135 Los(e)/Seite
China, speksteen snijwerkin vorm van vingercitroen. Op houten voet; l. 11 cm.; 2200 ...[more]
China, zes snuifflesjes, 19e/20e eeuww.o. van wortelhout met applique van bergkristal; 6250
China, zes snuifflesjes, 19e/20e eeuww.o. van wortelhout met applique van bergkristal; 6250 ...[more]
China, bronzen koro, 19e eeuw,op losse voet, het geheel met deels ajour bamboemotieven; h. 23, l. 29
China, bronzen koro, 19e eeuw,op losse voet, het geheel met deels ajour bamboemotieven; h. 23, l. 29 cm.; 2500 ...[more]
China, zwart laque houten 'ding' wierookbrander, 19e eeuw,met verguld decor van karakters, op
China, zwart laque houten 'ding' wierookbrander, 19e eeuw,met verguld decor van karakters, op driepoot; h. 23, br. 26 cm.; 1200 ...[more]
China, kleine bronzen vierkante 'fang-gu' vaas, laat Ming dynastie, 17e eeuw,met archaische motieven
China, kleine bronzen vierkante 'fang-gu' vaas, laat Ming dynastie, 17e eeuw,met archaische motieven en-relief; h. 16 cm.; 1400 ...[more]
China, donker gepatineerd bronzen 'Gu' vaas, Qing dynastie, 18e eeuw,met archaische motieven en-
China, donker gepatineerd bronzen 'fanggu' vaas, 19e/20e eeuw,met archaische motieven en twee
China, donker gepatineerd bronzen 'fanggu' vaas, 19e/20e eeuw,met archaische motieven en twee oren; h. 31 cm.; 1400 ...[more]
China, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, Ming periode;Taoistische onsterfelijke met scepter in de hand; h. 27,5 cm.; 1600 ...[more]
China, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, Ming dynastie;Hemelwachter staande op rots; h. 32 cm.;
China, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, Ming dynastie;Hemelwachter staande op rots; h. 32 cm.; 1600 ...[more]
China, zilveren armband en ronde hoornen of schildpad doos, Qing dynastie, 19e eeuw,de doos met
China, jade snijwerk, waarschijnlijk Qing dynastie;Boeddha gezeten in lotushouding; h. 5.5 cm.;
China, jade snijwerk, waarschijnlijk Qing dynastie;Boeddha gezeten in lotushouding; h. 5.5 cm.; 1400 ...[more]
China, bronzen handwarmer of wierookbrander, 19e eeuw,het ajour deksel met twee vogels. Gemerkt
China, bronzen handwarmer of wierookbrander, 19e eeuw,het ajour deksel met twee vogels. Gemerkt met archaisch zegelmerk; 9 x 6 cm.; 1200 ...[more]
China, twaalf munten, deels Qing dynastie; 12 200 ...[more]
China, cloisonné wandelstokknop, ca. 1900 en diverse oosterse kralen,deels ivoor, o.a. in vorm van
China, cloisonné wandelstokknop, ca. 1900 en diverse oosterse kralen,deels ivoor, o.a. in vorm van lotus; l. 12 cm.; zkj100 ...[more]
Bronzen koro met houten deksel1150
Bronzen koro met houten deksel1150 ...[more]
China, zilveren sculptuur van een witte Tara, 19e eeuw; h 3,4 cm; Herkomst: Collectie Cserno,
China, zilveren sculptuur van een witte Tara, 19e eeuw; h 3,4 cm; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1250 ...[more]
China, verguld bronzen sculptuur Avalokiteshvara Shadakshari, bodhisattva van mededogen, 19e eeuw; h
China, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, Ming/Qing dynastie, 17e eeuw;Shoulao schrijling
China, kalligrafieën; een bamboe en een pruimenbloesemgesigneerd met zegel; h 78 en b 35; Tom
China, ingelijste rolschilderingen. Een in de stijl van Chen Zhou,16e/17e eeuw. En Ming-stijl,
China, Chinese voorstellingen; een pruimenbloesem, een lotus in vaasen twee landschappen; h 57-106
China, rolschildering. 20e eeuw, toegeschreven aan Yu Zhongfanin de stijl van Huanghe Shanqiao. ;
China, rolschildering, 'Liu Qi,oud 52 jaar', gedateerd gengshen 1980; h 112 en b 34,5 cm; Tom
China, paar met buffelbot belegde sculpturen, 20e eeuw;Guanyins schrijlings gezeten op olifant,
China, rolschildering, muis met granaatappels / rat met frambozen,'Qi Baishi, 88 jaar oud' ; h 111
