212 Los(e)/Seite
Lot met diverse boeken betreffende Tribale en andere kunsten.0 ...[more]
Costa Rica, Nicoya, vulcanic carved ceremonial grinding stone, metate, ca. 500-800.in the form of
Egypt, faience Ushabti, Late Period,with hieroglyphics, green color and two red collored patches.;
Egypt, faience Ushabti, Late Period,with hieroglyphics, green color and two red collored patches.; h. 14,5 cm.; 1200 ...[more]
Egypte, twee Ushabtis, Late Periode.beide met hierochlieven, een met beschilderde. (kleine beschadiging); h. 10 en 11,5 cm.; [2]400 ...[more]
Duitsland, langwerpige ivoren snuifdoos, ca. 1700,met gestoken relief van Jason en het gulden vlies;
Duitsland, ovale snuifdoos, ca. 1700,met relief gestoken voorstelling van Jason en het gulden vlies,
Mogelijk Scandinavie, ovale ivoren snuifdoos, ca. 1700,met gestoken relief van aan rots geketende
Mogelijk Italie, ovale ivoren doos, ca. 1700,met gestoken relief van Heracles en de hinde van
Ovale ivoren snuifdoos, ca. 1700,met gestoken relief van 'De keuze van Heracles', de zijde met
Langwerpige ivoren snuifdoos, ca. 1700,met gestoken relief van 'de keuze van Heracles', met
Duitsland, palmhouten primitief gestoken snuifdoos met religieuze voorstelling, 18e eeuw.Hierbij een
Frankrijk, palmhouten snuifdoosje, ca. 1780,de deksel gestoken met voorstelling van vrouwen die '
Frankrijk, palmhouten tabaks rasp, ca. 1800,primitief gestoken front met (dier)-figuren en Franse
Duitsland, Stobwasser Fabrik snuifdoos met voorstelling ' Das alte Baumhaus in Hamburg' en genummerd
Duitsland, Stobwasser snuifdoos, ca. 1840;met voorstelling 'Scene aus der Jungfrau von Orleans'.
Duitsland, Stobwasser snuifdoos met voorstelling 'Le nid d'amour, ca. 1840;tevens genummerd 3005.
Duitsland, Stobwasser snuifdoos met voorstelling van een predikant, ca. 1840;hierbij een deksel
Duitsland, snuifdoos gemerkt Stobwassers Fabrik, 663, ca. 1840;fraaie geschilderde afbeelding '
Schotland, twee hoornen snuifdozen, 19e eeuw.Een eivormig, de ander ramshoorn 'snuff mull'. Beide
Diverse tabaksdozen, 19e-20e eeuw; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj80 ...[more]
Vijf pijpenwroeters, 19e eeuw;Koperen, zilver, hout; 5120 ...[more]
Vijf pijpenwroeters, 19e eeuw,zilver en been (hazesprong); 50 ...[more]
Drie koperen tabaskdozen, 18e/19e eeuw,één met kalender, gedateerd 1763; l. 16-17,5 cm.; Herkomst:
Vijf pijpenwroeters, 19e eeuw;zilver en been; 5120 ...[more]
Bronzen inktstel, Art Deco;Met twee beren. Verso gemerkt met een S.; l. 29,5 cm.; 1200 ...[more]
Frankrijk, bronzen plaquette, Art Deco;met afbeelding van twee saters. Gesigneerd Delaunay.
Marinus Vreugde (1880-1957), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Staand vrouwelijk naakt. Gesigneerd
Marinus Vreugde (1880-1957), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Staand vrouwelijk naakt. Gesigneerd M. Vreugde.; h. 28 cm.; 1500 ...[more]
Wilhelm Lehmbruck (1881-1919), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Portret van een vrouw. Postuum
Willem Harzing (1898-1978), houten sculptuur;Uil. Gesigneerd met monogram.; h. 28 cm.; 1500
Willem Harzing (1898-1978), houten sculptuur;Uil. Gesigneerd met monogram.; h. 28 cm.; 1500 ...[more]
Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, paar plateel vazen, jt. 1891-1892,met blauw decor. Gemerkt
Edouard Marcel Sandoz (1881-1971), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Gans met slak. Gesigneerd
Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, plateel puntvaas, jt. 1895,met gestileerd decor van bloemen op
Émile Gallé, Nancy, notenhouten tafeltje, ca. 1885;Het blad en tussenblad met inlegwerk. Gesigneerd.
