gepatineerd bronzen 'Gu' vaas, Qing dynastie, 18e eeuw,met archaische motieven en-
China, donker gepatineerd bronzen 'fanggu' vaas, 19e/20e eeuw,met archaische motieven en twee
China, donker gepatineerd bronzen 'fanggu' vaas, 19e/20e eeuw,met archaische motieven en twee oren; h. 31 cm.; 1400 ...[more]
China, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, Ming periode;Taoistische onsterfelijke met scepter in de hand; h. 27,5 cm.; 1600 ...[more]
China, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, Ming dynastie;Hemelwachter staande op rots; h. 32 cm.;
China, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, Ming dynastie;Hemelwachter staande op rots; h. 32 cm.; 1600 ...[more]
China, zilveren armband en ronde hoornen of schildpad doos, Qing dynastie, 19e eeuw,de doos met
China, jade snijwerk, waarschijnlijk Qing dynastie;Boeddha gezeten in lotushouding; h. 5.5 cm.;
China, jade snijwerk, waarschijnlijk Qing dynastie;Boeddha gezeten in lotushouding; h. 5.5 cm.; 1400 ...[more]
China, bronzen handwarmer of wierookbrander, 19e eeuw,het ajour deksel met twee vogels. Gemerkt
China, bronzen handwarmer of wierookbrander, 19e eeuw,het ajour deksel met twee vogels. Gemerkt met archaisch zegelmerk; 9 x 6 cm.; 1200 ...[more]
China, twaalf munten, deels Qing dynastie; 12 200 ...[more]
China, cloisonné wandelstokknop, ca. 1900 en diverse oosterse kralen,deels ivoor, o.a. in vorm van
China, cloisonné wandelstokknop, ca. 1900 en diverse oosterse kralen,deels ivoor, o.a. in vorm van lotus; l. 12 cm.; zkj100 ...[more]
Bronzen koro met houten deksel1150
Bronzen koro met houten deksel1150 ...[more]
China, zilveren sculptuur van een witte Tara, 19e eeuw; h 3,4 cm; Herkomst: Collectie Cserno,
China, zilveren sculptuur van een witte Tara, 19e eeuw; h 3,4 cm; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1250 ...[more]
China, verguld bronzen sculptuur Avalokiteshvara Shadakshari, bodhisattva van mededogen, 19e eeuw; h
China, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, Ming/Qing dynastie, 17e eeuw;Shoulao schrijling
China, kalligrafieën; een bamboe en een pruimenbloesemgesigneerd met zegel; h 78 en b 35; Tom
China, ingelijste rolschilderingen. Een in de stijl van Chen Zhou,16e/17e eeuw. En Ming-stijl,
China, Chinese voorstellingen; een pruimenbloesem, een lotus in vaasen twee landschappen; h 57-106
China, rolschildering. 20e eeuw, toegeschreven aan Yu Zhongfanin de stijl van Huanghe Shanqiao. ;
China, rolschildering toegeschreven aan Wang Su.; h 64, 5 en b 31,5 cm; Tom Lenders, Amsterdam; 1;
China, rolschildering, 'Liu Qi,oud 52 jaar', gedateerd gengshen 1980; h 112 en b 34,5 cm; Tom
China, paar met buffelbot belegde sculpturen, 20e eeuw;Guanyins schrijlings gezeten op olifant,
China, rolschildering, muis met granaatappels / rat met frambozen,'Qi Baishi, 88 jaar oud' ; h 111
China, rolschildering door Wan Shouqi,duiveluitbanner Zhongkui; h 95,5 en b 45 cm; Tom Lenders,
China, geborduurde doek met tijgers, ca. 1900de voorzijde met zijden en katoenen draad geborduurd;
China, twee beschilderde antieke katoenen doeken,uit samengestelde delen, een rand waarop drie
China, geborduurde doek, ca. 1900met voorstelling van twee wijze op een berg en een wijze in de
China, zijde geborduurd paneel, ca. 1800met voorstelling van draak tussen de wolken, onderzijde
China, zwart houten gestoken Guanyin,in één hand een sprenkelaar, de rechterhand in shunimudra,
China, vier stepksteen zotjes en Japan, ivoren Geishe, 19e eeuwl. 4,h. 10 cm.; zkj80 ...[more]
China, cloissoné vaas, paar vazen en tegel, 20e eeuw,de vazen met bloemdecor, tegel met ganzen bij
China, cloissoné vaas, paar vazen en tegel, 20e eeuw,de vazen met bloemdecor, tegel met ganzen bij waterplanten; h. 25 en 27 cm.; 4350 ...[more]
China, fijn gestoken jade snijstukin vorm van twee vruchten; l. 8 cm.; 1120 ...[more]
China, zes diverse snuifflesjes(enkele zonder stop); 6220 ...[more]
Twee jade armbanden en zes jade hangerszkj100 ...[more]
China, bronzen sculptuur van Kylin, 19e eeuwmet een zadel waarop florale motieven; l. 7 cm.; 1400
China, bronzen sculptuur van Kylin, 19e eeuwmet een zadel waarop florale motieven; l. 7 cm.; 1400 ...[more]
China, spekstenen snijstuk, 19e eeuw;ruiter te paard met dienaar. Op rijk gestoken houten voet; h.
China, spekstenen snijstuk, 19e eeuw;ruiter te paard met dienaar. Op rijk gestoken houten voet; h. 23, br. 14, d. 12 cm.; 2400 ...[more]
China, gestoken en polychroom houten sculptuur, 18e/19e eeuw;Hoogwaardigheidsbekleder op zetel met
China, wortelhouten 'ding' koro, 18e/19e eeuw,op driepoot met twee vierkante oren. Met glad houten
China, fraai gestoken houten houder voor schelp, Qing dynastie, 18e/19e eeuw,in vorm van boomtak met
China, spekstenen snijwerk;Guanyin gezeten op kylin. Op bewerkt houten voet; h. 25, br 20 cm.
China, spekstenen snijwerk;Guanyin gezeten op kylin. Op bewerkt houten voet; h. 25, br 20 cm. incl. voet; 2200 ...[more]
China, houten ruyiscepter, mogelijk laat Qing dynastie,met fijn deels ajour gestoken bladeren,
China, twee bamboe dekselpotten/theebussen, mogelijk laat Qing dynastie,met gestoken relief van
China, bamboe penseelpot, laat Qing/vroeg Republiek,met gestoken relief rondom van lanschap met
China, bamboe penseelpot, laat Qing/vroeg Republiek,met gestoken relief rondom van lanschap met pagode; h. 15 cm.; 1150 ...[more]
China, zijden omslag, geborduurde voorstellingen van vogels, eenden en feniksen, ca 1900afgewerkt
China, een geborduurde blauwe mantel en twee ongevoerde jas- fragmenten en een losse kraagallen
154 Los(e)/Seite