China, rolschildering door Wan Shouqi,duiveluitbanner Zhongkui; h 95,5 en b 45 cm; Tom Lenders,
China, geborduurde doek met tijgers, ca. 1900de voorzijde met zijden en katoenen draad geborduurd;
China, twee beschilderde antieke katoenen doeken,uit samengestelde delen, een rand waarop drie
China, geborduurde doek, ca. 1900met voorstelling van twee wijze op een berg en een wijze in de
China, zijde geborduurd paneel, ca. 1800met voorstelling van draak tussen de wolken, onderzijde
China, zwart houten gestoken Guanyin,in één hand een sprenkelaar, de rechterhand in shunimudra,
China, vier stepksteen zotjes en Japan, ivoren Geishe, 19e eeuwl. 4,h. 10 cm.; zkj80 ...[more]
China, fijn gestoken jade snijstukin vorm van twee vruchten; l. 8 cm.; 1120 ...[more]
China, zes diverse snuifflesjes(enkele zonder stop); 6220 ...[more]
Twee jade armbanden en zes jade hangerszkj100 ...[more]
China, bronzen sculptuur van Kylin, 19e eeuwmet een zadel waarop florale motieven; l. 7 cm.; 1400
China, bronzen sculptuur van Kylin, 19e eeuwmet een zadel waarop florale motieven; l. 7 cm.; 1400 ...[more]
China, spekstenen snijstuk, 19e eeuw;ruiter te paard met dienaar. Op rijk gestoken houten voet; h.
China, spekstenen snijstuk, 19e eeuw;ruiter te paard met dienaar. Op rijk gestoken houten voet; h. 23, br. 14, d. 12 cm.; 2400 ...[more]
China, gestoken en polychroom houten sculptuur, 18e/19e eeuw;Hoogwaardigheidsbekleder op zetel met
China, wortelhouten 'ding' koro, 18e/19e eeuw,op driepoot met twee vierkante oren. Met glad houten
China, fraai gestoken houten houder voor schelp, Qing dynastie, 18e/19e eeuw,in vorm van boomtak met
China, spekstenen snijwerk;Guanyin gezeten op kylin. Op bewerkt houten voet; h. 25, br 20 cm.
China, spekstenen snijwerk;Guanyin gezeten op kylin. Op bewerkt houten voet; h. 25, br 20 cm. incl. voet; 2200 ...[more]
China, twee bamboe dekselpotten/theebussen, mogelijk laat Qing dynastie,met gestoken relief van
China, bamboe penseelpot, laat Qing/vroeg Republiek,met gestoken relief rondom van lanschap met
China, bamboe penseelpot, laat Qing/vroeg Republiek,met gestoken relief rondom van lanschap met pagode; h. 15 cm.; 1150 ...[more]
China, zijden omslag, geborduurde voorstellingen van vogels, eenden en feniksen, ca 1900afgewerkt
China, een geborduurde blauwe mantel en twee ongevoerde jas- fragmenten en een losse kraagallen
China, zijde overkleed, zilverdraad geborduurde florale motieven, rood zijde voeringachter en
China, geborduurde zijde doek, ca 1900bloemen, vogels en vlinders in blauw en groene tinten, in
China, verteldoek met krijgers, ca. 1900katoen en zijde, afgewerkt met gekleurde kwastjes; 1400
China, verteldoek met krijgers, ca. 1900katoen en zijde, afgewerkt met gekleurde kwastjes; 1400 ...[more]
China, vier differente zijden doeken, geborduurd met o.a. gouddraadwaarvan een met franje en
China, vier differente zijden doeken, geborduurd met o.a. gouddraadwaarvan een met franje en kwastjes; 4200 ...[more]
China, zijde, geborduurde textielfragmenten waaronder diverse grote draken in gouddraad op zwarten
China, zes zijden geborduurde doeken, een als een rok-omslagdiverse motieven en technieken, zijde-
China, zes zijden geborduurde doeken, een als een rok-omslagdiverse motieven en technieken, zijde- en gouddraad; 6200 ...[more]
China, rood gelakt houten bijouskastje, begin 20e eeuw,met decor van lotussen en koperen beslag;
China, houten bijouskastmet acht laden (sleutel ontbreekt); h. 62, br. 25, d. 20 cm.; Herkomst:
China, houten bijouskastmet acht laden (sleutel ontbreekt); h. 62, br. 25, d. 20 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1100 ...[more]
China, beschilderd lederen sjamanenmasker, chi maskermet losse onderkaak.; br. 34 cm.; 1400
China, beschilderd lederen sjamanenmasker, chi maskermet losse onderkaak.; br. 34 cm.; 1400 ...[more]
135 Los(e)/Seite