Émile Gallé, Nancy, notenhouten tafeltje, ca. 1885;Het blad en tussenblad met inlegwerk. Gesigneerd. ; 67 x 40 en h. 76 cm.; 11200 ...[more]
Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, plateel vaas,met gestileerd decor. Gemerkt Rozenburg Den
Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, plateel vaas,met gestileerd decor. Gemerkt Rozenburg Den Haag.; h. 45 cm.; 11100 ...[more]
Royal Amfora, porseleinen vaas, Jugendstil,de stam met vier gebogen ribben, bloemen en-relief rond
Royal Amfora, porseleinen vaas, Jugendstil,de stam met vier gebogen ribben, bloemen en-relief rond de hals; h. 32 cm.; 1250 ...[more]
Ontwerp Josef Inwald, geperst glazen vaas, Art Deco,met décor van vissen. Hierbij Gouda, plateel
Ontwerp Josef Inwald, geperst glazen vaas, Art Deco,met décor van vissen. Hierbij Gouda, plateel vaas.; h. 20 cm. en h. 21 cm.; 2200 ...[more]
Leerdam, Stef Uiterwaal, gesatineerd glazen vormstuk;Madonna. Gesigneerd; h. 24,5 cm.; 1100
Leerdam, Stef Uiterwaal, gesatineerd glazen vormstuk;Madonna. Gesigneerd; h. 24,5 cm.; 1100 ...[more]
Oostenrijk/Bohemen, mogelijk Loetz, groen iriserende kan, Jugendstil of later,de greep in vorm van
Schwarzburger Werkstätten für Porzellankunst, model Otto Kramer, porseleinen groep, ca. 1930;
Vier stuks plateel, ca. 1920,w.o. minatuurvaasje met glazend glazuur en Arnhem, vaas. Een schaal
Vier stuks plateel, ca. 1920,w.o. minatuurvaasje met glazend glazuur en Arnhem, vaas. Een schaal beschadigd; ; h. 10 en 26 cm.; 40 ...[more]
Helly Oestreicher (geb. 1936), steengoed driekantige vaasmet blauw glazuur. Gemerkt; h. 37 cm.;
Helly Oestreicher (geb. 1936), steengoed driekantige vaasmet blauw glazuur. Gemerkt; h. 37 cm.; 1200 ...[more]
Klei sculptuur en gipsen sculptuur;biddende man/figuren. Met onduidelijke signatuur 'Kiroppe '50';
E. Tell, gipsen figuur van zittende vrouw met lierh. 48 cm.; 1; Herkomst: Uit een Amsterdamse
E. Tell, gipsen figuur van zittende vrouw met lierh. 48 cm.; 1; Herkomst: Uit een Amsterdamse privé collectie1500 ...[more]
Duitsland, vierkante bruin monochroom porseleinen vaas, ca. 1920gemerkt op onderzijde; h. 16,5
Duitsland, vierkante bruin monochroom porseleinen vaas, ca. 1920gemerkt op onderzijde; h. 16,5 cm.; 1100 ...[more]
Micha Chipovsky (geb. 1966) groen gepatineerd bronzen sculptuur;staand vrouwelijke naakt, met
Leo Braat (1908-1982), twee keramiek sculpturen;'Wie kent mijn gat in Spanje, 1971/Moederschap',
Leo Braat (1908-1982), houten sculptuur;'Kop met hoed'. Met oude collectie nummers en stikkers o.
Hildo Hildebrand L. Krop (1884-1970), terracotta plaquette;Matroos bij een raamopening met een
Verguld en gestoken houten buste ; h. 38 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 1100
Verguld en gestoken houten buste ; h. 38 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 1100 ...[more]
Frankrijk, Legras, twee glazen vazen en een glazen jardinière, Jugendstil,met décor van zwanen.;
Frankrijk, Legras, twee glazen vazen en een glazen jardinière, Jugendstil,met décor van zwanen.; h. 28 cm. en l. 28 cm.; 3350 ...[more]
Julia van Verschuer (geb. 1926), bronzen sculptuur;'Broer en zus'. Gesigneerd op etiket op de
Julia van Verschuer (geb. 1926), bronzen sculptuur;'Broer en zus'. Gesigneerd op etiket op de onderzijde.; h. 15 cm.; 180 ...[more]
Nel Bakema (1902-1992), gebronsd metalen sculptuur;Roerdomp. Gesigneerd met monogram, op houten
Nel Bakema (1902-1992), gebronsd metalen sculptuur;Roerdomp. Gesigneerd met monogram, op houten sokkel.; h. 26 cm.; 1200 ...[more]
Twee bronzen, 20e eeuw;staande vrouw en moeder met kind. Hierbij houten figuur.; h. 19 cm. en 30
Twee bronzen, 20e eeuw;staande vrouw en moeder met kind. Hierbij houten figuur.; h. 19 cm. en 30 cm.; 3120 ...[more]
Ati Emmerik, twee bronzen sculptuurtjesMet boek en perspex standaartjes; 5150 ...[more]
Onbekend, vier bronzen sculpturen, 20e eeuw;Strijkkwartet op marmeren voet/Drie strijkers; h. 10-
Onbekend, vier bronzen sculpturen, 20e eeuw;Strijkkwartet op marmeren voet/Drie strijkers; h. 10-15 cm.; 4100 ...[more]
Murano, Vittorio Ferro, drie gekleurd 'murrine' glazen vazenh. 28-30; 3400 ...[more]
Murano, Vittorio Ferro, blauw 'murrine' glazen vaasmet gele veermotieven; h. 30 cm.; 1100 ...[more]
Murano, Cenedese, grijs-wit glazen vaas,getrapt model met verticale banen 'scavo'; h. 39 cm.; 1100
Murano, Cenedese, grijs-wit glazen vaas,getrapt model met verticale banen 'scavo'; h. 39 cm.; 1100 ...[more]
Murano, ontwerp Gambaro e Poggi, glazen vaas,sommerso murine met blauwe, rode en zwarte banen en
212 Los(e)/Seite